اسم کاربری نفر قبلی چجوریاست؟...خوشت میاد؟

zanbagh

New member
زنبور یه حشره اس؛زنبق یه گل؛یکم مطالعه غ درسیم بدک نیستآ؛البته تقصیرخودتون نیس چون سیستماتیک پاس نکردین؛من ازوقتی توآزمایشگاه سیتماتیک دیدمش ازش خوشم اومد؛بخصوص ازنوع نارنجیش؛اسم بچمم میخام بزارم زنبق نارنجی‏!‏‏!‏‏!اوه

TUMS

Well-known member
نه دیگه درخواست دادم؛اگ هم نشد دیگه نمیام این سایت؛چون زیاد از دست آدماش ضربه خوردم؛چ بهتر اصلا

وای چه زود ناراحت میشین!!!!:riz304:
آستانه تحمل تون را بالا ببرید
حالا نظرت در مورد نام کاربری من چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

zanbagh

New member
البته زیادی توفازلهجه شیرازیه ایمنو و و و و و؛هرچندمن علاقه خاصی ب این لهجه دارم

TUMS

Well-known member
زنبور یه حشره اس؛زنبق یه گل؛یکم مطالعه غ درسیم بدک نیستآ؛البته تقصیرخودتون نیس چون سیستماتیک پاس نکردین؛من ازوقتی توآزمایشگاه سیتماتیک دیدمش ازش خوشم اومد؛بخصوص ازنوع نارنجیش؛اسم بچمم میخام بزارم زنبق نارنجی‏!‏‏!‏‏!اوه

اسم بچه زنبق!!!!!!!!!!!!:5:!
مطمئن هستم که دعوات میکنه و اسمشو عوض میکنه!!!!!!!:smiliess (2):

mikhak s

New member

خوب مهم خودتي ،*اگه انقدر ناراحت ميشدي چرا اين تاپيكو باز كردي؟ بايد انتظار هر نظريو داشته باشي خانمي

matin

New member
كاري جز خنديدن بلد نيستي؟ نظتو بگوووووووووووووووووووو

متين : اين اسمو دوس ميدارم ولي منو ياده دخترا ميندازه :25r30wi::tonguesmiley:

خنده بر لب میزنم تا کس نداند سر دل !! ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت !!!
اسمم یا خودم یا جفتمون !!!

Arina

New member
اریاکه اسم پسره ومنم ازاین اسم خوشم میادواحتمالااسم کاربرقبلیه
درضمن اواتارشم نازه ومنویادبچه های تپل وزیبامیندازه

mahraz

New member
اسم آریا رو دوس دارم..مخصوصا که یاد ایران باستان می افتم که صد البته جای اون آدما وتفکراتشون خالیه..

ayda

New member
مهراز اسم جالبیه تا بحال نشنیده بودم

آخرین ویرایش:

ahmadali

New member
هیچ کدوموووووووووووووووووو دوس نداشتمممممممممممممممممممممم.......................حالا نظر درباره اسم من:
احممممممممممممممممممدعلی

ariya21

New member
من با دیدن اسم نفر قبلیم یاد آرسنیک افتادم،برم یه کم بخورم حالم جا بیاد

بالا