اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی درخصوص نحوه پذیرش دانشجو با پرداخت شهریه

به طور کلی نظرتون در مورد پذیرش دانشجوی پولی در کنکور 92

• مجموع رای دهندگان
    0

biotechnologist

New member
دیگه از الان با رتبه یک بیوتک 92 روبرو هستید ان شاا...:smilies-azardl (113:auizz3ffy9vla57584x

az_sa_ja

New member
bacheha eshkali nadareh midonam sakhte darketon mikonam akhe khodam daghighan sharayete shoma ro daram
moshkeli nist donya ke be akhar naresideh
vaghty ghabol nashodi chizi avaz nemishe afatab hamon aftabe
va az farda dobareh sobhe zendegitono garm mikone va dobareh farda khorshid tolo khahad kard pas inghadr narahat nabashin
ma bayad inghadr talash konim ke aslan kare ma be in ama va agar narese ke akharesh biaiam inghadr narahat shim
man ba shkhse khasi kar nadaram avalesh in harfa ro be khodam migam
roze hamegi khosh

کاش لا اقل شهر خودمون گرفته بود من زنگ زدم اصفهان گفتن مهمان باشید یا بین الملل هزینش کلی فرق میکنه . مهمان باشید شهریه ثابت500 تومن عملی واحدی 150 و نظری 100.اما اگه بین الملل باشید خیلی بیشتره. هنوز مشخص نیس .خوابگاه هم نمیدن . کلاسام معلوم نیس عصر باشن یا صبح .:New (6): این دیگه چه وضعیه؟

silverclove

New member
کاش لا اقل شهر خودمون گرفته بود من زنگ زدم اصفهان گفتن مهمان باشید یا بین الملل هزینش کلی فرق میکنه . مهمان باشید شهریه ثابت500 تومن عملی واحدی 150 و نظری 100.اما اگه بین الملل باشید خیلی بیشتره. هنوز مشخص نیس .خوابگاه هم نمیدن . کلاسام معلوم نیس عصر باشن یا صبح .:New (6): این دیگه چه وضعیه؟

منظورتو نفهمیدم مینا
خط اولشو

ملیسا

New member
من از همه دوستان بابیت داشتن چنین مسئولین بیشعور نفهم معذرت میخام....خجالت نمیکشن .فک میکنن مردم نفهم هستن .اواااااااااااا...از رشته ما فقط 2نفر میگیرن:sdasdasd: واقعا شرم داره .خجالت داره ..اون 2نفر هم واقعا اگه برن خیلی نفهم تشریف دارن که میرن ..یعنی ارزش داره که بین مثلا 20 نفر فقط این 2تا باید شهریه بدن اونم چیییییییییییییییی...بیش از شهریه بین الملل ...من که رفتم دنبالم مجوزم ..برا همتون امید موفقیت دارم....

منظورتو نفهمیدم مینا
خط اولشو
منظورشو از مهمان باشید یا بین الملل خودمم متوجه نشدم . اما منظور خودم این بود من که کرمانم اگه کرمان میگرفت لااقل هزینه هام کاهش پیدا میکرد راهی به جایی داشتم . ی شهر دیگه باشی . خوابگاه ندن . شهریه بالا و حشتناکه

princess

New member
بچه ها پرستاری دانشگاه گیلان (دانشگاهی که خودم توش درس خوندم ) 10نفر می گیره نمی دونم امیدی هست یانه؟

Persian-Masoud

New member
تسلیت میگم به دوستانی که امید بسته بودن به حرف های مسئولین کشور جمهوری اسلامی!
ظرفیت پذیرش کم هست! فرصت خوبی هست برای کسایی که بخاطر اندک نمره ای قبول نشدن! و وجه خوبی دیگه ای که داره اینه که مانع از 2 بابر شدن ظرفیت ها شدن که اگه مانع نمیشدن باراز کار آینده خراب میشد.
موفق باشید. :28:

roshan

New member
با این که خودم امتحان نداده بودم و منتظر این اطلاعیه نبودم خیلی استرس داشتم که چی میشه؟؟؟ ... واقعآ گل کاشتن با این کارشون ... این کار فقط واسه این هستش که به واسطه این دوره های شهریه ای یه پولی به جیب بزنن وگرنه تابلوئه که هیج کارشناسی خاصی در این زمینه نشده بوده

arezoomand

New member
واقعا متاسفم اگه از اول میگفتن بین الملله و شبانه نیست خیالمون راحت میشدو انتظار نمیکشیدیم.به خاطر یه ترم واقعا بی انصافیه این همه پول خرج کنیم .منکه رفتم سراغ درسم .سال دیگه با رتبه تک رقمی قبول میشم و میرم روزانه.10تا رتبه اختلاف داشتم با اخرین قبولی.:smiliess (3):

Gilda

New member
آخه من موندم که شما بچه های گل و درسخون و زرنگ چه طور حرفای اینارو باور کرده بودین؟ من و یه چند نفر دیگه همش براتون توضیح دادیم که به این برنامه دل نبندید! حتما باید تو ذوقتون میخورد؟ تازه بعضی ها هم که کلی به ماها انگ چسبوندن که شما بدخواه و بدجنس هستید و ...
خوشحالم که اینقدر کم پذیرش کردن، به قول مسعود بازار کار خراب رو خراب تر نکردن. البته این هم به خاطر خود دانشگاه ها و تصمیمات مسئولینشون بوده که به خیر گذشت، اگر دانشگاه ها راضی به پذیرش میشدن تو این وضعیت، 6000 نفر که سهل است، 12000 نفر هم میگرفتن تا بتونن هزینه هاشونو تامین کنن!
دم دانشگاه هایی که اصلا تو هیچ رشته ای پذیرش نکردن واقعا گرم.

TUMS

Well-known member

چقدر بهتون گفتم به حرفای اینا دل نبندید
بعضی ها برگشتند گفتند چرا اصلا اینجا میام!!!!!!!!!!
متاسفانه باید واقعیتا را قبول کرد هر چند برای بعضی ها سخت هست با واقعیت کنار بیان .. . . .
قضییه شد بود مثل داستان گاو .. ..
یادتون هست هر چی بهش میگفتن بابا گاوت مرده
میگفت نمرده دارم بوشو حس میکنم صداشو میشنوم
آخرش هم دیوانه شد رفت!!!!!!
ببخشید که درد بعضی ها تازه شد ولی باید این حرف ها را میزدم

jjkk

New member
هههههههههههههههههههههههههههه....
دیدید چقدر زرنگن. گفتن بین المللی که شهریه رو با دلار حساب کنن :5::tsimuzpzwoap1t9y3o7:1dco2x0p1lilzhfpg1t

Elham.R

New member
من که گفته بودم اینها با هم هماهنگ نیستند و از روی معده حرف میزنند . خیلی متاسفم که...............

بالا