ازدواج!!!حست چيه اگه بهت بگن فردا عروسيته؟؟بچها من دارم متاهل ميشم.انگشتر دستش كردم

b.nafas

New member
البته حالا که بیشتر فکر می کنم میبینم تو این شرایط بدم نیستا
به قول معروف : کاچی به از هیچی :

b.nafas

New member
البته حالا که بیشتر فکر می کنم میبینم تو این شرایط بدم نیستا
به قول معروف : کاچی به از هیچی :

اگه بهم بگن فردا عروسیته!!--- پس ازدواج زورکیه! :sadsmiley: آقا نمی خام مگه زوره !

چون خودشون بریدن و خودشون دوختن !

من باید به بقیه بگم فردا عروسیمه نه دیگران برام خبر بیارن که فردا عروسیته

آخرین ویرایش:

patris

New member
آخیییییییییییییییییی :painting:
مبارک باشه
خوشبختشین و همیشه در آرامش زندگی کنین:riz304:
ولی خدایی شجاعتت رو تو این اوضاع تحسین میکنم:applause:

reihan

New member
در پاسخ به دوستانی که نویسنده پست رو از نظر شجاعتش تحسین کردن باید عرض کنم که اگه یه کم فکر کنیم میبینیم که واقعیت این قدرها هم وحشتناک نیست که بخوایم مجرد بودن رو به متاهلی ترجیح بدیم این بیشتر بهونه ای هست برای شونه خالی کردن وگر نه برکتی که خدا با ازدواج در زندگی زوج های جوون ایجاد میکنه واقعا وجود داره البته اگه بهش معتقد باشیم ...مشکلات هرچقدر هم زیاد باشن دست خدا بالای همه دست هاست فقط کافیه بهش توکل کنیم و سپس اعتماد کنیم...همه که سطح توقعشون تو ازدواج بالا نیستش..

bakhshi

New member
متن جالب یک کارت عروسی

آخر این هفته، جشن ازدواج ما به پاست
با حضور گرم خود، در آن صفا جاری کنید

ازدواج و عقد یک امر مهم و جدی است
لطفاً از آوردن اطفال، خودداری کنید

بر شکم صابون زده، آماده سازیدش قشنگ
معده را از هر غذا و میوه ای عاری کنید

تا مفصل توی آن جشن عزیز و با شکوه
با غذا و میوه ی آن جشن، افطاری کنید

البته خیلی نباید هول و پرخور بود ها
پیش فامیل مقابل آبروداری کنید

میوه، شیرینی، شب پاتختی مان هم لازم است
پس برای صرفه جویی اندکی یاری کنید

گر کسی با میوه دارد می نماید خودکشی
دل به حال ما و او سوزانده، اخطاری کنید

موقع کادو خریدن، چرب باشد کادوتان
پس حذر از تابلو و ساعات دیواری کنید

هرچه باشد نسبت قومی تان نزدیک تر
هدیه را هم چرب تر، از روی ناچاری کنید

در امور زندگی، دینار اگر باشد حساب
کادو نوعی بخشش است، آن را سه خرواری کنید

گرم باید کرد مجلس را، از این رو گاه گاه
چون بخاری بهر تنظیم دما، کاری کنید

ساکت و صامت نباشید و به همراه موزیک
دست و پا را استفاده، آن هم ابزاری کنید

لامبادا، تانگو و بابا کرم یا هرچه هست
از هنرهاتان تماماً پرده برداری کنید

البته هر چیز دارد مرزی و اندازه ای
پس نباید رقص های نابه هنجاری کنید

حرکت موزون اگر درکرد از خود، دیگری
با شاباش و دست و سوت از او طرفداری کنید

کی دلش می خواهد آخر در بیاید سی دی اش؟!
با موبایل خود مبادا فیلم برداری کنید

در نهایت، مجلس ما را مزین با حضور
بی ادا و منت و هر گونه اطواری کنید

mobarak bashe

jeghele68

New member
تبريييييييييييييييييييييييييييييييييييييييك
جيغ دست هوراااااااااااااااااااااااااااا
چون اصل به فكرش نيستم ج ندارم براتون

ghazal26

New member
سلام شفيع جان، با همه وجودم براتون آرزوي خوشبختي ميكنم اميدوارم زوج هاي خوبي براي هم باشيد. :4d564ad6::thanks:
در مورد سوالتون.....:21: راستش اول بايد بدونم اين آدم خوشبخت كي هست؟؟؟:smiliess (12):
اما فك كنم حس جالبي باشه!!!!

