اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی درخصوص نحوه پذیرش دانشجو با پرداخت شهریه

به طور کلی نظرتون در مورد پذیرش دانشجوی پولی در کنکور 92

• مجموع رای دهندگان
    0

nutgirl92

New member
بچه ها یکی نوشته بود که صنایع غذایی رتبه 1تا8 روزانس ... رتبه 9تا 16 شبانس ... تو این 8تا روزانه که 8نفر اول میرن ... اما تو 8 تا شبانه تا رتبه 105 هم قبول شده بوده... واقعا این طوره؟؟؟

saharandishe

New member
منظورتون همون دانشجوی پولیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟
اگه اینطوره به نظرم اوج بی انصافیه .................
به شدت مخالف باطرح دانشجوی پولی واعتراضمورسمااعلام میکنم.

TUMS

Well-known member

چه وضعشه به خدا شورشو در آوردن دیگه
یعنی چه
بابا یکی به اینا بگه که نمیتونن ساپورت کنن
به خدا رشته ایمنی 19 تا گرفتن فکر میکنی کارشناسیه!!!!!!!!!!!
ما که این همه تلاش کردیم با اونی که هیچ علمی ندارن باید یه جا درس بخونن
اونوقت میگن چرا ما جهان سوم هستیم
چرا عقب مانده هستیم چرا پیشرفت نمیکنیم

Dexter2009

New member
فعلا باید صبر کنیم ببینیم اطلاعیه های بعدی سازمان سنجش چی می گن

najma

New member
هر دم از این باغ بری میرسد
تازه تر از تازه تری میرسد !!!!

من که دیگه زبانم قاصره .
اون آزمونشون
اون افتضاحات کلیدشون
اینم از صیغه جدید دانشجو پذیرفتنشون
یعنی چون تحریمیم باید گند بزنن به زندگی جوونا ؟؟ عجب استدلالی ... :eek:t0837h0nn8zfqu8ult

آخرین ویرایش:

flor

New member
از رشته های دیگه خبر ندارم ولی رشته ی ما تا رتبه ی 200 هم درصداشون خوب بود هم تلاش کردن.

nutgirl92

New member
از رشته های دیگه خبر ندارم ولی رشته ی ما تا رتبه ی 200 هم درصداشون خوب بود هم تلاش کردن.

آره فلور
شرط میبندم شبانه تهران تا 200 هم قبولی بگیره! چون دوست من با درصدای خوب رتبش 195 شده!

flor

New member
یعنی به نظرت تا 200 فقط 30 نفر حاضرن شبانه بخونن؟ من فکر نمیکنم به تعداده روزانه شبانه هم بگیرن.ولی خدا کنه بگیرن.به خدا بچه های تغدیه رتبه ی 200 هم زحمت کشیدهومن حدالقل 5 نفرو میشناسم.

nutgirl92

New member
ببین خودت نگا کن اولا تا 200 مگه چند نفر تو تهرانن؟ بعدشم کسی که تهران نیس به خاطر هزینه خوابگاه نمیاد تهران...
بعدشم یه عده هم که نمیزنن...
پس میشه

biotechnologist

New member
بچه ها لطفا اینقدر زود در مورد سواد اوناییکه قبول نشدن قضاوت نکنید.من که یکسال زحمت کشیدم ولی روز آزمون مریض بودم و نتونستم خوب جواب بدم.:1dco2x0p1lilzhfpg1tبا این حال فقط 35 نمره از آخرین نفر کمترم.فکر میکنید فرقمون چندتا سوال بوده که اونی که قبول شده رو با سواد کرده و منو...؟:riz304: الانم دارم دوباره میخونم.از خدا هم میخوام هرچی قسمته پیش پامون بذاره.از دست ما که دیگه کاری ساخته نیست.:riz303:

nutgirl92

New member
راستی اینم بگم...
امسال روزانه 5000نفر برداشتن ... اما شبانه گفتن 6000نفره...
قاعدتااا از ظرفیت روزلنه بیشتر بر میدارن... چون این کسب درامده براشون...:bunnyearsmiley:
امسال تغذیه تا رتبه 110-115 قبول شدن .... پس دیگه حداقل ظرفیت شبانه میشه 125 نفر ...

