اسم شما چیه؟

waria

New member
اگه جایزه ای بود
چشم مال شما

این تاپیک اگه جایزه داشت انقد سوت و کور نبود شایسته جان
چون بچه های قدیمی همه اسماشونو گفتن،ولی خب بچه های جدید نمیدونن اسمارو...تازه جایزه هم داشتیم.:idea_majidonline:

Dicentric

New member
چون بچه های قدیمی همه اسماشونو گفتن،ولی خب بچه های جدید نمیدونن اسمارو...تازه جایزه هم داشتیم.:idea_majidonline:

پس خوش بحالتون بود برو بچ باحال و دست به نقدی داشتین والله این دوره زمونه که همه خسیــــــــس شدن

shahram25

New member
و اما اسم من:
من جناب اقاي شهارم خان گل و ناز و همچني يكي از بهرتينهاي سايت كه هيچ دنيام و يكي از سربه زير ترين معقول ترين با ادبترين و مهربونترين گل پسر ناب دنيام.شناختين1

Dicentric

New member
و اما اسم من:
من جناب اقاي شهارم خان گل و ناز و همچني يكي از بهرتينهاي سايت كه هيچ دنيام و يكي از سربه زير ترين معقول ترين با ادبترين و مهربونترين گل پسر ناب دنيام.شناختين1

اوه خوشبختم شهارم خان جان عجب اسمی داری اصلا فکرشو نمی کردم شهارم هم اسم باشه ببینم گل و نازم ادامه اسمتونه کمپانیه اعتماد به نفس عزیز؟؟؟؟!!!!!;( ؟؟؟:idea_majidonline:

Artmis.a

New member
و اما اسم من:

با عرض پوزش درجواب باید بگم: ....

چهار حرفه، پاکش میکنن، روی پلو میریزن، گاهی آبش هم در کافی شاپ ها و بستنی فروشی ها سرو می شود:riz481:

shahram25

New member
اوه خوشبختم شهارم خان جان عجب اسمی داری اصلا فکرشو نمی کردم شهارم هم اسم باشه ببینم گل و نازم ادامه اسمتونه کمپانیه اعتماد به نفس عزیز؟؟؟؟!!!!!;( ؟؟؟:idea_majidonline:
دوستان توجه فرماييد اينجانب به خطاي پيش امده در تايپ اسم اين اقا گل پسر ناز و مهربون اعلام ميدارم كه شهارم غير صحيح بوده و بدين صورت اصلاح ميشود:شهرام جان نازو گل و سر سبد همه گل هاي عالم

shahram25

New member
با عرض پوزش درجواب باید بگم: ....

چهار حرفه، پاکش میکنن، روی پلو میریزن، گاهی آبش هم در کافی شاپ ها و بستنی فروشی ها سرو می شود:riz481:
تيكه بنداز عزيز.ميدونم از من مظلوم ترشو پيدا نميكني بتوپ بهم همه بتوپيد

Dicentric

New member
تيكه بنداز عزيز.ميدونم از من مظلوم ترشو پيدا نميكني بتوپ بهم همه بتوپيد

جون شهرام الان می تونم با این جمله ها خوب تصور کنم که چقد شبیه گربه شرک شدی!!!

بچه ها به دل نگیرید شوخیه دیگه :riz513:روز خوش

shahram25

New member
جون شهرام الان می تونم با این جمله ها خوب تصور کنم که چقد شبیه گربه شرک شدی!!!

بچه ها به دل نگیرید شوخیه دیگه :riz513:روز خوش
شما نيز بتوپيد دوست خوب.بتوپيد تا كه شايد از پايم در آوريد اما نخواهيد توانست:riz513:

shahram25

New member
ببخشید گفتم یه موقع کمپوت اعتماد به نفستون سرریز نکنه.مواظب باشی:riz513:
حديث دوستان معمولا در مجامع بين الملي و مجالس دوستانه اين بنده حقير را به نداشتن اعتمادبه نفس كافي براي انجام اموراتداخله و خارجه ميدانند و اين جانب از گفتار جنابعالي مبني بر داشتن اعتمادي به مراتب زياد و حتي تشبيه ان به سرريز شدن كمپوت بسيار جاي خشنوديست متشكر

بالا