اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی درخصوص نحوه پذیرش دانشجو با پرداخت شهریه

به طور کلی نظرتون در مورد پذیرش دانشجوی پولی در کنکور 92

• مجموع رای دهندگان
    0
خانم مينا
با احترام
رشته من دانشگاه تهران پذيرش مي كنه و يزد
دانشگاه تهران كه گفته برنامه اي براش نداره
مي مونه يزد كه اونم تازه امسال برا اولين بار اين رشته رو گرفته چطور مي تونه ظرفيت خالي داشته باشه
و سه
شما از متن اطلاعيه و زمان اطلاعيه خبر داري و اطميناني به اعلامش هست؟دوهفته پيش هم قرار بود اعلام بشه كه نشد فقط پوزش!!!!
نتايج هم قبل ترش خورد به اجلاس ..........
و .........
اصلن ولش كن
حالت چطوره؟
باشه حق داری ولی حرص نخور انقد. من از شما حالم بدتره ولی .......بازم میگم خوبم اونم خیلی زیاد:smilies-azardl (113
:motat:
بچه ها اکثرا همین حس و حال رو دارن . شما تنها نیستی . حالا حالت بهتر شد؟؟؟

نفس

New member
سلام یک سوال به نظرتون رتبه 195 بیوتکتولوژی با نمره 198 چطوره؟ خیلی پرته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بی تعارف به قبولی توی این شبانه می تونم امید داشته باشم یا برم دوباره بخونم؟؟ آخرین قبولی روزانه نمرش 235 بوده انگار
خووووووووواهششششش می کنم کمک کنید.ممنون:sad:
:smiliess (7):

بستگی داره که بچه هایی که رتبشون بین اخرین رتبه قبولی هست تا شما بخوان برن شبانه یا نه....واگر که بهمون اندازه قبل دانشجو بگیرن میشه امید داشت...ولی اگه که کم بخوان فقط رتبه های نزدیک و بهتر رو میگیرن...توکل کن بخدااا....حالا یه ترم جلو افتادن خیلی فرقی نداره و باید تا دوسال پول بدی...زیاد سخت نگیر عزیزم....:smiliess (8):

parnia

New member
اگه 6000 نفری ک گفتن راست باشه بنظر باید باز به همون تعداد که روزانه برداشتن بگیرن،بلکه هم بیشتر(آخه روزانه 5000 نفر برداشتن) و با توجه به رتبه و نمرتون،شما تو جمع 80 نفر اولی که قبول نشدن هستین...قبولی!!!

بچه ها فکر کنم منتظرن قیمت طلا ثابت شه بعد هزینه رو اعلام کنن .خب قیمت طلا همش میره بالا و یکم میاد پایین .بیچاره ها تقصیر ندارن دارن مذاکره میکنن
:smilies-azardl (12)

nutgirl92

New member
شهریه بین الملل+20٪

خدایا شکرت که تغذیه پذیرش نداره ... وگرنه تو رودربایستی میموندم...
بچه ها من رفتنم سر درسم :smilies-azardl (113

reza

New member
ديدين گفتم سر كاريم
6000 تاشون شد چند تا؟
رشته منو هم كه نگرفتن خدارو شكر
حيف اين همه انرژي كه ازمون گرفتن
اونم از وزير بهداشتمون كه ميگه هزينش يه چيزي معادل شبانس بعد درمياد معادل بين الملل
خدايا شكرت
بازم دم اونايي كه با اين آينده مبهم برنامه ريزي ميكنن گرم

روز بر همگي خوش
:motat:

hiva6747

New member
بچه ها حالا که محرومیت برای سال دیگه نداره همگی انتخاب میکنیم که قبول شیم و نمیریم که حالشونو بگیریم
موافقین؟؟؟؟؟
من که مطمئنم قبول میشم :whistle:

nori

New member
کسی نیست جواب بده. اطلاعیه کجا اومده من هیچ جا ندیدمش!!!!!
:33:

az_sa_ja

New member
sallam khedmate dostan
chizie ke shodeh va nemisheh ham karish kard
age fagat hazinash be andazeye beinolmelali bod khob bod alan mian migan ba 20 darsad afzayesh dar sorate tasvib
ha;a begzarim behtare be ye barnameh rizie monsajem biaim darsemon ro bekhonim
va vaghte barzeshemon ro bijahat hadar nadim
in ye chiz tabi bod ke ino elam konan
chon ona mikhastan kasry bodjeshono dorodt konan man migam har ki to in doreha sherkat kone kamareshi mishkanan inghadr azesh pol migiran
kar nadar nemikham ayeye yas basham
baraton rozaye khosh va por az salamati arezomandam
rozeton bekheir

silverclove

New member
رشته من که فقط 3 نفر میگیره اونم اصفهان
نمیدونم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟
تازه هزینشم که معلوم نیست
ای بابااااااااااااااااااااااااااااا

بالا