parsj

New member
مرسی که اطلاع دادین میریم پیگیر می شیم ببینیم چی می شه بازم تشکر می کنم

flor

New member
خدا کنه بشه.تهران ارزش داره.البته من شهرای دیگه هم میزنم.چون واقعا خونده بودم.فقط زبان رتبهمو خراب کرد.تو فقط تهرانم بزنی قبولی

ملیسا

New member

چه وضعشه به خدا شورشو در آوردن دیگه
یعنی چه
بابا یکی به اینا بگه که نمیتونن ساپورت کنن
به خدا رشته ایمنی 19 تا گرفتن فکر میکنی کارشناسیه!!!!!!!!!!!
ما که این همه تلاش کردیم با اونی که هیچ علمی ندارن باید یه جا درس بخونن
اونوقت میگن چرا ما جهان سوم هستیم
چرا عقب مانده هستیم چرا پیشرفت نمیکنیم

عزیزم خوبه که میگی تلاش کردی ..پس برو جاتو بگیر و سرت تو کار خودت باشهه...البته شنیدی که جوجه رو آخر پاییز میشمرن..اگه زیاد میدونی و لایقه بهترینهایی مطمئن باش از اونی که پولی رفته جلوتریی..این همه خود کشی نکنین ..این اطلاعیه برا فک و فامیلایه خودشونه نه اونایی که تلاش کردن و باز جا موندن ...و مطمئن باش اینجا هم به داد فک و فامیلاشون نرسن جایه دیگه از شرمندگیشون حسابی در میان

ملیسا

New member
واقعا که این تایپیک نهایت حسادت و بدخواهی رو نشون میده ..ولی من معتقدم اونی که میتونه و لایقه بلاخره به اونجایی که لایقه خواهد رسید .اونی که شهرت میخواد به شهرت..اونی که مقام میخواد به مقام ..اونی که پول میخواد به پول ..اونی که انسانیت به انسانیت ...خلاصه اونی که توانایی داره میتونه برا سال بعد بمونه چون بازم ظرفیت دارن ..ولی مطمئن باشین از اونی که پول میگیرن مثل دانشگاه ازاد یه بلایی سر دانشجو میارن که پشیمون بشه ..این همه خودکشی نکنید....

negar91

New member
بچه ها ببینید منم خودم قبول نشدم اما واقعا با این طرح مخالفم بحث حسادت و این جور چیزا نیست
توی رشته های علوم پزشکی تا حالا معمولا ارشدها جایگاه خوبی داشتن و اگه کسی با کارشناسیش به اون چیزی که میخواست نمیرسید به ارشد امید داشت اما این روند شبانه باعث میشه تعداد فارغ التحصیلای هر سال واسه ارشد 2 برابر بشن شاید این قضیه تا چند سال مشکلی ایجاد نکنه اما یه چند سال که این روند ادامه چیدا کنه بلایی که سر پزشکای عمومی و کارشناسی های الان اومد برای ارشد هم تکرار میشه

parsa90

New member
تا همین الانشم مشکل ایجاد کرده نگارخانوم چه برسه به چند سال............
آخه امسال ظرفیتا بی اصول بالا رفت من خودم قبول نشدم ولی کاملا مخالف این طرحم

par_pe

New member
من مندم انقدر میگن ظرفیت بالا رفته اما پس چرا منی‌ که انقدر زحمت کشیدم هیچ جا قبول نشدم این ظرفیت‌ها پس کجاست ....؟؟؟؟؟؟ امیدوارم حداقل هر جا قسمتم هست زود تر برم چون واقعا دیگه بریدم البته هرکس حقشه ان‌شا‌الله حقشو بگیر و مطمئنم حق آخر به حق در میرسه :65d6a5d6s:
:smilies-azardl (181

reza.n

New member
دوستان این قدر اعتراض نکنید.اینقدر اعتراض و مخالفت میکنین ولی به وقتش که میشه همتون انتخاب شهر میکنین.یا مرد باشید و انتخاب نکنید و روو حرفتون وایسید و یا لطف کنید و اینقدر اعتراض نکنید وقتی خودتونم میدونید به وقتش انتخاب میکنید همین شبانه ها رو.(چرا به هم دروغ بگیم نمیگم همه ولی اکثرمون میایم و انتخاب میکنیم پس تظاهر و بذاریم کنار).ممنون

بالا