***ارنج زمان برای اعتراض حضوری ( کلیه رشته ها )***

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mahsa20082009

New member
شما قبول میشی
هر دانشگا یکی تا دوتا ظرفیت استعداد درخشان داره ،اینایی که رتبشون مثلا به شهر تهران نمیخوره،ولی استعداد درخشان هم هستن
منم 3 تا فاصله دارم

ميشه يمقدار بيشتر توضيح بديد يعني يه نفر كه چهار تام اختلاف داره ميتونه اميد داشته باشه؟

ریتا

New member
ميشه يمقدار بيشتر توضيح بديد يعني يه نفر كه چهار تام اختلاف داره ميتونه اميد داشته باشه؟
بچه ها اصلا به این چیزا دل نبندین چون سیستم اموزشی کلا عوض شد بعد اونجوری که فکر میکنین نشه دوباره توی ذوقتون میخوره ها

خوب پس شمارتونو بدین دیگه ،کجاست کو؟خوب خودتون زنگ بزنین اگه میخواین رو سایت نذارین مگه چه عیبی داره !خوب خودتون صحبت کنین از حق همه دفاع کنین.

ریتا

New member
خوب پس شمارتونو بدین دیگه ،کجاست کو؟خوب خودتون زنگ بزنین اگه میخواین رو سایت نذارین مگه چه عیبی داره !خوب خودتون صحبت کنین از حق همه دفاع کنین.
من زنگ زدم چند روز پیش.1 ساعت حرف زدم ولی احساس کردم زیاد فکر نمیکرد قضیه چقدر جدیه بچه ها ولی با این چیزا کاری نمیشه کرد اینم گفتم حداقل شماها که دلتون انقد خوشه امید دارین منم یه جورایی کمک کنم گرچه هیچ کدوم از کارایی ک گفتین ایمیل و زنگ رو نزدم ولی همین کار رو کردم.

آخرین ویرایش:
با اجازه کپی پیست کردم:
سامانه تلفنی 111 به منظور طرح مسایل و مطالبات مردم از دولت و ارتباط با رئیس جمهور راه اندازی شده است و مردم می توانند خواسته های خود را در این سامانه ثبت کنند.

lodestar1110

New member
بچه ها تو رو خدا کم نیارین
من مطمئنم که تلاشهامون جواب میده
خصوصا اینکه اگر صلاح میدونستن به هر دلیلی ظرفیتها رو کم کنن باید موقع ثبت نام میگفتن
(من با رتبه 22 امسال مطمئن بودم که حداقل آزاد تهران قبولم اما الان نه روزانه قبول میشم نه آزاد تهران)
هرجا هم تماس میگیرید بگید
اگر سیاست وزارت بهداشت این بود که به هر دلیلی ظرفیتها رو کم کنن باید موقع ثبت نام میگفتن تا ما بر اون اساس تلاش کنیم

- - - Updated - - -

بچه ها تو رو خدا کم نیارین
من مطمئنم که تلاشهامون جواب میده
خصوصا اینکه اگر صلاح میدونستن به هر دلیلی ظرفیتها رو کم کنن باید موقع ثبت نام میگفتن
(من با رتبه 22 امسال مطمئن بودم که حداقل آزاد تهران قبولم اما الان نه روزانه قبول میشم نه آزاد تهران)
هرجا هم تماس میگیرید بگید
اگر سیاست وزارت بهداشت این بود که به هر دلیلی ظرفیتها رو کم کنن باید موقع ثبت نام میگفتن تا ما بر اون اساس تلاش کنیم

yeganehh

New member
به نظر من اعتراض جواب میده همونطور که برای دستیاری ها جواب داده.به شرطی که تعداد زیاد باشه و حتی بعد از اتمام انتخاب رشته هم ادامه داشته باشه

goo

New member
بچه ها به دکتر پزشکیان نماینده مجلس هم بگین.من گفتم.ایشون قبلا خودشون وزیر بهداشت هم بودن.الان نماینده تبریزه.حتما حتما براشون بگین.خواهش می کنم.تعداد زیاد بشه توجه بیشتر میشه:

شماره تلفن : 43 93 337 - 0411
دورنگار : 53 93 337 - 0411
ايميل : Info@DrPezeshkian.ir

رها93

New member
منم با دکتر پزشکیان موافقم. سعی میکنم تماس بگیرم باهاشون

golabatun

New member
دوست عزیز این شماره شخصیه شما خودتون تماس بگیرین بگین از طرف همه دانشجوهایین که نخواستن تک تک مزاحمتون شن

golabatun

New member
بجه ها اگه کسی صحبت میکنه از همه رشته ها بگه بابا کاهش 10تا 20تا
نه 47 تا از ایمنی شناسی

zms

New member
این ناراحت کننده نیس که طرف با پولش بره درس بخونه واسه اون پولم زحمت کشیده. این گریه اور کسی که ادعای علم بکنه هیچی حالیش نباشه

همه مدلشو داریم هم علم بی محتوا هم عالم بی علم و بی سواد که فقط مدرک داره هم پولداری که پولش باد آورده است و از عرق جبین دیگران پولدار شده هم مخلوط همشون با هم دیگه این همه تعارف نداره هرکدوم دوست دارید سوا کنید رو تعدادش مذاکره کنیم ولی خواهشا وجود بقیه هاشو انکار نکنید . همه شونم یه اندازه وزین هستند و مخرب اجتماع!!!
حالا شما کدومو میپسندی بدم خدمتتون؟!

با اجازت کپی پیست کردم:
بچه ها به دکتر پزشکیان نماینده مجلس هم بگین.من گفتم.ایشون قبلا خودشون وزیر بهداشت هم بودن.الان نماینده تبریزه.حتما حتما براشون بگین.خواهش می کنم.تعداد زیاد بشه توجه بیشتر میشه:

شماره تلفن : 43 93 337 - 0411
دورنگار : 53 93 337 - 0411
ايميل
: Info@DrPezeshkian.ir

ریتا

New member
همه مدلشو داریم هم علم بی محتوا هم عالم بی علم و بی سواد که فقط مدرک داره هم پولداری که پولش باد آورده است و از عرق جبین دیگران پولدار شده هم مخلوط همشون با هم دیگه این همه تعارف نداره هرکدوم دوست دارید سوا کنید رو تعدادش مذاکره کنیم ولی خواهشا وجود بقیه هاشو انکار نکنید . همه شونم یه اندازه وزین هستند و مخرب اجتماع!!!
اینم داریم هم کسی که شانس بدش امسال ظرفیت کم شد علمشو داره چون درصداش اینو میگه ولی شرایطشو نداره یه سال بمونه حالا باباش چه پولدار چه بی پول میبردش بین الملل

- - - Updated - - -

اینم داریم هم کسی که شانس بدش امسال ظرفیت کم شد علمشو داره چون درصداش اینو میگه ولی شرایطشو نداره یه سال بمونه حالا باباش چه پولدار چه بی پول میبردش بین الملل

zms

New member
دست گل باباش درد نکنه!!!!
به نظر من هرکی فک میکنه با سختی هم شده میتونه بره بین الملل خب بره!!!!!!!!!
دیوانه اید مگه بمونید واسه سال بعد؟! رتبه مناسب که دارید حالا به ظرفیت های امسال نمیخوره مهم نیست چون این فاجعه برمیگرده به شانس بد ما و رذالت بعضیا!!!
ممکنه سال بعد ظرفیت ها زیادشه اصلن برگرده به حالت اول ، ممکن هم هست اصلا رشته آدمو حذف کنن واسش کنکور نذارن بمونه واسه سال بعدش. آیا میشه رو چنین سیستم بی ثباتی واسه یه سال عمر برنامه ریزی کرد؟!
هرچه زودتر تکلیف زندگیتونو تو این اوضاع مشخص کنید!!!
اگه پول دارید برید بین الملل ، اگه نداری ولی میتونی یه جوری با سختی تامین کنی بازم برو می ارزه به هول و هراس یه سال بعد ، اگه مث من بلکل نداری متاسفانه باید بپردازی به همون شیوه معروف که میگه شده 20 سالم طول بکشه اینقد امتحان میدم تا قبول شم!!!!!!

abtin13

New member
بجه ها اگه کسی صحبت میکنه از همه رشته ها بگه بابا کاهش 10تا 20تا
نه 47 تا از ایمنی شناسی

میکروب شناسی هم فراموش نشه.40% هم از اون کم کردن.من که از تبریز قبول می شدم الان باید پایین تر ها رو در نظر بگیرم

مهلا1991

New member
بچه ها این شماره مال آقای بشیری نماینده پاکدشت عضو کمسیون آموزش تو مجلس هستن من این شماره رو از صفحه نخست مربوط به اعتراضات کپی پیست کردم آوردم اینجا ؛زنگ بزنید گفته مطرح میکنم:

09123496821

من به این شماره زنگ زدم گفتن اشتباهه!!!!!!
فکر کنم بنده خدا رو دیونه کردیم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا