اسم فیلم ها و کتاب هایی که بیشترین لذت رو ازشون بردی چی بوده؟

ZOT

New member
بچه ها من این کتاب "آتوسا دختر کوروش بزرگ" رو می خوام! از کجا میشه پیداش کرد یا دانلود!!؟؟؟؟ میشه بگید!؟

goo

New member
کتاب طوفان دیگری در راه است.
فیلم 12 مرد عصبانی.

ati1408

New member
سلام من خیلی وقته کتاب غیر درسی نخوندم ( حدود یه سالی میشه ) ولی قبلا کتابای نمایشنامه خیلی میخوندم . نمایشنامه " مهمانسرای دو دنیا " کتاب جالبیه . کتاب "زمانی که یک اثر هنری بودم" هم داستان خوبی داره . کتاب " پنج نفری که در بهشت ملاقات میکنید " هم خوبه . از ایرانی ها کتابای مصطفی مستور رو دوست داشتم مخصوصا " روی ماه خداوند را ببوس "
فیلم هم اکثر وقتا انیمیشن میبینم . انیمیشن های ژاپنی محصول استدیو جیبلی یا گیبلی ( gibli ) . کارتون شهر اشباح هم مال همین استدیو س . یه انیمه ژاپنی هم هست به اسم " دفترچه مرگ " ( death note) واقعا ذهن رو به چالش میکشه . توصیه می کنم ببینید البته حال و هوای محصولات ژاپنی سلیقه ایه و ممکنه همه دوست نداشته باشن .
از فیلم های سینمایی فیلم " k-pax" ، " ماهی بزرگ " ، " 1408 " ، " مرد 200 ساله " و من ، روبات " به نظرم خوبن .
ببخشید که طولانی شد :)

Hamidvet

New member
ذهن زیبا، مسیر سبز، Ex Machina، Edge of Tomorrow، Inception، ارباب حلقه ها و ...

hamoon

New member
- - - Updated - - -

بچه ها من این کتاب "آتوسا دختر کوروش بزرگ" رو می خوام! از کجا میشه پیداش کرد یا دانلود!!؟؟؟؟ میشه بگید!؟

عزیز من خیلی سال پیش از کتابفروشی بهمن تو میدون ونک گرفتم که متاسفانه پارسال تبدیل شد به مانتو فروشی.
احتمالا شهرکتاب ها مخصوصا شهرکتاب مرکزی(روبه رو پارک اندیشه) داره. فک نکنم قابل دانلود باشه
من این کتابو به هفت هشت نفر قرض دادم که همشون خوششون اومد...

رمان فلسفی هم من فقط "دنیای سوفی" رو خوندم که خوشم نیومد. کتاب لذات فلسفه(البته رمان نیست) به نظرم خیلی جذابتر و تاثیرگذارتره

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ZOT

The Guy

Well-known member
4e7286d7ae8ddbf0829600525b6a49ba.jpg

فیلم all is lost
اخیرا دیدمش...
خوراک نتایج بد کنکور ارشده...

love virology

New member
فیلم که زیاده ولی خودم مشتاق کلاسیک هستم
Paths of Glory اثر کوپریک با بازی کرک داگلاس
12 سال بردگی
صورت زخمی عجوبه ایی بنام تونی مونتانا با بازی ال پاچینو اشتباه نکنم نویسند الیور استوون
اره
7
1984
دیکناتور
صریر خون اثر اکیرا کوروساوا
.............

کتاب از ترمه و تعزل غزلیات حسین منزوی
اشعار شهریار قنبری
کنتب های بیشتر عرفانی هندی مثل چی پی واسوانی
اوستا
غرلیات سعدی / متاسفانه مطالعه کم شده بیشتر روی به فیلم اوردم

mhfazel

New member
برای امروز فیلم «عطر» رو پیشنهاد می کنم من این فیلم رو تو تو درس زیبایی شناسی تصویر کنفراس دادم و بهترین نمره رو گرفتم فیلم خیلی خوبه هیچ وقت فراموشش نمی کنید یه کوچولو ایراد داره ولی در مقابل خوبیاش به چشم نمیاد- موفق باشید
کتاب هم صد سال تنهایی از نویسنده فقید برزیلی «گابریل گارسیا مارکز» رو پیشنهاد می کنم
باشد تا رستگار شوید خخخ

mojiii1369

Member
برای امروز فیلم «عطر» رو پیشنهاد می کنم من این فیلم رو تو تو درس زیبایی شناسی تصویر کنفراس دادم و بهترین نمره رو گرفتم فیلم خیلی خوبه هیچ وقت فراموشش نمی کنید یه کوچولو ایراد داره ولی در مقابل خوبیاش به چشم نمیاد- موفق باشید
کتاب هم صد سال تنهایی از نویسنده فقید برزیلی «گابریل گارسیا مارکز» رو پیشنهاد می کنم
باشد تا رستگار شوید خخخ

سلام.بله عطر فیلم قشنگی بود.حس خاصی داشت.زیبا هم به تصویر کشیده شده بود اون حس.یعنی به ادم منتقل می شد.
واسه امروز هم گفتم فیلم safe heaven رو نام ببرم.ازون دسته فیلمهاست که یه علامت سوال تا یه جای فیلم با ادمه و اخرا ادم رو سوپرایز می کنه.فیلم خانوادگی درام و یه مقدار جنایی هست.پیشنهادم اینه ببینیدش.

