***ارنج زمان برای اعتراض حضوری ( کلیه رشته ها )***

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
راست میگه همینو اونجا حتما باید ذکر کنیم که پور کاظمی اینجور گفته تو یکی از روزنامه ها.این خبرو هم باید حتما کپی کنیم بیاریم با خودمون که حرفای خودشونم ببینن خجالت بکشن هرچند نمیکشن!

بچه ها با هم هماهنگ باشین معلمم نیست کی کجا میخواد بره !یه عده گفتن مجلس میریم بابا 2 دسته نشین لطفا.1 بار وزارت خونه رفتین اینبار بریم مجلس بس بشینیم همه میگن مجلس واستون اگه بخواد کاری کنه میکنه نه خود وزارت خونه

abtin13

New member
بچه ها با هم هماهنگ باشین معلمم نیست کی کجا میخواد بره !یه عده گفتن مجلس میریم بابا 2 دسته نشین لطفا.1 بار وزارت خونه رفتین اینبار بریم مجلس بس بشینیم همه میگن مجلس واستون اگه بخواد کاری کنه میکنه نه خود وزارت خونه

ببین اصلا تعدامون 20 نفر میشه که حالا بخواییم دو دسته هم بشیم

ROJO

New member
کاملا درسته هندونه و زیربغل این روزا خیلی معجزه می کنه. از اصول پیشرفت مدیران محترم کشور این روز ها هندونه و دستماله.منتها من اعصاب هندونه گذاشتن رو ندارم.دوتا درشت بارش می کنم با تیپو میندازنمون بیرون.دوستان دیگه رو به نمایندگی از خودم می فرستم برای مذاکره
جسارت نباشه ولی طابع درسته نه طابه
جسارت نباشه ولی تابع درسته :)

- - - Updated - - -

کاملا درسته هندونه و زیربغل این روزا خیلی معجزه می کنه. از اصول پیشرفت مدیران محترم کشور این روز ها هندونه و دستماله.منتها من اعصاب هندونه گذاشتن رو ندارم.دوتا درشت بارش می کنم با تیپو میندازنمون بیرون.دوستان دیگه رو به نمایندگی از خودم می فرستم برای مذاکره
جسارت نباشه ولی طابع درسته نه طابه
جسارت نباشه ولی تابع درسته :)

danyal67

New member
واس همه رشته ها بايد اعتراض كرد.اين همه خوشحال بودم بابت رتبه ام.وااااااااي خدا. ببين عدالتي هست اصلا.شب ميخوابن صبح يه تصميم. .......

- - - Updated - - -

كسي ميكروب هست??

بچه ها فیس بوک ، توئیتر و... هرکه هر جا رو به ذهنش میرسه واسه اطلاع رسانی اقدام کنه باید جمعیت زیاد بشه.

با اجازت کپی کردم:

من میگم هماهنگی که اینجا میشه درست!ولی چطوره که یه پیج یا گروپ تو فیس بوک درست کنیم ؟!آخه اونجوری خیلی اطلاع رسانی بیشتر میشه!خیلی از داوطلبا اصلن تو این سایت عضو هم نیستن تا تلاش شما رو ببینن و بخوان همکاری کنن!تو فیس یه پیج با همین عنوان "اعتراض ..."بسازید ما با لایک و شیر کردنش بین ملت پخشش میکنیم

danyal67

New member
من ميكروب شركت كردم امسال رتبه سهميه ام 122 شده.رتبه كشوريم124 احتمال قبوليم تو روزانه هست

این آخرین فرصته هر کاری کردین دیگه شنبه کردین مطمئن باشین اگه این شنبه هم با شکست مواجه بشیم دیگه هر چیم بریم اعتراض، کسی بهمون اهمیت نمیده میگن اینا اون دفعه هم اعتراض کردن نتیجه ندیدن آخرشم مثل اون دف خسته میشن میرن پی کارشون اما اگه این دفعه پر شور بریم جلو جواب میگیریم هرکسی واسش اهمیت داره که امسال بره دانشگاه یا بره یه دانشگاه خوب که واسشم 1 سال زحمت کشیده از تفریحاتش زده پاشه بیاد تهران اگرم نمیتونه براش مقدور نیست دوستی اشنائی رو بفرسته جا خودش

به دوستاتون آشناهاتون هم کلاسیاتون فامیلاتون اس ام اس بدین که هم مطلع بشن هم به بقیه خبر بدن هم پاشن بیان

شهرستانیا پاشین بیاین تهـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــران یکم بهتون برخوره که رتبه هاتون خوب شده حتی بهتر از پارسالیا اما نمیتونین عین اونا برین دانشگاه ی که 1سال واسش زحمت کشیدین یکم بهتون بربخوره که این کله گنده ها میخوان امسال صندلیهای شمارو به اشتباه تصاحب کنن یکم بهتون بربخوره که این مملکت داره مفت حقتونو پایمال میکنه پاشین بیاین تهـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــران از چی میترسین؟!حق گرفتنیه 1 دست صدا نداره ،با 1 گلم بهار نمیشه بیاین تهـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــران یا کسی رو جا خودتون بفرستین.

بچه های عزیز
امسال نه فقط به شما داوطلبا بلکه به همه ی ما توهین شده
اگه امسال جلوشون نایستیم چه تضمینی هست اصلا سال دیگه دانشجو بگیرن؟
چه تضمینی هست دکترا بگیرن؟ وقتی یهو 40-50% کم می کنین می تونید به من تضمین بدین
سال بعد اصلا کنکوری واسه دکترا و ارشد برگزار میشه یه نه؟
این درد فقط امسالیا نیست. اگه خطر رو حس نکنیم و عکس العمل نشون ندیم همه ضرر می کنن
شک نکنید. شک نکنید. 1 پاتولوژیست = 3 PhD علوم وابسته به آزمایشگاه. سال بعد اگه اجازه ی
تاسیس آزمایشگاه رو هم ازمون گرفتن دیگه کسی حق نداره اعتراض کنه.

- - - Updated - - -

بچه های عزیز
امسال نه فقط به شما داوطلبا بلکه به همه ی ما توهین شده
اگه امسال جلوشون نایستیم چه تضمینی هست اصلا سال دیگه دانشجو بگیرن؟
چه تضمینی هست دکترا بگیرن؟ وقتی یهو 40-50% کم می کنین می تونید به من تضمین بدین
سال بعد اصلا کنکوری واسه دکترا و ارشد برگزار میشه یه نه؟
این درد فقط امسالیا نیست. اگه خطر رو حس نکنیم و عکس العمل نشون ندیم همه ضرر می کنن
شک نکنید. شک نکنید. 1 پاتولوژیست = 3 PhD علوم وابسته به آزمایشگاه. سال بعد اگه اجازه ی
تاسیس آزمایشگاه رو هم ازمون گرفتن دیگه کسی حق نداره اعتراض کنه.

abtin13

New member
واس همه رشته ها بايد اعتراض كرد.اين همه خوشحال بودم بابت رتبه ام.وااااااااي خدا. ببين عدالتي هست اصلا.شب ميخوابن صبح يه تصميم. .......

- - - Updated - - -

كسي ميكروب هست??

میکروب که نداریم.ولی میکروب شناسی داریم.خودم یکیش

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا