***ارنج زمان برای اعتراض حضوری ( کلیه رشته ها )***

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بچه ها همه 1جا جمع بشین یه عده نرین وزارت خونه یه عده هم مجلس.من از هر کسی میپرسم میگن اگه میخواین نتیجه بگیرین برین مجلس پر خروش تحصن کنینن که بهتون جواب بدن نه وزارت خونه.

هدف ما اول افزایش ظرفیت مثل پارسال شدنهبعدم من میخوام 100تائی برگه پرینت کنم بدم بچه ها بگیرن دستشون. شعار میخوام هر کسی نظر داره بگه تا نظرات خوبو تایپ کنم بعدم پرینتش کنم شعارا پر مغز و مفهوم دار باشه بهتره .لطفا نظر بدین

- - - Updated - - -

هدف ما اول افزایش ظرفیت مثل پارسال شدنهبعدم من میخوام 100تائی برگه پرینت کنم بدم بچه ها بگیرن دستشون. شعار میخوام هر کسی نظر داره بگه تا نظرات خوبو تایپ کنم بعدم پرینتش کنم شعارا پر مغز و مفهوم دار باشه بهتره .لطفا نظر بدین

تجمع دم دره دانشگاه های شهرستانا بی فایدس.
پا شید بیایید تهران. الان نیایید ضرر می کنین.
مرگ یه بار شیونم یه بار.

abtin13

New member
هاشمی حیا کن وزارتو رها کن :25r30wi:

من کلا قسمت شعار سازیم غیرفعاله ولی اگه دوستان پیشنهاد بدن دور همی یه چیزی از توش در میاریم

mahcima

New member
عيد همگي مبارك
اميدوارم با تجمع شنبه حقمون رو پس بگيريم
لطفا بياين

mahcima

New member

من کلا قسمت شعار سازیم غیرفعاله ولی اگه دوستان پیشنهاد بدن دور همی یه چیزی از توش در میاریم

ما دانشجو هستيم بايد شعارامون بي احترامي توش نباشه :) ح

- - - Updated - - -

abtin13

New member

- - - Updated - - -

شما زیاد جدی نگیر. یه چیزی گفتم فضا عوض شه.این شعارو بدی که به جرم فساد فی العرض میندازنت زندان:black_eyed:

hebe.nurse

New member
عيد همگي مبارك
اميدوارم با تجمع شنبه حقمون رو پس بگيريم
لطفا بياين

کاش منم میتونسم تهران بیام
واقعا ایول دارید دارید بچه ها
امیدوارم به حقتون برسید
ما که اینجا صدامون به جایی نمیرسه ولی امیدوارم صدای شما شنیدنی باشه..... یادتون باشه اگه سماجت نکنید اگه طاقتتون تموم شه اگه خسته شید و جا بزنید ممکنه از هدفتون دور بشید. وزارت رو باید با پافشاری مجبور کرد که فکری کنند و انقد بی برنامه با ی سال زحمت دانشجو بازی نکنند.....خدا به همراهتون
:auizz3ffy9vla57584x

danyal67

New member
بچه ها سلام خوبيد همگي...
شنبه رو انصافا يادتون باشه نزاريد هميشه بهمون ظلم بشه:mad_majidonline:

abtin13

New member
ظرفیت اضافی حق مسلم ماست

ظرفیت های ارشد اصلاح باید گردد

اینم از شعارتون :mad_majidonline:

ریتا

New member
ظرفیت اضافی حق مسلم ماست

f]i

بچه ها ما افزایش ظرفیت نمیخوایم. یعنی چی افزایش ظرفیت ما تابه اون چه که دولت میگه هستسم و مسلما خیر خواه ما جووناست.چرا بهشون رو میدین که بعد بگن نه ظرفیت رو اضاف نمیکنیم چون نیاز تداریم ما میگیم چون وزارت امسال بدون برنامه و اصلاع رسانی ظرفیتها رو بشدت کم کرده باید امسال به ظرفیت سابق برگرده.یعنی غیر مستقیم زیر سوال ببریمشون بعدم که کلی بی برنامگی داشتن توی اعلام نتایج و غیره

