.:: اسپم سرای مسابقه ی عکس بچگی...

mozhdeee

New member
بچه هایی که تصور می کردن پیچک دختره بیان دلیلشون رو بگن.
بچه هایی هم که تصور می کردن پیچک پسره بیان دلیلشون رو بگن.

من که خودم 20 بار تاحالا جنسیت این بچه رو حدس زدم و دوباره تغییر دادم تا آخرش معلوم شد دختره :14:

چه حرفایی که نزدم و شوخی هایی که باهاش نکردم، ولی دمش گرم هیچوقت به روم نیاوورد، خیلی خانم و گله :rose:

احسااااااان چرا نذاشتی من اون موقع ها برم تو افق محو شم:13::13:

eeeeeeehsan

New member
احسااااااان چرا نذاشتی من اون موقع ها برم تو افق محو شم:13::13:

آخه دلم نیومد، یه دونه مژده که بیشتر نداریم ما
33619_rosesmile.gif

elham2012

New member
به به.. راند آخر مسابقه موندگااار شد..
چقدر خوب که جنسیت پیچک مشخص شد..هورااااا..
منم اصلا تصور نمیکردم دختر باشه..آخییی..ولی خوشحالم به جمع آبجیام اضافه شد:ad54ad::4d564ad6:

mozhdeee

New member
جا داره که از زحمات بی دریغ و با دریغ جناب احسااان طی این مرااسم تقدیر و تشکر بشه...
من این مازراتی ناقابل رو تقدیم میکنم فقط به خاطر اینکه این اواخر مهربون شده بودی و جوابارو لو میدادی...ولی هیشکی محلت نمیذا
شت
...

5bwr9bt2qtrwo9jtw6uq.jpg
[/URL][/IMG]

elham2012

New member
داداش احسان خیلییی تو مسابقه ها زحمت کشیدی..
بالاخره تهییه کردن راهنمایی های گمراه کننده کلی وقت گیر بوده براات..
خوش گذشت خلاصه..
ممنون از برگزاری مسابقه...
ایشالا عاقبت بخیر بشی پسرم:sarma:

N@RVIN

Well-known member
پیچنده به بلندای انجمن دوســـــــــــــــــــــت دارم :4d564ad6:

احسان خعلی سورپرایز خوبی بود ...قیافه منو باید موقع دیدن جواب می دیدی اصن یه وضی دهنم باز موند خخخ:riz481:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: پیچک

mahsast

New member
پیچک فک میکردم پسری!!!!:25r30wi::25r30wi:خوب شد شفاف سازی شد:bunnyearsmiley:

کینز

New member
احسان پیچک دختره؟؟؟؟؟؟دیدی همش میگفتم دختره به طرق مختلف میخواستی بهم ثابت کنی پسره؟؟؟
ینی احسان حقته بزنمت :eek:t0837h0nn8zfqu8ultمن الان سر حرف تو پیچکو انتخاب نکردم.پیچک یادته چه اصراری داشت؟؟؟؟؟
پیچک نا پرهیزی کردیاااااا:5:اصلااااااا ذهنم به همه میرفت جز تو با اینکه مطمئن بودم دخدری ولی گفتم پیچک عمرا عکس بذاره
پیچی بچه نازی بودی ماشالا
اماااا دلیل اینکه من میگفتم پیچک دختره اول از همه نوع حرف زدنش بود که خیلی شبیه دخترا بود خیلی کلا من دختر و پسر بودن کاربرا رو از نوع حرف زدنشون تشخیص میدم.دومین دلیلش این بود گفت من تو دنیای مجازی با جنس مخالف راحتترم و وقتی دقت میکردی میدیدی حرفش درسته ودقیقا همینطوره سوم اینکه اصلا نمیخواست هویتشو لو بده وبه نظرم اینجور احتیاطا از یه دختر بر میاد تا پسر وآخریش که جدیدا دیدم این بود که دکتر بهار وپیچک یه مقاله با هم دادن و خب به طبع دکتر بهار اسم ومشخصات پیچکو میدونه .یبار بهار تو باکس گفت امروز دلم میخواست بهت زنگ بزنم دلم خیلیزواست تنگ شده و خلاصه قربون صدقه پیچک رفت در صورتی که بهار هیچوقت با کاربرای آقا اینطور صحبت نمیکنه

