اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی درخصوص نحوه پذیرش دانشجو با پرداخت شهریه

به طور کلی نظرتون در مورد پذیرش دانشجوی پولی در کنکور 92

• مجموع رای دهندگان
    0

darya63

New member
دوست من بانظرتون موافقم.خدا ازشون نگذره که این روزای جوونی مارو فقط تو استرس گذاشتن.الان 5ماهه تو استرس این نتیجه ایم.همه هم میدونیم اینده ای نداریم اما دلمون خوشه درس میخونیم و مشغولیم.کاش حداقل یه جوری خبری میدادند تا تکلیفمون روشن شه.والله منم از اون روز که خبرو شنیدم نتونستم شروع کنم ...میخواستم بخونم که...
ای کاش حداقل شهریه رو میگفتن و ما رو از این سردرگمی نجات می دادن. از 9 آبان ثبت نام ارشد وزارت علوم شروع میشه من واقعا نمیدونم باید چیکار کنم. از وقتی این خبر رو اعلام کردن من دیگه نتونستم درس بخونم واقعا یک جنگ روانی راه انداختن.[/QU

Samaneh1366

New member
سلام دوستان ایتقدر به خودتون سخت نگیرید هرچی خدا بخواهد همون میشه فقط توکل کنید و رویا نسازید هیچ کس نمیدونه که چی میشه پس آرامش داشته باشید

parisakh

New member
دوست من بانظرتون موافقم.خدا ازشون نگذره که این روزای جوونی مارو فقط تو استرس گذاشتن.الان 5ماهه تو استرس این نتیجه ایم.همه هم میدونیم اینده ای نداریم اما دلمون خوشه درس میخونیم و مشغولیم.کاش حداقل یه جوری خبری میدادند تا تکلیفمون روشن شه.والله منم از اون روز که خبرو شنیدم نتونستم شروع کنم ...میخواستم بخونم که...
ای کاش حداقل شهریه رو میگفتن و ما رو از این سردرگمی نجات می دادن. از 9 آبان ثبت نام ارشد وزارت علوم شروع میشه من واقعا نمیدونم باید چیکار کنم. از وقتی این خبر رو اعلام کردن من دیگه نتونستم درس بخونم واقعا یک جنگ روانی راه انداختن.[/QU

سلام دوست عزیز
نگران نباشید من هم مثل شما داشتم می خوندم ولی وقتی خبر رو شنیدم دل سرد شدم مطمئن باشید بقیه هم همین طوری شدن و نگران نباشید باید صبر کنیم ولی ارام ارام هم یک سری از درس ها رو بخونیم

ببینم چی می شه به امید موفقیت برای شما و بقیه دوستان :ad54ad:

nutgirl92

New member
دوستان توجه:

امروز من طی تماسی که با سنجش پزشکی داشتم , پرسیدم که آیا این شهریه ی 2 ملیون که میگن درسته؟ گفت: هنوز چیزی دست ما نرسیده اگر رسیده بود حتما اعلام میکردیم...
گفتم پس شایعست... گفت بله... گفتم خب به هر حال هزینه "شبــــــــــــــــــــانه" که این قدر نمیشه!! گفت:

شبــــــــــــــــــانه نـــــــــــــــــــیست !! پــــــــــــــــــولیــــــــــــــــــــه !!!!

عزیزان... من خودمم منتظر شبانه بودم... اما این یه چیزی مثل بین الملله کخ ارزشی نداره ....

پس همگی بریم دنبال درسمون ...:smiliess (3)::idea_majidonline::ad54ad:

shahrzad67

New member
دوستان توجه:

امروز من طی تماسی که با سنجش پزشکی داشتم , پرسیدم که آیا این شهریه ی 2 ملیون که میگن درسته؟ گفت: هنوز چیزی دست ما نرسیده اگر رسیده بود حتما اعلام میکردیم...
گفتم پس شایعست... گفت بله... گفتم خب به هر حال هزینه "شبــــــــــــــــــــانه" که این قدر نمیشه!! گفت:

شبــــــــــــــــــانه نـــــــــــــــــــیست !! پــــــــــــــــــولیــــــــــــــــــــه !!!!

عزیزان... من خودمم منتظر شبانه بودم... اما این یه چیزی مثل بین الملله کخ ارزشی نداره ....

