از بچه های علوم آزمایشگاهی کیا طرح نرفتن و داوطلب phd هستن؟؟؟

zaragenetic64

New member
سلام نجما ی عزیزم
اینجا برای بچه هایی هست که لسیانسشون ازمایشگاه بوده و طرح نرفتن.
من دنبال کسانی هستم که امسال phd شرکت میکنن راجع به تاپیک دکترای ژنتیک هم چون کسی نبود دیگه ادامش ندادم.
البته اگه شماهم دوست :riz304:داشته باشین میتونید اینجا گزارش کار بدید .
موفق باشید

zaragenetic64

New member
وای وای ! چی میبینم ؟؟ چرا اکثرا ورودی 91 هستید ؟ نه آخه این درسته که ورودی 91 باشید آخ ه ه ه ه !
بچه های ورودی 91 همه بفرمایید از تاپیک بیرون اول cv تون رو قوی کنید ...
150fs464885.gif

مگه نه زارا جان ؟:25r30wi:

عزیزم نمیخوام تعریف کنم ولی کسانی که اینجا هستن همگی بلافاصله بعد از لیسانس قبول شدن بخاطر اینم خیلی بچه های قوی و درسخونی هستن. مطمئنا این افراد برنامه منظمی برای قبولی مسقیم دکترا دارن cv شونو هم ایشاله بهتر از اینی که هست میکنن.

zaragenetic64

New member
من تا حالا نشنیده بودم که قراره پایان نامه حذف بشه!!!! اگه قراره بودجه ها رو بردارن پس تکلیف من که یه موضوع پرخرج برداشتم چی میشه؟!!!! :sad: البته استاد راهنمای من دست و دل باز تشریف دارن تا بگم گروه یه کم خسیسی میکنه بد جوری عصبی میشه و باهاشون برخورد میکنه! البته خیلی هم رویایی فکر میکنه ! یعنی انتظار داره من این وسط یه میکروبی که تا حالا توی ایران گزارش نشده و کشورای دیگه گزارشش کردن رو من کشف کنم!!! :65d6a5d6s: :25r30wi:
اگه پایان نامه حذف بشه میشیم اموزس محور یعنی خداحافظ دکترا برای همیشه !!!خدانکنه
جدا از بودجه و تحریم و گرونی و دیر رسیدن کیتها....باید زود پایان نامه رو تمومش کنیم تا بتونیم دفاعش کنیم من که فقط میخوام یه snp بررسی کنم .
همین پلی مورفسیم ساده رو خیلی از ژورنالای خارجی راحت چاپش میکنن به خاطر اینکه براشون خیلی نفع داره
بازم تاکید میکنم که پایان نامه رو یه کار سبک بردارین که زودتر تموم شه که بموقع دفاع کنیدش وبموقع فارغ التحصیل شید
بهرحال تصمیم گیرنده نهایی خودتون هستید دوستان

zaragenetic64

New member
چه جالب ...
بچه ها اینجور که به ما گفتن بودجه فعلا برای کار تحقیقی و پایان نامه نمیدن و حرفش هست که یا بر دارنش یا کار سبک در حد آماری داشته باشیم ولی
انگاری شما خبر ندارین یا اینکه بهتون نگفتن! اما امیدوارم این وضع درست شه چون بی پایان نامه خیلی بده..

نگران نباش درست میشه به امید خدا

najma

New member
عزیزم نمیخوام تعریف کنم ولی کسانی که اینجا هستن همگی بلافاصله بعد از لیسانس قبول شدن بخاطر اینم خیلی بچه های قوی و درسخونی هستن. مطمئنا این افراد برنامه منظمی برای قبولی مسقیم دکترا دارن cv شونو هم ایشاله بهتر از اینی که هست میکنن.

عزیزم توی یونی ما همه بلافاصله قبول شدیم ، تازه کسی مثل دکتر خلیلی که همیشه میگفت ژنتیک رشته دو سالس الان باید بیاد ببینه که اینجوریام نیست . راجع به cv هم من پرسیدم از بچه هامون .
دانشگاه اصفهان مشکلی نداره ، شما تئوری رو تک رقمی بیاری پشتت رو میگیرن .
البته مطالعه گروهی که سرجاش ، دوستای گلم مث فاطی جون و بقیه ایشالا میان همگی با هم تاپیک رو میترکونیم . شما هم دوست داشتی قدمت رو چشم بیا تاپیک رشته خودت !

zaragenetic64

New member
عزیزم توی یونی ما همه بلافاصله قبول شدیم ، تازه کسی مثل دکتر خلیلی که همیشه میگفت ژنتیک رشته دو سالس الان باید بیاد ببینه که اینجوریام نیست . راجع به cv هم من پرسیدم از بچه هامون .
دانشگاه اصفهان مشکلی نداره ، شما تئوری رو تک رقمی بیاری پشتت رو میگیرن .
البته مطالعه گروهی که سرجاش ، دوستای گلم مث فاطی جون و بقیه ایشالا میان همگی با هم تاپیک رو میترکونیم . شما هم دوست داشتی قدمت رو چشم بیا تاپیک رشته خودت !
ولی سوالای امسالو اگه نگاه کنی خیلی ساده بوده و اکثر بچه ها به گفته تذم بالاییمون که خودش رتبه 9 بوده اکثرا میانگین60تا70 درصد زدن.الان رقابت رو cv هستش.خداکنه همین 70 به 30 بمونه مثل وزارت علوم نشه که کتبی و مصاحبه رو50 -50 کرده.
باشه عزیزم اونجام میام ولی بچه های اینجا شرایطشون مثل منه و همشون طرح نرفتن
دکتر خلیلی رو فراموش کن به منم میگفت نمیتونی زنتیک قبول شی!!!

najma

New member
ولی سوالای امسالو اگه نگاه کنی خیلی ساده بوده و اکثر بچه ها به گفته تذم بالاییمون که خودش رتبه 9 بوده اکثرا میانگین60تا70 درصد زدن.الان رقابت رو cv هستش.خداکنه همین 70 به 30 بمونه مثل وزارت علوم نشه که کتبی و مصاحبه رو50 -50 کرده.
باشه عزیزم اونجام میام ولی بچه های اینجا شرایطشون مثل منه و همشون طرح نرفتن
دکتر خلیلی رو فراموش کن به منم میگفت نمیتونی زنتیک قبول شی!!!

فکر کنم آمارشون درست نبوده زارا جان ، آخه امسال رتبه یک و دو و سه تئوری از دانشگاه ما بودن .
در صد رتبه 1 هم همش بالای 80 بود . و میگفت با اینکع همشو بالا زده ولی امتحان زیادم آسون نبوده .
فکر کن ژنتیک سرطان زده 94 درصد .:5:

zaragenetic64

New member
فکر کنم آمارشون درست نبوده زارا جان ، آخه امسال رتبه یک و دو و سه تئوری از دانشگاه ما بودن .
در صد رتبه 1 هم همش بالای 80 بود . و میگفت با اینکع همشو بالا زده ولی امتحان زیادم آسون نبوده .
فکر کن ژنتیک سرطان زده 94 درصد .:5:

91 منظورم بود

najma

New member

خب میانگین پایینه ، بین 60 تا 70 خیلی ی ی کمه تازه اونم واسه سوالای آسون . وقتی کسی هست که برای درسایی مثل مهندسی و سرطان 90 میزنه دیگه جایی واسه 60 و 70 ها نمیمونه . با این حساب خب آره 60 و 70 باید cv قوی داشته باشن .
اگر مث این دوستای ما همشو بالای 80 بزنی خیلی با 60 و 70 بقیه فرق دارن و قطعا برد کسیو انتخاب میکنه که با بقیه خیلی تفاوت در نمره کل داره. تازه راجع به تهران و اصفهان خبر دارم که اگه رتبت خوب بشه خودشون برات cv جور میکنن :smiliess (8):

najma

New member
برای سرطان من کتاب فرد بانز رو به همراه ژنتیک سرطان استراخان-ایمری -تامسونو میخونم.فکر کنم کافی باشه
خوشبحالت که طرح نداری نجما فکر کن فقط یکبار میتونم شرکت کنم

کار نشد نداره ایشالا همون یه بار قبول میشی . آره رفرنش هموناس ولی لامصب سخته .

najma

New member
اگه اینجوری باشه (طبق کلید نهایی)
درصداشون خیلی عالیه...
من و سه تا از دوستام داریم رو rpl کار میکنیم اگه خدا بخواد ایشاله 6-7تا مقاله isi میشه .یه کتابم ترجمه کردیم ایشاله بزودی چاپ میشه معدلمم خوبه کارگاه و سمینار هم خیلی شرکت کردم ...برای cv خدارو شکر نگرانی ندارم فقط باید خیلی بخونم که جز 5 نفر اول بشم
برام دعا کن من خیلی سختی کشیدم...
به حرف اینو اون خیلی اهمیت نده بهت که گفتم شروع کن یه طرح تحقیقاتی بردار بخدا بچه ها خیلی قوینا..

اتفاقا من واقعا روی این قضیه cv حساس شدم شما که گفتی ، ولی با همین افراد مشورت کردم دیدم اصلا موافق نیستن . خیلی دعوام کردن که طرح برندارم . راستش قضیه این بوده که تا قبل از این هر سال بجه های ما رو سر قضیه cv اذیت میکردن چون دانشگاه ما اساسش بر اینه که تو از ترم اول باید رفرنس بخوری و مقاله هضم کنی!!! و صد تا کار مختلف میریزن سرت . برای همین هیچکس وقت نمیکنه دنبال کارای دیگه بره . مثلا من خوذم ترجمه ای که با یکی از استادای تهرانیم داشتم کنسل کردم . الانم داریم سر ترجمه با استادای اصفهان بحث میکنیم ، دوست ندارم اصلا ولی تو رو دربایستی افتادم .
طرح هم که ریخته ولی دانشجوها بر نمیدارن چون وقت ندارن . خلاصه برای همین اینا دیدن که نمیتونن مثل بقیه دانشگاه ها به کارای جانبی برسن گفتن حالا که ما داریم اینطوری تئوری میخونیم بزار ازش سر کنکور استفاده کنیم و انقدر فاصله نمره هاشون با بچه های یونی های دیگه زیاد بود که کسی نتونست ردشون کنه . الان به ما میگن که ما هم راه اونا رو بریم .

zaragenetic64

New member
اتفاقا من واقعا روی این قضیه cv حساس شدم شما که گفتی ، ولی با همین افراد مشورت کردم دیدم اصلا موافق نیستن . خیلی دعوام کردن که طرح برندارم . راستش قضیه این بوده که تا قبل از این هر سال بجه های ما رو سر قضیه cv اذیت میکردن چون دانشگاه ما اساسش بر اینه که تو از ترم اول باید رفرنس بخوری و مقاله هضم کنی!!! و صد تا کار مختلف میریزن سرت . برای همین هیچکس وقت نمیکنه دنبال کارای دیگه بره . مثلا من خوذم ترجمه ای که با یکی از استادای تهرانیم داشتم کنسل کردم . الانم داریم سر ترجمه با استادای اصفهان بحث میکنیم ، دوست ندارم اصلا ولی تو رو دربایستی افتادم .
طرح هم که ریخته ولی دانشجوها بر نمیدارن چون وقت ندارن . خلاصه برای همین اینا دیدن که نمیتونن مثل بقیه دانشگاه ها به کارای جانبی برسن گفتن حالا که ما داریم اینطوری تئوری میخونیم بزار ازش سر کنکور استفاده کنیم و انقدر فاصله نمره هاشون با بچه های یونی های دیگه زیاد بود که کسی نتونست ردشون کنه . الان به ما میگن که ما هم راه اونا رو بریم .

متوجه شدم عزیزم
پس حسابی بخون که 1 بشی

najma

New member
متوجه شدم عزیزم
پس حسابی بخون که 1 بشی

حالا من تلاش میکنم . دیگه 1 یا دو یا نهایتا 3 . ولی خب ازونجایی که من یکبار شکست عشقی خوردم ( قبول نشدن تهران ) یه کم میترسم . شما برا ما دعا کن مام برا شما:ad54ad:

zaragenetic64

New member
حالا من تلاش میکنام . دیگه 1 یا دو یا نهایتا 3 . ولی خب ازونجایی که من یکبار شکست عشقی خوردم ( قبول نشدن تهران ) یه کم میترسم . شما برا ما دعا کن مام برا شما:ad54ad:

حتما عزیزم من که عاشق دانشگاه علوم بهزیستیم.......
ایشاله هردومون موفق بشیم و قطعنا هم همینطور خواهدبود:applause:

najma

New member
حتما عزیزم من که عاشق دانشگاه علوم بهزیستیم.......
ایشاله هردومون موفق بشیم و قطعنا هم همینطور خواهدبود:applause:

منم تهرانو دوست میدار م م م :thumbsupsmileyanim: ایشالاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا:thumbsupsmileyanim::applause:

ninol

New member
سلام من کارشناسیم علوم ازمایشگاهی بوده طرحم نرفتم هنوز. الانم دانشجوی ارشد زیست سلولی مولکولی هستم ورودی .91 برای شرکت در دکترا اطلاعات زیادی از شرایطش ندارم ممنون می شم راهنمایی کنید.

بالا