از طرف Admin: چند کلمه با بچه های سایت علوم پزشکی

TaTi

مدیر بخش
اینجا واقعا دوست داشتنی ترین محیط مجازیه که تا به حال دیدم...

اون روزای پیش از کنکور باهم اضطراب رو تجربه کردیم...

بعد از کنکور با هم سر کردیم تا برسیم به روز اعلام نتایج ... و ... بعدم تاخیرو.......لرزیدن و ترسیدنو ....

تا به امروز که روز بعد از اعلام نتایجه...!!!

چشمامون پر از اشک ... اشک شوق ، بابت قبولی دوستامون ... یا .... ... بازم قبولی دوستامون.... آخه قبول نشدن که اشک ریختن نداره!!!

بابت همه ی این باهم بودن های قشنگ اول از همه خدا رو شاکرم و بعد از شما ممنونم ادمین محترم ...

بچه ها همتون دوست داشتنی هستین ... همیشه دست خدا یارتون...

vb2

New member
ادمین عزیز من قبل از قبولیمم گفتم اگه قبول شم مدیون این سایتم و دوستای خوبمممممم وتا اونجا هم که بشه کمک بچه ها میکنم و راهنماییشون میکنم من خودم خیلی اذیت شدم که کسی نبود راهنمایی کنه ولی الان پا به پای بچه ها کمکشون میکنم

parisakh

New member
ادمین عزیز ممنون از سایت بسیار مفیدتون من قبول نشدم ولی دلداری پچه های سایت و حرفاشون باعث شده که امیدم رو از دست ندم . سایت شما به بچه های رشته های علوم پزشکی خیلی کمک می کنه چون این بچه ها نه منبع درستی دارند ونه راهنمای مناسبی . من از سایت شما خیلی استفاده کرد و یک دنیا ممنون هستم:riz304:

adidas

New member
ادمين عزيز بايت سايتتون خيلي ممنون
به نظرم يكي از فوايد اين سايت جمع شدن بچه هاي هر رشته در كنار هم و ياري كردن همديگه تو درسا و منابع بود!
بازم بابت سايت خيلي خوبتون ممنون !
بدون كه بچه هايي كه قبول شدن اين سايت رو تنها نميذارن!:ahi5slcgm04mi8jqqkl

اول خیلی ازتون تشکر میکنم ادمین جان و تنها چیزی که میتونم بگم:
صدها فرشته برآن دست بوسه می زنند - کز کار خلق یک گره بسته واکند

microb2012

New member
ممنون از سایت شما. فضای بسیار عالی و مفیدی برا ی همه هستش. امیدوارم ادامه پیدا کنه.

fateme67

New member
کنکور ارشد امسال هم تموم شد و خدا رو شکر خیلی از بچه ها خبر قبولیشون رو دادن... امروز چندین بار با خوندن ارسالهای دوستان اشک در چشمام حلقه زد
خوشحالیم که تونستیم کمکی بکنیم... باور کنید تا الان خیلی برای این سایت و انجمنش وقت و هزینه صرف کردیم وخیلی وقتا وضعیت به حدی بحرانی میشد که تصمیم میگرفتیم تعطیلش کنیم ولی امروز می بینم که اینکار واقعا نتیجه داده... شاید نفع مالی برای ما نداشته ولی من مطمئنم صد در صد سود معنوی برای من و سایر دوستانی که همکاری میکنند داشته... پس چرا ادامه ندیم...
فقط یک چیزی که یکم من رو اذیت میکنه اینه که به محض قبولی خیلی از بچه ها دیگه با اینجا کاری ندارند و میرن تا زمانیکه دوباره آزمون دکترا بخوان بدن!!
من یک خواهش دارم از بچه هایی که قبول شدن، اونهم اینه: ماههای قبل رو تصور کنید وقتایی که میومدید انجمن و دربه در دنبال قبولیهای سال قبل می گشتید و خیلی وقتا در یک سری از رشته های خاص واقعا کسی نبود که کمک کنه
نذارید این اتفاق برای هم رشته ای های بعد از شما بیفته. باور کنید کار معنوی کردن فقط مسجد و هیات رفتن نیست... بنظر من این کارها ارزشش خیلی بیشتره
بهر حال دوستانی که هدفشون کار معنوی هست برای مدیریت انجمن رشته خودشون بیان جلو یاعلی بگن (درخواستتون رو با پیغام خصوصی مطرح کنید)

اگر هم قراره برید و دیگه برنگردید ما رو دعا کنید... فقط اگر در طول مقطع کارشناسی ارشد، یک روزی توی کار پایان نامه گیر کردید و یا دنبال مقاله ای میگشتید که هیچ جا نیست و در نهایت برای قبولی در آزمون دکتری کمکی خواستید میتونید روی کمک من و سایر دوستان حساب کنید...

راستی دیدید سیستم تخمین رتبه جواب داد...
با آرزوی پیروزی
ادمین جان اول از شما ب خاطر این انجمن تشکر میکنیم و ثانیا ما تا آخرش هستیم...ما داریم با کمک بچه ها به کنکوریهای سال بعد ژنتیک کمک میکنیم کمک کردن خیلی لذت بخشه وظیفه ما تازه شروع شده:28:

eli

New member
سلام ادمین از شما و این سایت خیلی متشکرم

خدا اجرتون بده ،واقعا زحمت کشیدید.

