استقلال تولدت مبارک.

mahsa.

New member
20527020653479618538.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: aram ft

sepideeee

New member

بی زحمت از خونت یه نمونه برداری به عمل بیار ....
شاید یه استثنا در عالم علم باشی :riz481:

farshad25

New member
66666666تایی ها روزتون مبارک

6تایی ها تبریک

6تایی ها بازم تبریک

Hossein2468

New member
آسمان گفت که من آبیم
عشق می ورزم که استقلالیم

به امید صعود استقلال به فینال و سه ستاره شدن در آسیا

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: aram ft

aram ft

New member
استقلال تولدت مبارک
دم همه ی استقلالی ها گرم
احتمال صعود ضعیفه ولی غیر ممکن نیست. خدا جون کمکمون کن...:smilies-azardl (113
به امید سه ستاره شدن
من تیم پرسپلیس رو هم دوس دارم و براش آرزوی موفقیت دارم. چون پدرم هم استقلالیه. ولی از بعضی از پست ها واقعا تعجب کردم... استقلال الان نماینده ی ایرانه . یعنی شما دوس ندارید صعود کنه؟؟!!! از قدیم گفتن چاه کن خودش همیشه ته چاهه. دیگه کل کل نمی کنم. چون استقلالی ها با تیمی کل کل می کنند که حداقل حرفی واسه گفتن داشته باشه. نه پرسپلیس که تا حالا رنگ فینال جام باشگاه های آسیا رو ندیده....

farshad25

New member
استقلال تولدت مبارک
دم همه ی استقلالی ها گرم
احتمال صعود ضعیفه ولی غیر ممکن نیست. خدا جون کمکمون کن...:smilies-azardl (113
به امید سه ستاره شدن
من تیم پرسپلیس رو هم دوس دارم و براش آرزوی موفقیت دارم. چون پدرم هم استقلالیه. ولی از بعضی از پست ها واقعا تعجب کردم... استقلال الان نماینده ی ایرانه . یعنی شما دوس ندارید صعود کنه؟؟!!! از قدیم گفتن چاه کن خودش همیشه ته چاهه. دیگه کل کل نمی کنم. چون استقلالی ها با تیمی کل کل می کنند که حداقل حرفی واسه گفتن داشته باشه. نه پرسپلیس که تا حالا رنگ فینال جام باشگاه های آسیا رو ندیده....

شما بهتره با صنعتی خوزستان یا ذوب اهن یا قعرنشینان لیگ کل کل کنید که 2تا 2تا بهتون میزنن:smilies-azardl (113

sepideeee

New member
آسمان گفت که من آبیم
عشق می ورزم که استقلالیم

به امید صعود استقلال به فینال و سه ستاره شدن در آسیا

خیلی عذر می خوام از حظور مبارکتون .. آسمان کی گفت که استقلالی هستش؟؟ هر چی تمرکز می کنم یادم نمی یاد :New (6):

نکته ی بعد اینکه من هیچ وجه تشابهی بین رنگ آسمون و لباس استقلال نمی بینم .. اگه شک دارین بزارین کنار هم یه تست بزنین :smilies-azardl (113
و دیگه اینکه حالا که استقلال تو بازی اول بد خورد ... :whistle:

k-b

New member
شما بهتره با صنعتی خوزستان یا ذوب اهن یا قعرنشینان لیگ کل کل کنید که 2تا 2تا بهتون میزنن:smilies-azardl (113

خخخخخخخخخخخ یعنی اعتماد به نفست خنده داره ها، خدایا این خوشیا از پرسپولیسیا نگیر!!!!:25r30wi::25r30wi:

mahsa.

New member
وووووووووووووووی من اومدم تبریک بگم نه اینکه کل راه بندازمممممممممممممممممم

sepideeee

New member
گفتین استقلال 68 ساله شد ؟؟؟ :smiliess (15):
دیگه سنش زیاد شده به نظر من باید بکشه کنار راه رو برای جوونا باز کنه :5:

Hossein2468

New member
اقا اصن هرچی شما میگید
.
.
.
.
.
.
.

.
.
به نظر من
پرسپولیس بهترین تیم دنیاس:a2d3:
.
.
..
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.

البته بعد از استقلال
:4d564ad6::auizz3ffy9vla57584x

آخرین ویرایش:

aram ft

New member
:a2d3:ای بابا.... از دست این پرسپلیسی ها.... تاسف داره... این تاپیک موضوعش تولد استقلاله نه کل کل استقلال پرسپلیس که بعضی دوستان اومدند این جا با ما دعوا می کنند... خب حسودی نداره... به جای این کارا برید واسه تیم خودتون تولد بگیرید... والاااااااااااااا.....

کرهانی

New member
خدا ازشون نگذره که پول بی زبون رو میدن به این فوتبالیستا:riz277:
الهی موش بخوردشون

sepideeee

New member
:a2d3:ای بابا.... از دست این پرسپلیسی ها.... تاسف داره... این تاپیک موضوعش تولد استقلاله نه کل کل استقلال پرسپلیس که بعضی دوستان اومدند این جا با ما دعوا می کنند... خب حسودی نداره... به جای این کارا برید واسه تیم خودتون تولد بگیرید... والاااااااااااااا.....

قربونت برم تو تاسف نخوره ... پوستت خراب میشه :tsimuzpzwoap1t9y3o7 بعدشم حالا کی دعوا داره؟؟؟؟ :1dco2x0p1lilzhfpg1t و در اخر اینکه اخه وقتی تو یه مکان عمومی طرف یه تیمیو بگیری همین می شه دیگه :a2d3:

بالا