اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی درخصوص نحوه پذیرش دانشجو با پرداخت شهریه

به طور کلی نظرتون در مورد پذیرش دانشجوی پولی در کنکور 92

• مجموع رای دهندگان
    0
بچه ها بنظرتون شهریش چقده که برای اینکه بیشتر به چشم بیاد همش میذارنش داخل پرانتز که بخوره تو چشممون؟؟؟:33:

biotechnologist

New member
Whether you know it or not, today you are placing an order for your tomorrows from the catalogue of the Universe. Your predominant thoughts and feelings today are creating a frequency that is automatically determining your life tomorrow.
Feel good now and for the rest of the day, and make your tomorrows magnificent.

May the joy be with you,

Rhonda Byrne

کجا هستین بچه ها ؟ ازحالا نفستون حبس کردید ؟؟ زوده ها! هنوز تا ساعت 12 شب سی ام حساب میشه

biotechnologist

New member
منکه میرم درسمو بخونم.تازه نهار هم باید درست کنم.دیگه دوستان به جای ما.:motat:

parnia

New member
امروز روز قشنگی برای من نیست. دندون درد گرفتم
خداکنه اطلاعیه بعدازظهر اینقد خوشحال کننده باشه که دندون درد از سرم بپره
بنظرم برو دنبال درمانش...بعدازظهر بدتر میشه ها...

dongi

New member
توی این اوضاع اقتصادی جامعه پیشنهاد یه چنین طرحی عجیب نیست.ولی خودتون قضاوت کنید ارزششو داره بعد از این همه که اعصابمونو ریختن بهم ترمی مثلا 2 میلیون پول بدیم کلاساشم به گفته خودشون تو ساعات غیر متعارف و بعدازظهرها .آخرم که تو مصاحبه دکترا بین اونایی که از این طریق اومدن دانشگاه با اونایی که همون اول روزانه قبول شدن اونارو قبول میکنن.قضاوت با شما؟

silverclove

New member
بچه ها بنظرتون شهریش چقده که برای اینکه بیشتر به چشم بیاد همش میذارنش داخل پرانتز که بخوره تو چشممون؟؟؟:33:

منظورشون اینه که ما لطف مفتی به کسی نمیکنیم
خوشحالتون میکنیم اما اول پولشو میگیریم.
بعد که حسابی جونتون به لبتون رسید و ما هم بعد از تحقیق در مورد این طرح پشیمون شدیمم که خب اتفاقی نیفتاده ، شما که هنوز پولی ندادین.

reza

New member
همه چي آرومه
من چقد خوشحالم
0
0
0
0
0
0
زندگي چقد با حاله
0
0
0
:wacsmiley:
من بايد برم قرصامو بخورم .هر وقت اطلاعيه رو زدن خبرم كنين لطفاً
:motat:

silverclove

New member
همه چي آرومه
من چقد خوشحالم
0
0
0
0
0
0
زندگي چقد با حاله
0
0
0
:wacsmiley:
من بايد برم قرصامو بخورم .هر وقت اطلاعيه رو زدن خبرم كنين لطفاً

اگه با همین شدت تا شب بخوای پک بزنی نابود میشیااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

reza

New member
سيلور جون من از انتظار متنفرم
اونم انتظاري كه نميدوني اونورش چيه
اونم كه مي بيني واسه اعصابه
داغوووووووونم
با رتبه 18 قبول نشدم
درس هم نمي تونم بخونم
تو باشي چكار مي كني؟

silverclove

New member
سيلور جون من از انتظار متنفرم
اونم انتظاري كه نميدوني اونورش چيه
اونم كه مي بيني واسه اعصابه
داغوووووووونم
با رتبه 18 قبول نشدم
درس هم نمي تونم بخونم
تو باشي چكار مي كني؟

از انتظار اینجوری هممون متنفریم خب
ولی با رتبه 18 چرا قبول نشدی؟ !

yekta_63

New member
من که از پیام نور شهر خودمون پرسیدم گفتن هیچ مشکلی نداره لازم نیس پول بریزیم گفتن هر وقت خواستی بیا انصراف بده
در ضمن برای ثبت نام حضوری باید یه فرم تعهد شهریه امضا کنی که با اون میتونن ادعا کنن که باید شهریه بدی
تازه اونم امضا کرده باشی فکر نکنم مجبور باشی
من از آموزش پرسیدم گفت ما که نمیتونیم سرباز بیاریم دم خونتون که پول بگیریم!

آخه من برا ثبت نام حضوری هم رفتم و اون فرمو امضا کردم. اگه حذف واضافه اضطراری داشته باشن واحدامو حذف میکنم ثابت فقط میمونه اونم ول میکنم ببینم چکار میکنن. اصلا شاید سال دیگه وزارت علوم نرم.

reza

New member
1.25 نمره از آخرين نفر كه شونزدهم بود كم آوردم
اين مهم نيست
الن داغووووووووونم
اين اطلاعيه رو بزنن تا تكليفم مشخص شه
به اميد روزهاي بهتر

yekta_63

New member
سلام خانمی من اصلا خبر ندارم جریان و قانون پیام نور چیه . به این زودی که خوب نمیشه ادم . روند بهبود زخمای روحی با گذر زمان سریعتر میشه :65d6a5d6s: نمرت چند بود؟

نمرم که افتضاح...90بود.برات دعا میکنم پس زمانم زودتر بگذره وخوب بشی. ولی اینو هم بدون باید خودت هم بخوای. وبهش فکر نکنی

1.25 نمره از آخرين نفر كه شونزدهم بود كم آوردم
اين مهم نيست
الن داغووووووووونم
اين اطلاعيه رو بزنن تا تكليفم مشخص شه
به اميد روزهاي بهتر

شهر خاصی مد نظرت نباشه که حتما حتماحتما قبولی . پس چرا میگی انتظاری که اونطرفش مشخص نیس . خب بگو دوست دارم سیگاربکشم اونم اینشکلی:25r30wi:

hiva6747

New member
یه سوال!
بچه ها اگه اطلاعیه رو بزنن اونوقت نوشته باشه هزینه هر ترم 1.5 یا 2 میلیون چیکار میکنین اونوقت؟ کسی میره با این شهریه؟!!!:33:

یه سوال!
بچه ها اگه اطلاعیه رو بزنن اونوقت نوشته باشه هزینه هر ترم 1.5 یا 2 میلیون چیکار میکنین اونوقت؟ کسی میره با این شهریه؟!!!:33:

شاید من برم چون متاسفانه مجبورم با اینکه نمرمم خوب شده واسم سخته یکسال دیگه انتظار بکشم. کارمندم و به شکل عجیبی تحت فشارم و شاید نتونم به اندازه پارسال درس بخونم

reza

New member
خانم مينا
با احترام
رشته من دانشگاه تهران پذيرش مي كنه و يزد
دانشگاه تهران كه گفته برنامه اي براش نداره
مي مونه يزد كه اونم تازه امسال برا اولين بار اين رشته رو گرفته چطور مي تونه ظرفيت خالي داشته باشه
و سه
شما از متن اطلاعيه و زمان اطلاعيه خبر داري و اطميناني به اعلامش هست؟دوهفته پيش هم قرار بود اعلام بشه كه نشد فقط پوزش!!!!
نتايج هم قبل ترش خورد به اجلاس ..........
و .........
اصلن ولش كن
حالت چطوره؟

بالا