خلاصه اینکه بچه ها به من ایمان بیارید ازین به بعدم هر سوالی داشتین در مورد جنسیت کاربرا ازمن بپرسین:))):motat:
هیچ وقتم از احسان نپرسید احسان همونیه که تا یه ماه پیش فک میکرد بابا برقی پسره:|

آخرین ویرایش:
  • Like

hebe.nurse

New member
من تو دختر بودن پیچی شک نداشتم.:a2d3: به هرحال من از وقتی چشم باز کردم دوروبرم پسر بوده ، طرف حرف میزنه میفهمم دختره یا پسر
به خودشم گفته بودم.
ولی فکرشو نمیکردم پیچی بخواد ی روزی جنسیتشو نمایان کنه! واسه این شک داشتم.......
پیچــــــــــــــــی؟؟ بیــــــــــــا ببینمممممممم دیدی گفتم من باهوشم؟؟:thumbsupsmileyanim::tonguesmiley:

پیچی دوس دخترم خخخخخ به جمعمون خوش آومدی :thanks:

آخرین ویرایش:

کینز

New member
احسااااااان خسته نباشی خیلی خیلی خیلی زحمت کشیدی مسابقه مثل سری قبل جذاب بود و جذابیتش به خاطر اجرای عالیت بود مرسی:riz304:
شفق جان دست شماهم درد نکنه خیلی زحمت کشیدی:riz304:

hebe.nurse

New member
احسان پیچک دختره؟؟؟؟؟؟دیدی همش میگفتم دختره به طرق مختلف میخواستی بهم ثابت کنی پسره؟؟؟
ینی احسان حقته بزنمت :eek:t0837h0nn8zfqu8ultمن الان سر حرف تو پیچکو انتخاب نکردم.پیچک یادته چه اصراری داشت؟؟؟؟؟
پیچک نا پرهیزی کردیاااااا:5:اصلااااااا ذهنم به همه میرفت جز تو با اینکه مطمئن بودم دخدری ولی گفتم پیچک عمرا عکس بده
پیچی بچه نازی بودی ماشالا
اماااا دلیل اینکه من میگفتم پیچک دختره اول از همه نوع حرف زدنش بود که خیلی شبیه دخترا بود خیلی کلا من دختر و پسر بودن کاربرا رو از نوع حرف زدنشون تشخیص میدم.دومین دلیلش این بود گفت من تو دنیای مجازی با جنس مخالف راحتترم و وقتی دقت میکردی میدیدی با سوم اینکه اصلا نمیخواست هویتشو لو بده وبه نظرم اینجور احتیاطا از یه دختر بر میاد تا پسر وآخریش که جدیدا دیدم این بود که دکتر بهار وپیچک یه مقاله با هم دادن و خب به طبع دکتر بهار اسم ومشخصات پیچکو میدونه .یبار بهار تو باکس گفت امروز دلم میخواست بهت زنگ بزنم دلم خیلیزواست تنگ شده و خلاصه قربون صدقه پیچک رفت در صورتی که بهار هیچوقت با کاربرای آقا اینطور صحبت نمیکنه

مریـــــــــــــم؟؟؟؟ :smilies-azardl (113 :4d564ad6:

hebe.nurse

New member
احسان؟؟؟ خســــــــــــته نباشی دلاور :bunnyearsmiley:

واقعا این سری هم مث قبل خیلی جذاب بود. مخصوصا اون راهنماییات. کلا مسابقه با درایت بالایی پیش رفته بود. همه چی عالی بود.

شفق؟؟ خاک پاتیم بانو ....... :28:

Ana67

New member
پیچک مگه دختره؟؟؟!!!!!!!
0_o
احسان حقته تا سال دیگه این موقع فقط بزنمت.....

sepid71

New member
یه حسی میگفت اختتامیه این مسابقه با حل مسدله جنسیت پیچکه
افلین ب حسم :motat:
بردم:motat:

• Like

hebe.nurse

New member
پیچی بیا بگو ببینم چه احساسی داری از سوشال فوبیکی دراومدی دخترم؟؟
پیچی راسی من 5 امتیاز کممه ها . من بیش ازینها بهت حق دارم
:motat:

بالا