princess

New member
سلام
بهتون تبریک می گم. ایشالله خوشبخت بشین.

butterfly-004.gif

شفيع

New member
بچها از همتون ممنون و اميدورام خدا قسمت همتون بكنه.
اما من با اين اعتقاد به طرف ازدواج قدم برداشتم:
اگر دختري رو پيدا كنم كه بخواد مثل خونه پدرش باهام زندگي كنه و با اومدن به خونه من توقعاتش بالا نره چرا كه نه؟البته هر دختري و پسري توقعات و ارزهايي دارن كه بايد بهش جواب داده بشه اما من معتقدم بايد براي رسيدن به بهترين شرايط دو نفري جنگيد و مشكلات رو حل كرد.اگر زني كه انتخاب كردم همه چيز رو گردن من مي انداخت يعني من خوشبختش ميكردم،خوشي و خوشحالي و رفاه و درآمد عالي و طلاهاي زياد و خونه شيك و مرفه و غيره رو براش مهيا كنم پس ايا به اين شخص ميشه گفت شريك و همقطار اينده ؟به هيچ وجه.پس اومدم و در اين گروني و خرج و مخارج اول به خدا توكل كردم و بعد تمام گزينه ها رو جلوي خودم گذاشتم با ملاك هام.باورتون ميشه شايد در خيلي اها اين خانم دقيقا همونه نبوده كه ميخواستم اما مگه انسان كامل پيدا ميشه؟مگه من كاملم كه دنبال كاملترين باشم؟ما در ام ازدواج بايد دنبال كسي باشيم كه نزديك به الگو هاي ما باشه و در زندگي گذشت خيلي مهمه بايد من از قسمتي از خواسته هام و همسرمم از قسمتي از خواسته هاش بگذره تا موفق بشيم.
در ضمن يه انگشتر گكرفتم يكو پونصدو خورده ايي كه دستش ميكنم.
مجردي دنياي خيلي خوب و كم خرج و غير مسئولانه ايي هست ما هيچ گاه زير تيغ مسئوليت نبوده ايم.پس مردانه و زنانه با توكل بر خدا بدون هراس به سوي ازدواج قدم برداريد.اقا گل پسرا دناي زنان دنياي ناشناخته ايي هست بايد وارد بشي تا بشناسيشون.خيلي از دخترها تورو همونطور كه هستي قبول دارن.وباور كنيد خيلياشون اصلا توقعات زيادي ندارن همون كه بتوني يه شغل و درآمد ابرو مندانه ايي داشته باشي قبول ميكنن.اونام انسانن و خواستار ازدواج اما حجب و حيا در جامعه ما اجازه انتخاب كردن رو ازشون گرفته و فقط اونا انتخاب ميشن و خيلي وقتا دخترا دلشون ازدواجميخواد اما اگه بگن اره دلم ميخواد ميگن چ دختر پررو و.. پس دست در دست هم نهيم به مهر دختر ها و پسراهارو باهم كنيم مهر

leyla-h

New member
تبریک میگم........... امیدوارم برای همیشه همسر بی نظیری برای هم باقی بمونین:riz304:

asie67

New member
فرین به شما که تو این دوره زمونه نصف دین رو حفظ کردی ولی مواظب باش بخاطر تامین معاش اون نصف دیگه ازدستت نره :)))))
وقتی با همسرمم ازدواج کردم اصلا کاروباری نداشت!دانشجوی ارشد باچندساعت حق التدریسی اما خداروشکر دانشجوی دکتری و بورسیه شد الانم خدارو شکر تو این گرونی راحت زندگی میکنیم
خدا واقعا حمایتمون کرد
ایشالا همه جوونا با توکل جلو برن اونوقت درهای باز رحمت خدارو میبینن

mahsa.

New member
به سسلامتی کسی که بالاخره ازبین همه با شفیع راه اومد.
شفیع به تو تبریک میگم وبه خانمت نمیدونم ...خخخخخخخخخخخ
ایشالا به پای هم پیر شین
واز هم سیر نشین .

lmama

New member
مبارک باشه ایشالا به پای هم جوراب بپوشین
یه نصیحت خواهرانهنیازی نیست برا خوشبختی خودت وبه آب وآتیش بزنی یا پول داشته باشی فقط وفقط باید اخلاق داشته باشی ومهمتراز همه صداقت ووفاداری توی همه زمینه های زندگی اونوقت که احساس لذت میکنی از خوشبختیت,اخداروشکر من وهمسرم باهمین سه تا کلید احساس خوشبختی میکنیم شماهم امتحان کنید........................خوشبخت باشید.***آمین***

pariya

New member
تبریک میگم جناب شفیع
ایشالا همیشه خوشبخت باشید:thanks:
بازم تبریک

Dexter2009

New member
بچها از همتون ممنون و اميدورام خدا قسمت همتون بكنه.
اما من با اين اعتقاد به طرف ازدواج قدم برداشتم:
اگر دختري رو پيدا كنم كه بخواد مثل خونه پدرش باهام زندگي كنه و با اومدن به خونه من توقعاتش بالا نره چرا كه نه؟البته هر دختري و پسري توقعات و ارزهايي دارن كه بايد بهش جواب داده بشه اما من معتقدم بايد براي رسيدن به بهترين شرايط دو نفري جنگيد و مشكلات رو حل كرد.اگر زني كه انتخاب كردم همه چيز رو گردن من مي انداخت يعني من خوشبختش ميكردم،خوشي و خوشحالي و رفاه و درآمد عالي و طلاهاي زياد و خونه شيك و مرفه و غيره رو براش مهيا كنم پس ايا به اين شخص ميشه گفت شريك و همقطار اينده ؟به هيچ وجه.پس اومدم و در اين گروني و خرج و مخارج اول به خدا توكل كردم و بعد تمام گزينه ها رو جلوي خودم گذاشتم با ملاك هام.باورتون ميشه شايد در خيلي اها اين خانم دقيقا همونه نبوده كه ميخواستم اما مگه انسان كامل پيدا ميشه؟مگه من كاملم كه دنبال كاملترين باشم؟ما در ام ازدواج بايد دنبال كسي باشيم كه نزديك به الگو هاي ما باشه و در زندگي گذشت خيلي مهمه بايد من از قسمتي از خواسته هام و همسرمم از قسمتي از خواسته هاش بگذره تا موفق بشيم.
در ضمن يه انگشتر گكرفتم يكو پونصدو خورده ايي كه دستش ميكنم.
مجردي دنياي خيلي خوب و كم خرج و غير مسئولانه ايي هست ما هيچ گاه زير تيغ مسئوليت نبوده ايم.پس مردانه و زنانه با توكل بر خدا بدون هراس به سوي ازدواج قدم برداريد.اقا گل پسرا دناي زنان دنياي ناشناخته ايي هست بايد وارد بشي تا بشناسيشون.خيلي از دخترها تورو همونطور كه هستي قبول دارن.وباور كنيد خيلياشون اصلا توقعات زيادي ندارن همون كه بتوني يه شغل و درآمد ابرو مندانه ايي داشته باشي قبول ميكنن.اونام انسانن و خواستار ازدواج اما حجب و حيا در جامعه ما اجازه انتخاب كردن رو ازشون گرفته و فقط اونا انتخاب ميشن و خيلي وقتا دخترا دلشون ازدواجميخواد اما اگه بگن اره دلم ميخواد ميگن چ دختر پررو و.. پس دست در دست هم نهيم به مهر دختر ها و پسراهارو باهم كنيم مهر

تبریک می گم دوست عزیز....امیدوارم خوشبخت بشید.
اما خدایی ازدواج کردن خیلی استرس داره.نه به خاطر پول و هزینه و ... به خاطر اینکه یه دفعه می بینی داری از یه چیزایی دور می شی و خودت انتخاب می کنی وارد دنیای بلوغ بشی
شفیع جان...راهنماییمون کن چه جوری بر استرس هات غلبه کردی یا کنترلشون کردی؟

منتظر 67

New member
سلام
بهتون از صمیم قلب تبریک میگم.
وارزوی خوشبختی در زیر سایه پروردگار رو دارم
تا دیدم تاپیک شماست یاد جمله معروفتون افتادم:به سلامتی اونی که ..............
در پناه خدا

بالا