پس همگی بریم دنبال درسمون ...:smiliess (3)::idea_majidonline::ad54ad:

یعنی با همون هزینه بین الملل !!!!!:smiliess (15):یعنی یه کمم کمتر نیست ؟؟؟؟؟
پس چرا از همون اول نمیگن بین الملل
واقعا بی فکرن

ساحل

New member
چرا این همه به خودتون استرس وارد می کنید و مدام چشمتون به دهان این و اونه که کی چی میگه !!! بعد هم با اطلاعات غیرموثقی که میشنوید هم به خودتون استرس وارد می کنید هم تو برنامه ریزیاتون سست میشید!
بهترین کار اینه که تحملتون رو بالا ببرید و صبر کنید خود وزارت بهداشت اطلاعیه بده
نیمه اول آبان خیلی دور نیستا
جالبه که بچه های این انجمن تمایل زیادی به شایعه پراکنی و استرس دادن به خودشون و دیگران دارن
:5:
وارد تاپیکی میشیم که از آخرین اطلاعات و اخبار مطلع شیم اما با موجی از ابهام و شایعه و استرس و گاهی توهین و... مواجه میشیم
:shocked:
این از این تاپیک اونم از تاپیکای قبل از اعلام نتیجه!!!
:65d6a5d6s:

old midwife

New member
منم یه همچین حسی پیدا کردم....اوضاع درس خوندن امسال عجیب و ناآروم شده...این از وضع کنکور و نتیجه هاش اینم از وضع کتابهاش که مدام دارن تجدید چاپ میشن!!! اونم باقیمتهای نجومی..الان باید صبرکنیم کتاب نواک بیاد

mina6228

New member
شبانه یا بین الملل؟اگر که بین الملل چه جوری 6000 نفر می خوان بگیرن ؟اصلا کسی هست که شرکت کنه؟
چرا درست حرف نمیزنن واطلاعیه نمیدن ؟:p7977cujr38iyymsu8:

Persian-Masoud

New member
دوستان کمی دندون رو جیگر بذارین! :riz277:
تا آخر این هفته یا فوقش اوایل هفته آینده اطلاعه تکمیلی رو میدن و همه چیز مشخص میشه!

heme

New member
من فکر میکنم اگه هماتو بگیرند شاهکاره!چون با وجود سد هایی که برای قبولی این رشته وجود داره من خودم حاضرم شبانه بخونم چون هم سر کارمو میرم هم درسمو میخونم!

Samaneh1366

New member
آخه چرا شایعه درست میکنید من از دانشگاه شهر خودم پرسیدم گفتن که رشته منو که بهداشت مواد غذایی هستش را امکانش کم هستش بیارن اما بقیه رو احتمالا میاریم در ضمن دوستان دانشگاه شهر ما بین الملل نداره و بین الملل 1 سیستم کاملا جداست .... حالا چه جوریه که میگید قرار بین الملل بگیرن نمیدونم:33:

بچه ها دارید کم کم به مرز انفجار نزدیک میشیدا........................البته حق دارید ولی نگرانی دردی رو درمان نمیکنه .دوستمون راست میگه تو اطلاعیه نوشته هزینه شخصی. اما این سوالم پیش میاد کی 6000نفر پیدا میشن که بتونن به اندازه هزینه بین الملل شهریه بپردازن. خودشون حتما اینارو میدونن:ad54ad:

bacillus.bs

New member
حالا واقعا كساني كه بين الملل قبول شدند نمي تونند شركت كنند؟
:sadsmiley::sadsmiley:

mohamad21

New member
حالا واقعا كساني كه بين الملل قبول شدند نمي تونند شركت كنند؟
:sadsmiley::sadsmiley:
هر کی که قبول شده باشه چه روزانه چه آزاد و بین الملل حق انتخاب شبانه را نداره. فقط مردودین میتونن انتخاب کنن. زنگ زدم پرسیدم توی اطلاعیه هم زدن

ALalEh

New member
من نمیدونم این کلمه شبانه از کجا افتاده تو دهن همه!این اطلاعیه فقط گفته با پرداخت هزینه!هزینه هم که مشخص نیست چقدره پس این دو میلیون چه صیغه ایه!ول کنید بابا وقتی اطلاعیه تکمیل شد اونوقت استرس بگیرید:21:

Persian-Masoud

New member
مثل اینکه گفتن از اول تا سوم آبان میتونید با مراجعه به سایت سازمان سنجش ثبت نام کنید!

بالا