The Guy

Well-known member
یه کم از داستانش میگین ؟ چجوریه ؟ مشتاق شدم ببینمش :)
داستان یه مرده که با قایق تفریحیش وسط اقیانوس گیر میکنه و قایقش غرق میشه و اون سعی میکنه خودشو نجات بده....
فقط یه بازیگر داره... رابرت ردفورد.
دیالوگم تقریبا نداره
آخر داستانشم بگم؟!
بگمم؟!! بگمممم؟!!!

marynas

New member
سریال arrow خیلی قشنگه.ب هرکی گفتم، تو چنروز فصل اولشو تموم کرد

mhfazel

New member
سلام
فیلم ژاندارک از اون فیلمهاییه که خیلی دوست دارم و فکر می کنم ارزشش و دره آدم ببینه. و همچنین کتاب «چراغها رو من خاموش می کنم» اثر زویا پیرزاد فوق العاده است.

- - - Updated - - -

سلام
فیلم ژاندارک از اون فیلمهاییه که خیلی دوست دارم و فکر می کنم ارزشش و دره آدم ببینه. و همچنین کتاب «چراغها رو من خاموش می کنم» اثر زویا پیرزاد فوق العاده است.

ZOT

New member
یه نفر به من گفت رمان "کوری" رو بخون! یه ذره اش رو خوندم کلافه شدم ولش کردم! کسی تا آخرش خونده ببینیم چیه این!؟

مجید دیجی

مدیر بخش
نبرد اره ماهی - اسپایدر من - ماسک - ماتریکس - پی بک و...

ایرانی : کیفر - پی بک - کلاه قرمزی - مدرسه موش ها - لیلی با من است و...

داستان راستان - قصه های خوب برای بچه های خوب -- زبان بدن - به من بگو چرا - گایتون - دایناسورها - استرایر - داستان های کوتاه - جزیه گنج و....

فیلم مسیر سبز رو یادم رفت بگم ...

شوکا88

New member
یه نفر به من گفت رمان "کوری" رو بخون! یه ذره اش رو خوندم کلافه شدم ولش کردم! کسی تا آخرش خونده ببینیم چیه این!؟
والا منم گرفتم یکمیشو خوندم خیلی بد بودش اصلا نتونستم جذبش بشم گذاشتمش کنار..حالا بماند چقد عکس جلدش ایجاد رعبو وحشت میکرد:riz481:

Fatimaaa

New member
از فیلمای که دبیرستانی بودم دیدم show troman بود فوق العادس. بعدش now to see me / beautiful mind/انجمن شاعران مرده/ ویل هانتیگتون نابغه فکر کنم بود.

eli 72

Member
سلام دوستان..فیلم 12سال بردگی..یکم روحیه میخاد دیدنش ولی زیباس بسی..فیلم ناهمتا یا دیورژنت که تو 39هفته بهترین و پرفروش ترین کتاب بود
کتاب سه شنبه ها با موری اثر میچ البوم..بیگانه از البرکامو..صدسال تنهایی از گابریل گارسیا مارکز که حجیمه!
کتاب بازگشت شازده کوچولو اثر یه نویسنده ی ایرانی که خیلی برام جالب بود!
عقاید یک مرد مضحک..ماعده های زمینی از اندره ژید متن سنگین ولی عمیق

mhfazel

New member

حتما بخون خیلی زیباست از روی یه فیلمم ساختن که به خوبی رمانش نبود خیلی وقت پیش خوندم خیلی باهاش حال کردم البته اگه نپسندیدی نمی شه اصرار کرد که بخونی ولی فکر می کنم شما که داستان هم می نویسی باید یه بار هم شده اونو بخونی

- - - Updated - - -

حتما بخون خیلی زیباست از روی یه فیلمم ساختن که به خوبی رمانش نبود خیلی وقت پیش خوندم خیلی باهاش حال کردم البته اگه نپسندیدی نمی شه اصرار کرد که بخونی ولی فکر می کنم شما که داستان هم می نویسی باید یه بار هم شده اونو بخونی

mhfazel

New member
اتوبوسی به نام هوس با بازی فوق العاده مارلون براندو فیلم خوبیه یا کازابلانکا هم فیلم بسیار خوبه و همشهری کین اثر بسیار خوب اورسن ولز. همشون سیاه و سفیدند و فکر می کنم قبل از سال 1950 هم ساخته شده باشن ولی اونایی که می خوان بگن ما فیلم دیدم اینا یکی از بهتریناشه

بالا