من که همیشه به این سایت سر خواهم زد

bumin

New member
منم به نوبه خودم تشكر ميكنم
واقعا يكي از موفق ترين سايتهايي هست كه تا حالا ديدم

midwifry

New member
سایت بسیار عالی و مفید.از همه کسایی که زحمت میکشند تشکر میکنم ولی تخمین رتبه اش برای من جواب نداد که اونم مساله ای نداره

shey2n20

New member
سلام جناب ادمین بی نهایت از زحماتتون سپاسگذارم.تو این مدت تنها تکیه گاه ما همین سایت خوبتون بود.الحق اطلاع رسانی جامع و کاملی داشتین.ممنون میشم اگه بیشتر به دکترای اموزش بهداشت بپردازید.بازم یک دنیا ممنون اجرتان با خدا

reza

New member
ادمين جان منم به نوبه خودم از همه برو بچه هاي سايت،چه اونايي كه مديريت ميكنن و چه اونايي كه اطلاعاتشونو به اشتراك مي ذارن تشكر مي كنم
هرچند امسال قبول نشدم ولي يه بهونه ي خوبه واسه اينكه امسال هم مهمون سايت خوبتون باشم
موفق و پيروز باشيد

arezoo_68

New member
:riz304:به نوبه خودم واقعا ازتون تشکر میکنم بابت سیستم تخمین رتبتون واقعا متشکرم اگرچه گاهی استرسم دوبرابر میشد ولی بعد نتایج دیدم واقعا جواب میده شاید بهتر از اونی که فکرش و میکردم
من واقعا از سایتتون استفاده کردم دانلود سوالات و خوندن مصاحبه بچه ها خیلی بهم کمک کرد .اگه کمکیم از دستم بر بیاد برای هم رشته ایام خوشحال میشم کمکشون کنم

asie67

New member
ادمین عزیز بخاطر لطفی که به بچه ها داری و بخاطر این فکر خوبت که این سایتو راه انداختی یک دنیا ممنون
اجرکم عند الله:smiliess (3)::riz304:

binam

Active member
مدیر محترم از زحمات شما سپاسگذاریم:ad54ad:امیدوارم بتونم کمکتون کنم.

nazanin s

New member
وای ما عاشق خودتون و سایت و انجمن علوم پزشکی هستیم خواهش میکنم ادامه بدید ما براتون دعا میکنیم خدا خیرتون بده :riz304::thanks:

bioshimi93

New member
کنکور ارشد امسال هم تموم شد و خدا رو شکر خیلی از بچه ها خبر قبولیشون رو دادن... امروز چندین بار با خوندن ارسالهای دوستان اشک در چشمام حلقه زد
خوشحالیم که تونستیم کمکی بکنیم... باور کنید تا الان خیلی برای این سایت و انجمنش وقت و هزینه صرف کردیم وخیلی وقتا وضعیت به حدی بحرانی میشد که تصمیم میگرفتیم تعطیلش کنیم ولی امروز می بینم که اینکار واقعا نتیجه داده... شاید نفع مالی برای ما نداشته ولی من مطمئنم صد در صد سود معنوی برای من و سایر دوستانی که همکاری میکنند داشته... پس چرا ادامه ندیم...
فقط یک چیزی که یکم من رو اذیت میکنه اینه که به محض قبولی خیلی از بچه ها دیگه با اینجا کاری ندارند و میرن تا زمانیکه دوباره آزمون دکترا بخوان بدن!!
من یک خواهش دارم از بچه هایی که قبول شدن، اونهم اینه: ماههای قبل رو تصور کنید وقتایی که میومدید انجمن و دربه در دنبال قبولیهای سال قبل می گشتید و خیلی وقتا در یک سری از رشته های خاص واقعا کسی نبود که کمک کنه
نذارید این اتفاق برای هم رشته ای های بعد از شما بیفته. باور کنید کار معنوی کردن فقط مسجد و هیات رفتن نیست... بنظر من این کارها ارزشش خیلی بیشتره
بهر حال دوستانی که هدفشون کار معنوی هست برای مدیریت انجمن رشته خودشون بیان جلو یاعلی بگن (درخواستتون رو با پیغام خصوصی مطرح کنید)

اگر هم قراره برید و دیگه برنگردید ما رو دعا کنید... فقط اگر در طول مقطع کارشناسی ارشد، یک روزی توی کار پایان نامه گیر کردید و یا دنبال مقاله ای میگشتید که هیچ جا نیست و در نهایت برای قبولی در آزمون دکتری کمکی خواستید میتونید روی کمک من و سایر دوستان حساب کنید...

راستی دیدید سیستم تخمین رتبه جواب داد...
با آرزوی پیروزی

درود
خدا خیرتون بده:rose: من اگه با این سایت آشنا نمیشدم خدا می دونه چه طوری درس میخوندم شایدم واسه ارشد نمی خوندم
اول از شما و بعد از دوستانی که بهم کمک کردن تشکر می کنم و از قبولی ها میخوام که تا قبول شدن خداحافظی نکن
التماس دعا

بالا