استقلال تولدت مبارک.

نوتر

New member
واااااااااااااااااای ببین 6 تایی ها و سوبله چوبله ها چه کل کلی را انداختند

حتما چشم تراکتور و سپاهانو دور دیدین

خخ اس اس و پس پس کجای فوتبال الان دو قطب فوتبال ایران تراکتور و سپاهانه

و اما نظر شمارو به آمار زیر جلب میکنم

35 فاصله توپ تا دروازه که استقلال تو ورزشگاه آزادی از مهرداد پولادی اون موقع که تو تراختور بود گل خورد.

5 تعداد باخت های پشت سر هم پول پلیس به تراختور بزرگ

4 تعداد گل هایی که سپاهان تو اصفهان فقط تو یه بازی از تراکتور خورده

4 تعداد گل هایی که ذوب آهن تو اصفهان فقط تو یه بازی از تراکتور خورده

5 تعداد گل هایی که گهر درود فقط تو یه بازی از تراکتور خورده

6 تعداد امتیازی که ترختور بزرگ تو یه هفته تو اصفهان بدست آورده. ابتدا ذوب بعد سپاهان رو شکست داد.استقلال و پرسپولیس تو خواب هم نمیتونن ببینند

ضمنا انقد ناداوری ناداوری نکنید. شما تیماتون همیشه با ناداوری بردند. 70% بازیهاشون به ناحق تو ورزشگاه آزادیه آخر فصل هم ششم و دوازدهم میشن

پول پلیسیا هفته اول با محسن قهرمانی که انقد ادعاتون میشه بازی سپاهانو به نفع اونا سوت زد جلو تراختور هر کاری برا بردتون کرد.
استقلال هم دیگه اگه محسن ترکی رو نداشت دیگه الان فک کنم مثل همیشه تو دسته 3 توپ میزد. بازی تراختور استقلال دوسال پیش کلا بازی رو برا استقلال در آورد با پنالتی اخراج ناصحیحش

ضمنا
یه بیستمی تو آسیا حسرت پول پلیسیاا

ما رفتیم:motat:

آخرین ویرایش:

sepideeee

New member

سپیده خانم اگه بحث کری خوندب باشه که شماها کم میارید,چون که در دیدارهای رودر رو بردهای ما بیشتر از شماست,در افتخارات قهرمانی هم که قابل مقایسه نیستیم باهم,استقلال تا حالا در تمام ادوار لیگ برتر پر امتیازترین تیم ایرانه
بعدشم اگه یه نگاه به جدول بکنید استقلال 3 بازی عقب افتاده داره
در آخرم باید بگم که جوجه رو آخر پاییز میشمارند,چون ما پر افتخارترین مربی ایران رو داریم,همه ساله اوایل لیگ خوب نبودیم ولی دیگه بعدا رو نوار برد میریم
ایشالا این تایپک تا آخر لیگ بمونه و اون موقع همه چیز شفاف شه
درکل دوستان تعصب خوبه ولی اگه با دید واقع بینانه هم باشه خوبتره

عارضم به حضورتون که تفاضل گل به تعداد بازی ربط نداره که به گل زده و خورده بستگی داره مگه نمی دونی؟؟ :sad: اون امتیازه که به تعداد بازی بستگی داره
تازه ما جوجه رو اخر پاییز نمیشمریم که اخر لیگ می شمریم اونم لیگ خلیج فارس :25r30wi:
بعدشم فعلا که استقلال رو نوار باخت افتاده :1dco2x0p1lilzhfpg1t
و در اخر: اس اس اگه رو نوار برد بود که تو این چند سال یه بار می رفت فینال جام حذفی خوب ... نه؟؟؟ :(50):

zErOOn3

Well-known member
ببین عزیز اولا هر نقل قولی که میکنی سعی کن با مستندات باشه,کجای 4برد پی در پی استقلال مقابل پرسپولیس با ناداوری بود؟چرااز خودت حرف در میاری
دوما ما افتخار میکنیم مقابل تیم 400جهان بازی میکنیم در جام باشگاههای آسیا,پرسپولیس که سالهاست در حسرت حضوردر این تورنمته چه برسه به نیمه نهایی
سوما قله نویی بخاطر 4قهرمانی لیگ و دو قهرمانی جام حذفی پرافتخارترین مربی ایرانه
چهارما این دلیل نمیشه که اون بخاطر اینکه بازیکنان خودشو جمع میکنه موفق تره,مربیای دیگه هم میتونن به دلخواه خودشون بازیکن بگیرن مثل امسال که علی دای با نظر شخصیش کریمی و انصاریفرد رو بیرون کرد و بازیکن دلخواه خودشو گرفت
کلا شما پرسپولیسیا عادت کردید به دلیل تراشی و دید واقعبینانه به فوتبال ندارید

سلام دادا6 ...

