.:: اسپم سرای مسابقه ی عکس بچگی...

حسان

Well-known member
شواهد موجود در عکس نشون میده که صاحب عکس تک پسره خانواده است... و من فقط میدونم که نوتر اینحوریه... هر کدوم از گزینه های دیگه هم که تک پسر باشند به عکس میخورن

MAHSABANOO

New member
شواهد موجود در عکس نشون میده که صاحب عکس تک پسره خانواده است... و من فقط میدونم که نوتر اینحوریه... هر کدوم از گزینه های دیگه هم که تک پسر باشند به عکس میخورن

ولی یجا تو خاطره میگه که بردارم اومد صدام کرد :a2d3:

پیچک

New member
مکسین گفته بودی اسپم نذار.........ولی باید میگفتم

بعضی دوستان کم لطفی میکنن.......نمیتونن ببینن پیچکا نظر میدن

چرا بخاطر پیچک بودن باید امتیاز منفی بگیرم؟.......میخاین فامیلامو بیارم...انجمنو تصاحب کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:New (6):

simin30

New member
واه کرهانی من چندتا ازاین اسپما دارم!!! حالا خوبه یا بد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ رتبه نظر نوشته؟!!!!

mahsaa

New member

آبجی شفقی بووخودا منم برنده شده بووودم ....پس چلا من نیستم :dadad4::dadad4:

156fs428254.gif
156fs428254.gif

hebe.nurse

New member
خـیلی باحال بود این خاطره :25r30wi:

من نظرم رو بعدن میگم، ولی خدایش مکسین قبول نیست، بچه ها اونایی که همو دیدن می تونن از رو عکس بچگیشون تشخیص بدن همو!!!

منم رفع اسپم یه خاطره بگم:
بچه که بودم روستای بچگی پدربزرگم به نام طزرج که تو کرمانه، رفته بودیم اونجا و صبحونه و ناهار و شام فقط غذا محلی، روغن گوسفند و پنیر و نون کُر نون.. خلاصه چند روز میموندیم تابستونا و با عموی پدربزرگم دیدنی می کردیم.
اونا دختر دو سه تایی داشتن، 4،5 سال بزرگتر از من بودن. منم بچه شهری ساده و بی خبر از گاو و گوسفند و بز و الاغ.. هیچی، ما رو بردن دم طویله که گوسفندا رو ببینم در طویله رو باز کردن منو هُل دادن تو، چراغم خاموش کردن. منم از ترس داد و هوار سر دادم.. وقتی اومدن نجاتم دادن میخواستم تعریف کنم چی شده گفتم مامان فرشته (دخترشون) منو کرده تو جا خری و درم رو روم بسته!! اونا هم همه خنده که من بچه شهری به طویله گفتم جا خری.
هیچی فرداش که شد رفتم دم و سه چهار تا قورباغه گرفتم و اومدم انداختم توشون، هر کدوم چیغ و داد از این طرف و اون طرف در میرفتن.
اونا هم واسه انتقام عصرش منو سوار خر کردن و خره رو ولش کردن، جالب اینجاست که مامان و داییامم باهاشون بودن و هیچ کاری نمی کردن جز خنده!! هیچی دیگه، خره انگار نه انگار من پشتش نشستم، رفت دم رودخونه و دُلا شد و شروع کرد آب خوردن، منم همینطور که گردنش رو خم کرد آب بخوره با سر رفتم تو رود... چون سبک هم بودم آب منو برد. دیگه اینا دلشون به رحم اومد و دست مارو گرفتن و از آب کشیدن بیرون.
خلاصه برنامه تابستونامون جور بود 10 سالی تا اینکه 4 سال پیش عموی بابابزرگم فوت می کنه و اون خره هم همینطور میمیره و بعدش ارتقا پیدا می کنه به اسب و کلن دیگه از اون روستا میرن. جای دنج و قشنگیه طزرج.

:25r30wi:
جاخری!!!
کلا تو از بچگی طنز بودی. خوب شد گرفتنت از آب وگرنه بساط خنده ما جور نمیشد:riz481:
من اسم این روستارو نشنیدم احسان. کدوم شهرستان میشه؟؟

mexin

Well-known member
سلام دوستان عزیز

متاسفانه سیستمم مشکل پیدا کرده بود و چند روزی نتونستم بیام .بابت وقفه ای که در اجرای مسابقه ایجاد شد معذرت میخوام

بهرحال فضای مجازی این اتفاقات خیلی پیش میاد

و باعث بدقولی میشه .

ممنون میشم مسابقه رو با روال قبلی ادامه بدین (بجز چند نکته جدید که داداش مکسین لحاظ کردن)

1) امکان ویرایش پست وجود نداشته باشه

2) از ارسال هرپستی که باعث گمراهی دوستان شود جدا خوداری کنید

3) پست اول جزء قوانین بود اما دوستان لطف داشتن به بنده و رعایت نکردن » ارسال پست اسپم اکیدا ممنوع :riz277:

(از دوستان خوبم میخوام کمتر اسپم بفرستن که نظم تاپیک بهم نخوره( اسپم ها در اولین فرصت پاک میشه امیدوارم کسی ناراحت نشه)

4) پست ارسالی به هیچ وجه پاک نشود .( اسپم از نود تا بیشتر شده بود برای همین تا دو دوره مسابقه حکومت نظامی اعلام میشه :):black_eyed:

5) دوستان جهت اطلاع از شیوه ی اهدای جوایز به پست 4 همین تاپیک مراجعه کنید

تقدیم دوستان خوبم با یک سبد عاطفه

تشکر ویژه میکنم از داداش اقا مکسین که قبول زحمت کردند و در غیاب من مسابقه رو اجرا کردن .

البته همچنان اجرا بر عهده ی خودشون هست .

تقدیم داداش خوبم

th

خواهش میکنیم ..ما که کاری نکردیم ....:whistle:

IL-2

Well-known member
:sarma:آقا جوابو اعلام کنید لطفــــــــــــــــــــــــــــــــــــا

بالا