اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی درخصوص نحوه پذیرش دانشجو با پرداخت شهریه

به طور کلی نظرتون در مورد پذیرش دانشجوی پولی در کنکور 92

• مجموع رای دهندگان
    0

technologist

New member
انشاالله باعث و بانی این بی نظمی و الافی همیشه هرجا میره کارش سریع انجام نشه و الاف باشه که مار رو اینجوری بلاتکلیف و پادرهوا کرده

آمنه

New member
بسمه تعالي

اطلاعيه مركزسنجش آموزش پزشكي وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشكي در خصوص نحوه پذيرش دانشجو با پرداخت هزينه شخصي (شهريه) براي نيمه دوم سال تحصيلي 92-91 از بين داوطلبان شركت كننده در آزمون ورودي كارشناسي ارشد اول و دوم تيرماه 91

با سپاس به درگاه خداوند متعال و با سلام و درود به پيشگاه حضرت بقيه ا...(عج)، با عرض پوزش از داوطلبان گرامي آزمون كارشناسي ارشد 91 ،به اطلاع مي رساند توجه به عدم دريافت و تكميل اطلاعات مربوط به پذيرش دانشجوي كارشناسي ارشد بصورت مازاد برظرفيت با پرداخت هزينه شخصي(شهريه) ، كليه اطلاعات مربوطه از قبيل اسامي دانشگاههاي پذيرنده و ظرفيت پذيرش آنها، ضوابط پذيرش ، ميزان سهميه و ساير موارد طي اطلاعيه اين مركز در تاريخ 30/8/91 از طريق همين سايت به اطلاع عموم خواهد رسيد .

الان دقیقا چه احساسی دارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!:13::smiliess (2)::New (6):

technologist

New member
بازم خوبه شما میرید میشید درس می خونید من بیچاره رو بگو با هزار التماس تاریخ معرفی به یگان خدمتیم رو21-8 گرفتم که لااقل تا 21 هم تکلیفم مشخص بشه نمیدونستم بازم این وزارت بهداشتی ها نامردی میکنن و بدقولی

parnia

New member
الهی بگم چی بشین شما بچه های مردومو اواره کردین فک و فامیلاتونو که قبول کردین ماها رو سرگردون اون دنیا جواب پس میدین مطمئن باشین و منتظروقت و اعصاب ما هم حق الناسه که به گردنتونه
بخوره تو سرشون این اطلاعیه.بخوره تو سرشون ارشد گرفتنشون..واسه این مملکت آدم درس نمیخونه که..

helena

New member
لطفا ایندفعه صبور باشین و تا سی ام کسی نیاد اینجا بر حسب فرض و گمان مطلب بنویسه....
لطقا......................

parisakh

New member
بعد از 15 روز که هر روز سایت رو چک کردم و منتظر بودم دیگه واقعا خسته شدم از درس خوندن که افتادیم ادم دل سرد می شه نمیدونه تکلیفش با خودش چیه :smiliess (11): من دیگه خسته شدم نمی دونم چکار کنم این بیوشیمی بالینی همه زندگی من رو گرفته . این مسئولین بهداشت هم به تنها چیزی که فکر نمی کنند عمر و وقت مردم هست. :smiliess (2):

mona as

New member
بچه هاااااااااااا توروووووو خدااااااااااااااااااااا بشینین درس بخونین اینا اصلا کاراشون معلوم نیست دو روز دیگه میگن اصلا پشیمون شدیم الاف اینا نشییییییین

:shocked:بچه ها بیاین دیگه به این اطلاعیه فکر نکنیم چون بعید نیس حتی اگه قبول شیم با مشکل اعصاب و روانی که با ادامه این روند پیدا میکنیم بجای دانشگاه سر از بخش روانی بیمارستانا دربیاریم

reza

New member
[/size]جهت اطلاع همگي
اطلاعيه اومده و طبق معمول ......
با اين تفاوت كه اين دفعه پوزش هم خواستن!!!!!!!!!!!

nocerino

New member
دوست من ناراحتی نکن ایشالا درست میشه.فعلا برید سر درستوت تا بعد.تا 30 ام بنظرم کسی نیاد تا کسی از حرف دیگری ناراحت نشه .بزاریم ببینیم چی میشه

بالا