(کل کل خودمون یــه ها : شوخی)
مستندات نمی خاد کــ : یه باری بازی رو دیدین کافی نــی ؟!!!!
لباس پاره بنگر - گل سالم - درو کردن رضایی و ...

بایــدم افتخــار کنین داریــن با قرمزتــه بازی می کنینــا ... آسیا با3 شمــا ... خوش باشیــن ...

آره پر افتخــاره ولی چجتوری شــو گفتیم و گفتین فکنیم ...

آره گهــرــم می تونه هر کی رو خاست بگیره ... یادمون نبــود... باباشخیــن ...

دلیل تراشی نیست و واقعیت ــه فکنیم ...

مــا موندیــم چــرا اس اس ــیا قبول نمی کننـــش ... (اینورام به همین شکله : مثلا همین دادا6 خودمون که اصلا زیر بار نمی ره کــ نمی ره)

والا ما که قبول داریم تیم 400ــم جهانیم ... قبول داریم چــن ساله خوب کار نکردیم ... قبول داریم ...

zErOOn3

Well-known member
سلام ...

دادا6 (نوتر) مــا قبول داریم کـــ مثلا روی علی آقا ختا شد (بازی رو ندیدیم ولی) ولــی اس ا س یــا قبول نمی کنن ... چن سال پیش با تراختورو کـــ نگین ... خداییش با نامردی تموم داخون کردن تیراختورو ...

حاج کریمم یه گل ناقابل به اس اس زدینکا فکنیم ...

کــرنل ـــو کی زده بود >!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟

naseh

New member
عارضم به حضورتون که تفاضل گل به تعداد بازی ربط نداره که به گل زده و خورده بستگی داره مگه نمی دونی؟؟ :sad: اون امتیازه که به تعداد بازی بستگی داره
تازه ما جوجه رو اخر پاییز نمیشمریم که اخر لیگ می شمریم اونم لیگ خلیج فارس :25r30wi:
بعدشم فعلا که استقلال رو نوار باخت افتاده :
و در اخر: اس اس اگه رو نوار برد بود که تو این چند سال یه بار می رفت فینال جام حذفی خوب ... نه؟؟؟ :(50):
درست میگید تفاضل به تعداد بازی ربط نداره,قبول دارم امسال استقلال تفاضلش خوب نیست
درضمن این ضرب المثل بود که گفتم تعجب کردم اینو گفتید,حالا باشه حرف شما باشه آخرلیگ میشمارند,منظورم اینه که آخرلیگ معلوم میشه قهرمان
ودر آخر احتمالا شما اطلاعات ورزشی تون خوب نیست در اطلاع باشیدکه استقلال و سپاهان پرافتخارترین تیمها در جام حذفی هستند
انگار یادتون رفته دو سال پیش در نیمه نهایی جام حذفی 3بر 0پرسپولیسو شکست دادیم::25r30wi:

آخرین ویرایش:

sepideeee

New member
درست میگید تفاضل به تعداد بازی ربط نداره,قبول دارم امسال استقلال تفاضلش خوب نیست
درضمن این ضرب المثل بود که گفتم تعجب کردم اینو گفتید,حالا باشه حرف شما باشه آخرلیگ میشمارند,منظورم اینه که آخرلیگ معلوم میشه قهرمان
ودر آخر احتمالا شما اطلاعات ورزشی تون خوب نیست در اطلاع باشیدکه استقلال و سپاهان پرافتخارترین تیمها در جام حذفی هستند
انگار یادتون رفته دو سال پیش در نیمه نهایی جام حذفی 3بر 0پرسپولیسو شکست دادیم:::

نا سلامتی من خودم دستی در ورزش دارما :sdasdasd:
آخ گفتی سه بر صفر . یاد شیش افتادم :4d564ad6:
بعدشم حالا الا بختکی یکی دو بار مقام اورده تو جام حذفی وگرنه این چند ساله که فقط خواب فینالو دیده :ahi5slcgm04mi8jqqkl
بعدشم اومدیم کل کل کنیم دور هم خوش باشیم چرا میزنی خوب :sad:

sepideeee

New member

تازه شما اگه عقبه ای دارین مدیون دعاهای ما پرسپولیسی ها هستین :5::5::5:

sepideeee

New member

خدمت همه دوستای پرسپولیسی عرض تبریک دارم به مناسبت این که دفاع پرسپولیس بهترین دفاع دنیا تو سال 2014 شد ......
:bunnyearsmiley::ad54ad:

بالا