- - - Updated - - -

ظرفیت اضافی حق مسلم ماست

f]i

آخرین ویرایش:

goo

New member
f]i

بچه ها ما افزایش ظرفیت نمیخوایم. یعنی چی افزایش ظرفیت ما تابه اون چه که دولت میگه هستسم و مسلما خیر خواه ما جووناست.چرا بهشون رو میدین که بعد بگن نه ظرفیت رو اضاف نمیکنیم چون نیاز تداریم ما میگیم چون وزارت امسال بدون برنامه و اصلاع رسانی ظرفیتها رو بشدت کم کرده باید امسال به ظرفیت سابق برگرده.یعنی غیر مستقیم زیر سوال ببریمشون بعدم که کلی بی برنامگی داشتن توی اعلام نتایج و غیره

- - - Updated - - -

f]i

تازشم طبق این خبر موقع ثبت نام پورکاظمی گفته احتمال افزایش است.نباشه هم دیگه حتما کاهش نداریم.الان چطور شده؟؟؟
این خبر ایسنا - جزئیات و تغییرات آزمون ارشد پزشکی اعلام شد؛ آغاز ثبت‌نام از شنبه

abtin13

New member
f]i

- - - Updated - - -

f]i
اولا منظور از ظرفیت اضافی یعنی اینکه ظرفیت های فعلی اضافه بشن نه اینکه ظرفیت های پارسال هم اضافه بشن. دوم اینکه بعضی از دوستان شوخی های منو خیلی جدی می گیرن یکم sense of humor داشته باشین.سوم اینکه والا من به سیاست کاری ندارم و نمی دونم نیتشون خیره یا شره. اینو باید بقیه دوستان بگن.

ریتا

New member
تازشم طبق این خبر موقع ثبت نام پورکاظمی گفته احتمال افزایش است.نباشه هم دیگه حتما کاهش نداریم.الان چطور شده؟؟؟
این خبر ایسنا - جزئیات و تغییرات آزمون ارشد پزشکی اعلام شد؛ آغاز ثبت‌نام از شنبه
افرین این خبرم کپی بگیرین.بعدم یه طور بگین که مثلا اگه قرار برای رشته سم 50 درصد کاهش ظرفیت داشته باشیم من حاضر نبودم یه سال عمرمو بذارم واسش.یه جورایی اشتباه بزرگی اتفاق افتاده مه باید جبران کنن حالا هر جور شده.

ریتا

New member
اولا منظور از ظرفیت اضافی یعنی اینکه ظرفیت های فعلی اضافه بشن نه اینکه ظرفیت های پارسال هم اضافه بشن. دوم اینکه بعضی از دوستان شوخی های منو خیلی جدی می گیرن یکم sense of humor داشته باشین.سوم اینکه والا من به سیاست کاری ندارم و نمی دونم نیتشون خیره یا شره. اینو باید بقیه دوستان بگن.

من کلی گفتم نه به شخص شما.بعدم منظورم اینه که به اونا بگیم طابه دولتیم زیر بغلشون هندونه بذاریم یعنی هیچ جای حرفی براشون نذاریم که بگن نه شما افزایش طرفیت میخواین اینم به نفع دولت نیس

- - - Updated - - -

من کلی گفتم نه به شخص شما.بعدم منظورم اینه که به اونا بگیم طابه دولتیم زیر بغلشون هندونه بذاریم یعنی هیچ جای حرفی براشون نذاریم که بگن نه شما افزایش طرفیت میخواین اینم به نفع دولت نیس

اونجا باید منطقی صحبت کنیم. سیاستمدار خیلی رو کلمات دقیقند
یه سوتی بدی گزک می گیرن.
ما می خوایم ظرفیتا مثل پارسال شه و هر تغییر در ظرفیت در سالهای آتی
ابتدای هر ثبت نامی به اطلاع داوطلب برسه

abtin13

New member

- - - Updated - - -

کاملا درسته هندونه و زیربغل این روزا خیلی معجزه می کنه. از اصول پیشرفت مدیران محترم کشور این روز ها هندونه و دستماله.منتها من اعصاب هندونه گذاشتن رو ندارم.دوتا درشت بارش می کنم با تیپو میندازنمون بیرون.دوستان دیگه رو به نمایندگی از خودم می فرستم برای مذاکره
جسارت نباشه ولی طابع درسته نه طابه

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا