از بچه های علوم آزمایشگاهی کیا طرح نرفتن و داوطلب phd هستن؟؟؟

TUMS

Well-known member

من را که همه میشناسن
منم یه کارایی را دارم انجام میدم ولی با اینکه پایان نامه را پلی مورفیسم برداریم مخالفم
ببینید یه دانشجوی دکترا ابزار پز دادنش تکنیک هایی هست که بلده
حالا شما پلی مورفیسم انجام بده برو دکترا ازت میپرسن جه تکنیکی بلدی اصلآ روت میشه بگی pcr
!!!!!!!!!!!!!!!
آخه پی سی آر هم شد تکنیک
به نظر من تا میتونید در ارشد تکنیک ها را یاد بگیرید و سی وی خودتون را قوی کنید وسلام .........

najma

New member

من را که همه میشناسن
منم یه کارایی را دارم انجام میدم ولی با اینکه پایان نامه را پلی مورفیسم برداریم مخالفم
ببینید یه دانشجوی دکترا ابزار پز دادنش تکنیک هایی هست که بلده
حالا شما پلی مورفیسم انجام بده برو دکترا ازت میپرسن جه تکنیکی بلدی اصلآ روت میشه بگی pcr
!!!!!!!!!!!!!!!
آخه پی سی آر هم شد تکنیک
به نظر من تا میتونید در ارشد تکنیک ها را یاد بگیرید و سی وی خودتون را قوی کنید وسلام .........

مگه شما ایمونو ها هم پلی مورفیسم برمیدارید ایمونو جان؟! من فکر میکردم برای ژنتیکاس .
ولی راجع به تکنیک حرفت تا حدودی درسته ، به شرط اینکه بودجه باشه . البته شما دانشگاه تهرانی ها رو نمیدونم .شاید اونجا حمایت میشه از این لحاظ ولی واقعا توی دانشگاه های دیگه (مثلا همین یونی ما که حتی تیپ یک هم هست ) استادا مینالن از کمبود بودجه . از طرفی هر کسی پایان نامه سخت برداشته الان الافه ، به خصوص برای اینکه سفارشاش برشه . قیمتا هم که سه برابر شده .
من خودم میخواستم روی موضوعی کار کنم که تا حالا تو کشور کار نشده ، اگه کار میکردیم مقالش با ایمپکت بالای 10 چاپ میشد قطعا پتنت هم میشد ولی بهم گفتن سه سال دیگه شاید به نتیجه برسه ! خب طبیعیه بچه ها ریسک نمیکنن . منم بیخیالش شدم .
همین پلی مورفیسم هم شاید به قول شما تکنیکش کم باشه ولی مهم اینه که دیتا سازی میکنه برای همین راحت مقاله میشه .
مهم اینه که ایده پردازی بلد بشیم ، تکنیک کار تکنسینه ! البته رشته با رشته فرق داره . من راجع به رشته خودم میگم
:smilies:

آخرین ویرایش:

jo-boy

New member
به ما که گفتن بیخیال پایان نامه هزینه بردار بشید و موضوعاتی که پیشنهاد کردند همه با زیر 1 تومن جمع میشه و موضوعات خیلی خیلی مسخره ایه!
فقط امیدوارم بودجه برسه همین..

TUMS

Well-known member

آره نجما جان ما هم آره
پلی مورفیسم داریم اونم از نوع خوبش
ایمنی در همه جا میتونه کار کنه محدودیتی نداریم
پلی مورفیسم ما مربوط میشه به اون اندک ژنی که مربوط به سیستم ایمنی میشه کروموزوم 2 و 6 و 7 و 14 و 21 و......

najma

New member
به ما که گفتن بیخیال پایان نامه هزینه بردار بشید و موضوعاتی که پیشنهاد کردند همه با زیر 1 تومن جمع میشه و موضوعات خیلی خیلی مسخره ایه!
فقط امیدوارم بودجه برسه همین..

ای داد بیداد ... ! چقدر بد محمد :sadsmiley: شما هم آره ؟ !!

najma

New member

آره نجما جان ما هم آره
پلی مورفیسم داریم اونم از نوع خوبش
ایمنی در همه جا میتونه کار کنه محدودیتی نداریم
پلی مورفیسم ما مربوط میشه به اون اندک ژنی که مربوط به سیستم ایمنی میشه کروموزوم 2 و 6 و 7 و 14 و 21 و......

استاداتون مشکل بودجه ندارن ؟ میتونین کار خوب بردارید ؟

TUMS

Well-known member

والا بچه ها که دارن کار میکنن اما ممکنه 7 ترمه بشیم
استادا هم ظرفیتشون پر هستش
یه کم سخت شده اما هر کسی بخواد میتونه. . . . . .. . .

TUMS

Well-known member
سلام دوستان
كسي ميدونه چه جوري ميشه وزن مولكولي پروتيين مجهول را در SDS-page با استفاده از ladder و نمودار استاندارد چه جوري مشخص ميكنن؟؟؟؟؟؟؟؟
هر كي ميدونه بهم پيام بده ممنونم. . . . . . .:riz304::riz304::riz304:

بالا