***ارنج زمان برای اعتراض حضوری ( کلیه رشته ها )***

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
من از صبح دوباره برای سایت وزیر و رئیس جمهور پیغام گذاشتم برای خبرگزاری ها هم ایمیل زدم بازم ادامه میدم خواهشا شما هم ادامه بدید از حقتون نگذرید اگه هم قراره بعد از عید فطر جایی جمع بشیم یا حداقل اعتراضی بکنیم اعلام کنید بیایید ناامید نشید همه باید بفهمند سنجش پزشکی به چه راحتی با ما بازی کرد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: SH!LA
بچه ها تو رو خدا به این شماره زنگ بزنید به من گفت اگه تعدادتون زیاد باشه به حسن روحانی انعکاسش میدیم تو رو خدا همتون زنگ بزنید از حقتون دفاع کنید نذارین سال بعد بگین ای کاش ما هم 1 سال مونده بودیم.این شماره تماس دفتر روحانیه زنگ بزنید بگید:
6133ـ021

alleto

New member
نسبت به پارسال میگن نصف شده.بیست تا ولی اگه پسر بودم دلم واسه هیچیش نمیسوخت

عزیزم بسر بودی که همه چی بدتر بود نمیشدی باید میرفتی سربازی من دلم واسه بسرا بیشتر میسوزه تا دخترایی که نشدن

بچه ها این شماره مال آقای بشیری نماینده پاکدشت عضو کمسیون آموزش تو مجلس هستن من این شماره رو از صفحه نخست مربوط به اعتراضات کپی پیست کردم آوردم اینجا ؛زنگ بزنید گفته مطرح میکنم:

09123496821

آخرین ویرایش:

sogol1993

New member
بچه هاااااااااااااااااااااااااااااااا:sadsmiley:
من خیلی ناراحتم امسال به هر زحمتی بود با اینکه دانشجو بودم درس خوندم حالا که رتبه خوبی اوردم ظرفیتا کم شد:sad:
بنظرتون من که رشته ویروس شناسی شرکت کردم با کاهش ظرفیت 40% روزانه شانسی واسه قبولی دارم؟؟؟؟
رتبم 44 شده
امسال 32 نفر روزانه و4 نفر بین الملل میگیره:13::14:

دل آرام

New member
بچه ها این شماره مال آقای شبیری نماینده پاکدشت عضو کمسیون آموزش تو مجلس هستن من این شماره رو از صفحه نخست مربوط به اعتراضات کپی پیست کردم آوردم اینجا تو رو خدا زنگ بزنید گفته مطرح میکنم:

09123496821

من زنگ زدم الان
اول گفت شماره رو کی بهت داده ؟
گفتم دوستم !
گفت من به مسدول وزات گفتم و ایشون گفتن پیگیری میکنم !

bardia_ezadmehr

New member
دوستان عزیزم کوتاه نیاید. حقتون رو نخورن. بعدا به دوستان و فرزندانتون چی می گید؟

heart.beat777

New member
بچه ها تو رو خدا به این شماره زنگ بزنید به من گفت اگه تعدادتون زیاد باشه به حسن روحانی انعکاسش میدیم تو رو خدا همتون زنگ بزنید از حقتون دفاع کنید نذارین سال بعد بگین ای کاش ما هم 1 سال مونده بودیم.این شماره تماس دفتر روحانیه زنگ بزنید بگید:
6133ـ021

باشه چشم.....کاش جوابگو باشن......

رها93

New member
بچه ها این پیگیری دیر نشه! لطفا یه نفر دیگه زنگ بزنه به آقای نماینده بگه چون این شماره شخصیه شماست من به نمایندگی بچه ها زنگ زدم نخواستیم تک تک مزاحمتون بشیم!
خب حالا کی میزنگه ؟؟:rolleyessmileyanim:

abtin13

New member
اینقدر که زنگ می زنین اعصابش خراب میشه.هرچی رشته بودین پنبه می شه.شماره شخصی رو که 10 بار بهش زنگ نمی زنن بگن آقا یا خانم فلان کارو بکن.2بار زنگ زدین گفته باشه.سومین بار زنگ بزنین دیگه جواب نمیده

bardia_ezadmehr

New member
دوستان شنبه بیایید با هم بریم.
من ارشد هستم اما حتما میام.
جمع شید با هم بریم. نذارید اینطوری حقتون رو بخورن.
شهرستانی ها هم بیان.

nafasn

New member
6133ـ021
من دیروز زنگ زدم فهیمه جان .الانم زنگ زدم
بچه ها تو رو خدا همه تون زنگ بزنید

ریتا

New member
عزیزم بسر بودی که همه چی بدتر بود نمیشدی باید میرفتی سربازی من دلم واسه بسرا بیشتر میسوزه تا دخترایی که نشدن
نه اتفافا اگه پسر بودم خیلی مشکلاتم الان حل بود باور کن حاضر بودم پسر باشم برم سربازی الان غصه خوابگاه نخورم یه خونه اجاره میکردم خیال خودم همه رو راحت میکردم

آخرین ویرایش:

sooryas

New member
نه اتفافا اگه پسر بودم خیلی مشکلاتم الان حل بود

شما قبول میشی
هر دانشگا یکی تا دوتا ظرفیت استعداد درخشان داره ،اینایی که رتبشون مثلا به شهر تهران نمیخوره،ولی استعداد درخشان هم هستن
منم 3 تا فاصله دارم

abtin13

New member
منم 3 بار زنگ زدم.2 بار خواهرم زنگ زد.دیگه دارم به فکر عمه و خاله و دایی میافتم که به اونا بگم زنگ بزنن:smiliess (14)::sadsmiley::sadsmiley:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: SH!LA

mozhdeee

New member
منم دوباره به همون لینکا بیانیه هارو فرستادم،حتی به خاطر دوستای تهرانی که اون روز واسه اعتراض رفته بونم که شده من دس بردارشون نیستم همه باید سمج باشن، بذارین اونا کم بیارن نه ما:smilies-azardl (12)

م.صفری

New member
:tonguesmiley:
بچه ها اسممو باید توی کتاب گینس ثبت کنن از اعلام نتایج تا الان 4 کیلو وزن کم کردم!!!اون اقا بود توی ماه عسل دارو خورده بود شده بود 240 کیلو بگیم بیاد ارشد بهداشت بده بعدش میشه باربی

6133ـ021

آخرین ویرایش:
بچه ها این شماره مال آقای بشیری نماینده پاکدشت عضو کمسیون آموزش تو مجلس هستن من این شماره رو از صفحه نخست مربوط به اعتراضات کپی پیست کردم آوردم اینجا ؛زنگ بزنید گفته مطرح میکنم:

09123496821

ریتا

New member
یه شماره میدم مال یه کله گنده!!! یه شماره شخصی مال رییس کمیسیون بهداشت یکی که ادبیاتش خوبه بگه پیام خصوصی بفرستم براش.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا