ازدواج یک زن با سگش!

setayesh71

New member
اینا ادعای روشنفکری دارن ؟ ادعای پیشرفته بودن؟؟ اگه روشنفکری به اینه افتخار می کنم به کشورم و مردمش که هیچ وقت روشنفکر نمیشن

دليل واقعيش اينه كه اين خانم تصور مي كنه مرد روياهاش به وسيله ي يك جادوگر طلسم شده و به شكل يك سگ دراومده
منتظره تا يه روز اين طلسم بالاخره بشكنه اينم دليل منطقي!!! ازين فانتزي تر؟!

setayesh71

New member
دليل واقعيش اينه كه اين خانم تصور مي كنه مرد روياهاش به وسيله ي يك جادوگر طلسم شده و به شكل يك سگ دراومده

آآآآآآآآآخی یاد شرک افتادم !!:smiliess (5)::14:

gentelman70

New member
راستش یاد یه چیزی افتادم ، یک زن شکست خورده ایرانی بود که توی آمریکا زدگی میکرد تنهایی و یه سگ داشت وقتی سگه مرد براش مراسم ختم گرفت و حلوا و خرما و سوم و چهلم ...:14:
یه همچین ادمای مریضی داریم ، تازه براش فاتحه هم میخوند ...:5:

نجمه اون عكس كيه؟؟؟
من از ژشت عكست بيشتر خوشم مياد تا اون سگه
در ضمن گاهي وقتا زياد روشنفكر نباشيم بهتره
(!just sh@r!@t!)

gladman

New member
:smiliess (5): چقدر تهوع آورررررررررررررررررررررر:smiliess (13):

gentelman70

New member

خيلي خوب بود جوابت زدم لايكوو شبيه داشتاناي وامپاير و اژ اين جور داستانش ادامه داشت خوب ميشديه

gentelman70

New member
نظرم منو ميخوايين بدونيد شي شيه؟؟؟؟

من ميگم ميتونه يه كار نمادين باشه
من ميگم ميتونه يه بيماري رواني باشه
من ميگم ................................
اصلا به من چه؟
ولي ازدواج با سگ بهتره از اين كه يه نفر ظاهر آدم رو داشته باشه و از سگ بدتر باشه............
ولي اون زن اگه يه سرچي ميكرد تو اين دنياي درن دشت بعد از 4 ازدواج ناموفق حتما يه جنتلمن گيرش ميومد از جديد گفتن تا 5 نشه بازي نشه
و ارزوي زندگي خوش توام با موفقيت براي اون زن ميكنم ولي اشتباه بود كارش (من ميگم)
من ميگم
من
من
من
اصلا هر چي من بگم..... خخخخخخ خ خخ خ خ خ خخ خ خخ خ خ خخ خ

در پايان اين كه اصلا به من چه؟؟؟؟

Taraa

Well-known member
نظرم منو ميخوايين بدونيد شي شيه؟؟؟؟

من ميگم ميتونه يه كار نمادين باشه
من ميگم ميتونه يه بيماري رواني باشه
من ميگم ................................
اصلا به من چه؟
ولي ازدواج با سگ بهتره از اين كه يه نفر ظاهر آدم رو داشته باشه و از سگ بدتر باشه............
ولي اون زن اگه يه سرچي ميكرد تو اين دنياي درن دشت بعد از 4 ازدواج ناموفق حتما يه جنتلمن گيرش ميومد از جديد گفتن تا 5 نشه بازي نشه
و ارزوي زندگي خوش توام با موفقيت براي اون زن ميكنم ولي اشتباه بود كارش (من ميگم)
من ميگم
من
من
من
اصلا هر چي من بگم..... خخخخخخ خ خخ خ خ خ خخ خ خخ خ خ خخ خ

در پايان اين كه اصلا به من چه؟؟؟؟

عجب نظری دادی!

:65d6a5d6s::65d6a5d6s::65d6a5d6s::65d6a5d6s:

shamila

New member
ادم تو جزیره بمونه و تنها بهتره به نظرم.
واقعا کههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه:New (6):

epi_info

New member
فکر می کردم تو ایران کمبود شوهر داریم فقط ، نگو تو امریکا کمبود شدیدتره.

varia

Well-known member
اینا ادعای روشنفکری دارن ؟ ادعای پیشرفته بودن؟؟ اگه روشنفکری به اینه افتخار می کنم به کشورم و مردمش که هیچ وقت روشنفکر نمیشن
ستایش خانوم نمیگم که اونارو تائید میکنم ها ولی احتمالا نمیتونیم زیاد هم در مورد کارهاشون قضاوت کنیم! اونا باوری دارن!به اینکه محدودیتی تو زندگی دنیاییشون ندارن و کارهاشونم در این راستاست ولی ماها چی؟!! کدوم حرکتهامون در راستای اعتقاداتمون و باورهامونه؟؟ ما فقط شعارهامون در راستای باورها و اهدافمونه!!! بازم میگم اونارو تائید ندارمها ولی بهتره یه جور دیگه در مورد همچین قضایایی! فکر کنیم! و مطمئنم روشنفکرانه تر فکر کردن در مورد کارهای اونا واسمون مفیدتره و ارتقامون میده!

shamila

New member
ستایش خانوم نمیگم که اونارو تائید میکنم ها ولی احتمالا نمیتونیم زیاد هم در مورد کارهاشون قضاوت کنیم! اونا باوری دارن!به اینکه محدودیتی تو زندگی دنیاییشون ندارن و کارهاشونم در این راستاست ولی ماها چی؟!! کدوم حرکتهامون در راستای اعتقاداتمون و باورهامونه؟؟ ما فقط شعارهامون در راستای باورها و اهدافمونه!!! بازم میگم اونارو تائید ندارمها ولی بهتره یه جور دیگه در مورد همچین قضایایی! فکر کنیم! و مطمئنم روشنفکرانه تر فکر کردن در مورد کارهای اونا واسمون مفیدتره و ارتقامون میده!

ببخشید میشه بگین چه طوری باید به ازدواج یه انسان (با تژادی متفاوت) با یک سگ جور دیگه ای فکر کرد؟؟؟؟ آخه تو دنیای حیوانات هم ازدواج خارج از گونه ای معنی نداره.حالا واقعا موندم؟:shocked:
چه طوری به همچین آدمی باید گفت روشنفکر؟ شاید منورالفکر هستن:idea_majidonline:

radi

New member
آدم دلش میسوزه ببین آدما چه به روز این آوردن که به حیوون پناه بردههههه/size]
در این که بیمار شده شکی نیست

gentelman70

New member
به قول استادمون گفتني به آدم بدا نگيد خر چون احتمال داره خر ناراحت بشه. بايد بگيد بل پستتر از خر

varia

Well-known member
ببخشید میشه بگین چه طوری باید به ازدواج یه انسان (با تژادی متفاوت) با یک سگ جور دیگه ای فکر کرد؟؟؟؟ آخه تو دنیای حیوانات هم ازدواج خارج از گونه ای معنی نداره.حالا واقعا موندم؟:shocked:
چه طوری به همچین آدمی باید گفت روشنفکر؟ شاید منورالفکر هستن:idea_majidonline:

من نگفتم اون روشنفکره ها! گفتم ما کمی روشن فکرانه تر بررسی کنیم. مثلا اینکه آدم از خدا دور بشه و چنان در دنیا غرق بشه که به فکر بهم زدن قوانین آفرینش بشه به نظرت جای فکر نداره؟؟ خوب همه میدونن ازدواج با یک سگ کار منفوریه هم عقلا هم شرعا. ولی حالا چی شده ماها این تنفر رو قبول داریم ولی انسانهایی خود این کارو قبول دارن که تعدادشون هم کم نیست!! من میگم یه کم متفاوت قضیه رو بررسی کنیم!تا واسمون نتیجه مفیدی داشته باشه وگر نه خوب از هر انسانی و حتی بعضی حیوانات! در مورد ازدواج بک آدم با سگ سوال کنی نفی میکنه!

بالا