آینده شغلی رشته ایمنی شناسی

negin ka

New member
اینوراس میگی یکی از برادران افغانیمون با ارشد رفته کشورش استاددانشگاه شده اونم بابرجی 6 تومن!!!:wacsmiley:

خداییی؟!!!!!!!!تازه سرعت اینترنت اونا کجا ما کجا!!!!!!!!!!!
خدایا بنگر مارا!!!!!!!!!!!
این افغانستانو ما به اینجا رسوندیما!!!!!!!!

drmajid45

New member
شما یکی از شهرای اصفهان درس میخونید؟؟
کجا تیپ بوقه!!!!!!!!!تازه تیپ یکی شده خخخخخخخخ
کشور خارج ؟!!!!!!!!!عاقا مثلا همین افغانستان خودمون خدایی با ارشد ایمنی برو اونجا ببین چقد بهت بها میدن!!!!!!!!ایران دیگه خیلی توسعه یافته این مدارکو ارزش نمینهد که!!!!!!!!

Immunity

Well-known member
خداییی؟!!!!!!!!تازه سرعت اینترنت اونا کجا ما کجا!!!!!!!!!!!
خدایا بنگر مارا!!!!!!!!!!!
این افغانستانو ما به اینجا رسوندیما!!!!!!!!

اره باورکن...تازه توکابل..بقول خودش میگه اونجاخونه متری خداتومنه!!!!!بیا ارشدتوبگیر توهم استاددانشگاهی چیزی بشوووو:28:

negin ka

New member
اره باورکن...تازه توکابل..بقول خودش میگه اونجاخونه متری خداتومنه!!!!!بیا ارشدتوبگیر توهم استاددانشگاهی چیزی بشوووو:28:

میگم برادر اگه اونجا دستت ب جایی بند شد منو یادت نره!!!!!!!!حداقل بذا به برادران و خواهران افغانیمون خدمت کنیم اینجا ک ............!!!!!!!!
میدونی یاد چی افتادم یکی از هم اتاقیام رفته بود مصاحبه بهش گفته بودن واسه چی دوس داری بری سرکار!!طفلی گفته برا رضای خدا و خدمت ب مردم خانومم بهش گفته بود خانوم بفرما بیرون خخخخخخخخخ:5:

PMN

New member
بچه ها اگه دکترا بگیریم و هییت علمی شیم بازم تو آزمایشگاه کار میکنیم یا فقط تدریس میکنیم؟ دکترای تک رشته ای تو آزمایشگاه بخواد کار کنه چی کار میکنه؟ :smiliess (11):

TUMS

Well-known member
بچه ها اگه دکترا بگیریم و هییت علمی شیم بازم تو آزمایشگاه کار میکنیم یا فقط تدریس میکنیم؟ دکترای تک رشته ای تو آزمایشگاه بخواد کار کنه چی کار میکنه؟ :smiliess (11):

هر دو مورد
اگه هیئت علمی دانشگاه بشید تدریس و دانشجو میگیرید و.......
اگه هیئت علمی بیمارستان بشید توی آزمایشگاههای تحقیقاتی کار میکنید و دانشجو میگیرید و..........

PMN

New member
هر دو مورد
اگه هیئت علمی بیمارستان بشید توی آزمایشگاههای تحقیقاتی کار میکنید و دانشجو میگیرید و..........

پس استادای ما که هم تدریس میکنن هم تو بیمارستانن هییت علمی بیمارستانن؟

drmajid45

New member
هیئت علمی بیمارستان دیگه چیه؟؟؟
واژه عجیبیه
هر دو مورد

TUMS

Well-known member
پس استادای ما که هم تدریس میکنن هم تو بیمارستانن هییت علمی بیمارستانن؟
میتونه اینجوری باشه
بعضی ها هم توی بیمارستان هستن هم تدریس میکنن و هم توی وزارت خونه هستن.

هیئت علمی بیمارستان دیگه چیه؟؟؟
واژه عجیبیه

هیئت علمی هم میشه مربوط به بیمارستان باشه که عمده ی کارش توی بیمارستان هست و هم هیئت علمی گروه مورد نظر که البته هر دو زیر نظر دانشگاه هست
که در عنوان ها هر دو به عنوان هیئت علمی دانشگاه مطرح میشوند

> با عرض سلام و خسته نباشید.
> من فارغ التحصیل رشته فیزیولوژی جانوری از دانشگاه شهید چمران اهواز هستم ضمن اینکه رشته کارشناسی من زیست شناسی بوده، قصد دارم دکتری ایمنی شناسی شرکت کنم و علاقه زیادی به این رشته دارم، ولی با صحبت هایی که با برخی از اساتید داشتم به شدت دچار سردرگمی شدم این بود که مزاحم شما شدم، میخواستم بپرسم
اینکه در صورت قبولی و گذراندن این دوره افرادی مثل من میتوانند عضو هیئت علمی شوند و یا مجوز برای کار در آزمایشگاه داده می شود؟؟
> خواهش میکنم جوابم رو بدید و منو از سردرگمی دربیارید چون چندین ماهه که برای این آزمون برنامه ریزی کردم...
> با تشکر فراوان
>

eeeeeeehsan

New member
> با عرض سلام و خسته نباشید.
> من فارغ التحصیل رشته فیزیولوژی جانوری از دانشگاه شهید چمران اهواز هستم ضمن اینکه رشته کارشناسی من زیست شناسی بوده، قصد دارم دکتری ایمنی شناسی شرکت کنم و علاقه زیادی به این رشته دارم، ولی با صحبت هایی که با برخی از اساتید داشتم به شدت دچار سردرگمی شدم این بود که مزاحم شما شدم، میخواستم بپرسم
اینکه در صورت قبولی و گذراندن این دوره افرادی مثل من میتوانند عضو هیئت علمی شوند و یا مجوز برای کار در آزمایشگاه داده می شود؟؟
> خواهش میکنم جوابم رو بدید و منو از سردرگمی دربیارید چون چندین ماهه که برای این آزمون برنامه ریزی کردم...
> با تشکر فراوان
>
سلام
کلن برای دکترای ایمونولوژی در ایران تا جایی که من خبر دارم این مشاغل هست؛
کار در آزمایشگاه برای کار تحقیقاتی
کار در آزمایشگاه بصورت معمولی
تاسیس آزمایشگاه به همراه یک عدد دکتر باکتری شناسی و یک عدد دکتر بیوشیمی
تدریس در دانشگاه
هیئت علمی شدن

بالا