اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی درخصوص نحوه پذیرش دانشجو با پرداخت شهریه

به طور کلی نظرتون در مورد پذیرش دانشجوی پولی در کنکور 92

• مجموع رای دهندگان
    0

arezoomand

New member
:نباید اطلاعیه میدادن که همچین موردیم هست و میخوان دوباره دانشجو پذیرش کنن تا اطلاعیه اصلی میومد و همه رو غافلگیر میکردن نه اینکه همه رو بلاتکلیف بذارن .ما که سرمونو انداخته بودیم پایین و درسمونو میخوندیم....:New (6):امیدوارم بدقولی نکنن و انتظارها به پایان برسه............

بچه ها من اینروزا یک اتفاق خیلی خیلی خیلی بد واسم افتاده کارم شده فقط گریه کردن و غصه خوردن انقدکه همه دوستام فهمیدن دیگه مثل سابق نیستم بزرگترین ارزوم الان اینه این اطلاعیه بیاد و خبرای خوبی داشته باشه و من قبول شم برم دانشگاه روند زندگیم تغییر کنه ازین حال و هوای وحشتناک سنگین و پر غصه بیرون بیام و روی بعضی ها رو کم کنم . واسم دعا کنید بخدا خیلی روزای سختی رو میگذرونم:sad:

ملیسا

New member
بچه ها من اینروزا یک اتفاق خیلی خیلی خیلی بد واسم افتاده کارم شده فقط گریه کردن و غصه خوردن انقدکه همه دوستام فهمیدن دیگه مثل سابق نیستم بزرگترین ارزوم الان اینه این اطلاعیه بیاد و خبرای خوبی داشته باشه و من قبول شم برم دانشگاه روند زندگیم تغییر کنه ازین حال و هوای وحشتناک سنگین و پر غصه بیرون بیام و روی بعضی ها رو کم کنم . واسم دعا کنید بخدا خیلی روزای سختی رو میگذرونم:sad:

:tsimuzpzwoap1t9y3o7 زندگی رو خودت باید تغییر بدی عزیزم .نباید منتظر معجزه باشی اکثر بچه های اینجا مشکل دارن از جمله خود من که واقعا به این قبولی نیاز دارم ..ولی باید واقع بین باشی و روی دیگر سکه رو هم از الان ببینی ...اگه خودت نتونی تغیرش بدی مطمئن باش با قبولی نه تنها تغیر نمیکنه شاید مشکل دیگه ای هم پیش بیاد.....امتحان خدارو بپذیر هر چقدر هم که دشوار باشد:a2d3:

دوست خوبم مرسی از راهنماییت .از دست دادن عزیز به هر صورتی که باشه دردناکه مخصوصا اینکه خیلی ناگهانی باشه و حس کنی یجورایی از لحاظ عاطفی بی هیچ دلیل منطقی ای شکستی . خودمم دارم تلاشمو میکنم فراموش کنم اما خیلی سخته . زمان بره . خاطرات و هجوم افکار به ادم امون نمیدن . 5 روزه . زیاد نگذشته . میخوام زندگیمو تغییر بدم که راحت فراموش کنم و اینده بهتراز اونی که انتظارشو داشتم واسه خودم بسازم . هدف دیگه ای غیر از درس خوندن فعلا نمیتونم واسه خودم در نظر بگیرم چون حس و حال ندارم و اتفاقایی که این اواخر واسم افتاده منو از داشتن هدفای دیگه هم ترسونده هم نا امید کرده

ملیسا

New member
دوست خوبم مرسی از راهنماییت .از دست دادن عزیز به هر صورتی که باشه دردناکه مخصوصا اینکه خیلی ناگهانی باشه و حس کنی یجورایی از لحاظ عاطفی بی هیچ دلیل منطقی ای شکستی . خودمم دارم تلاشمو میکنم فراموش کنم اما خیلی سخته . زمان بره . خاطرات و هجوم افکار به ادم امون نمیدن . 5 روزه . زیاد نگذشته . میخوام زندگیمو تغییر بدم که راحت فراموش کنم و اینده بهتراز اونی که انتظارشو داشتم واسه خودم بسازم . هدف دیگه ای غیر از درس خوندن فعلا نمیتونم واسه خودم در نظر بگیرم چون حس و حال ندارم و اتفاقایی که این اواخر واسم افتاده منو از داشتن هدفای دیگه هم ترسونده هم نا امید کرده

گاهی ما انسانها به این شوک ها نیاز داریم تو زندگی ..چند روزی فکرتو ازاد کن .سعی نکن به زور بخوای درس بخونی .چون از درس هم متنفر میشی ..به خودت بگو خدا گر ببندد در ز رحمت گشاید در دیگری....اگه خدا این عزیز رو ازت گرفته .مطمئن باش بهتر از اون رو بهت خواهد داد شک نکن..نمیدونم اون عزیز کی بوده و چرا از دست رفته ولی میتونم یه حدسایی بزنم و نمیخام بیشتر در موردش بگم ..فقط نگران نباش و بسپر به دست زمان که حل خواهد شد :tonguesmiley:

yekta_63

New member

سلام مینا جون.برا اتفاقی که برات افتاده واقعا متاسفم.هر چی بوده حکمت خدا بوده و شک نکن که مصلحتی در کاره. در مورد قبولیتم عزیزم به نظر من که حتما قبولی آخه نمرت خوبه.نگران نباش.منم بات از ته دل دعا میکنم.قربونت

سلام مینا جون.برا اتفاقی که برات افتاده واقعا متاسفم.هر چی بوده حکمت خدا بوده و شک نکن که مصلحتی در کاره. در مورد قبولیتم عزیزم به نظر من که حتما قبولی آخه نمرت خوبه.نگران نباش.منم بات از ته دل دعا میکنم.قربونت
مرسی عزیزم . اره وقتی از شوکش بیرون بیام و از بالا به شکستم نگاه کنم شاید بفهمم حکمتش چی بوده اما الان فقط خسته ام . از درون خالی شدم . فکر میکنم دیگه هیچ کاری خوشحالم نمیکنه چون انگیزه همه کارهام همون بود که الان دیگه نیست. بازم خدارو شکر میکنم و ممنونم که شما دوستای خوب هستید و واسم دعا میکنیدو هنوز خیلی چیزا دارم که خدا از روی لطفش بمن داده . انشاله شما هیچوقت این روزا رو تجربه نکنید

Elham.R

New member
بچه ها مگه چند ماه دیگه تا کنکور مونده 7 ماه . بهتر نیست به جای وقت هدر دادن برنامه ریزی کنیم ؟ ما به هر حال از دوستانی که با ما بودند و قبول شدند عقب موندیم تلاش کنیم دوباره این اتفاق نیفته

TUMS

Well-known member

يك لحظه از سلامتي به تمام دنيا مي ارزد اينو فراموش نكنيد . .. . . .

nutgirl92

New member
تو که یک گوشه چشمت غم عالم ببرد
حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد

بچه ها ... شرایط فعلی هممون سخته... اما یادتون نره ... الان خدا بهمون نزدیک تره ... پس زمان رو از دست ندیم و تلاشمونو کنیم ... و اعصابمون رو در اختیار دیگران قرار ندیم.:smilies-azardl (113

karshenasgh

New member
نتایج تکمیل ظرفیت وزارت علوم طبق چیزی که امروز صبح توی اخبار گفته بودند ساعت 18 اومده. کسانی که قبول شدن موفق باشن...

بالا