آیا شما هم فکر میکنید هنوز کشف نشدین؟

shadman

New member
دوستانی که فکر میکنید جزو اون دسته از آدمایی هستین که هنوز کشف نشدن لطفا" بگین فکر میکنید از چه خصوصیاتی برخوردار هستین؟

shahram25

New member
به نام خدا.
من اره احساس ميكنم كشف نشدم.
چون من پسر هستم با خصوصياتي خوب.
من اقا شهرام گل و ناز پسري سر بزير و خوش برخوردو خوش خلقو مهربونو بسيار نازم كه بسيار مودبم هستم.كسي نميدونم چرا كشفم نميكنه

OMID2010

New member
متاسفانه دنیا منو کشف نکرده و از این بابت واسه مردم ناراحتم که از استعدادهای من بی نصیبند!

n.b.m

New member
shadman عزیز برای اینکه بخوای توسط دیگران کشف بشی باید اول خودت خودتو کشف کرده باشی بعد انتظار اکتشاف از طرف دیگران داشته باشی، بعدشم همین که خودت خودتو کشف کنی کافیه!!!!!!!!!!!!

حالا شما چه راه کارایی داری برای اکتشاف؟؟؟!!!! می شه کمکمون کنی؟؟؟!!!!!

eli

New member
من خودم هنوز خودمو کشف نکردم ولی چیزایی که خودم کشف کردم رو هم بقیه کشف نکردن. خلاصه یه دخمر گلی ی ی ی ی ی هسم که خدا میدونه

samar.sh

New member
به نام خدا.
من اقا شهرام گل و ناز پسري سر بزير و خوش برخوردو خوش خلقو مهربونو بسيار نازم كه بسيار مودبم هستم.كسي نميدونم چرا كشفم نميكنه
:riz481::riz481::riz481::riz481:

samar.sh

New member
من به استعدادهای خودم ایمان دارم شک ندارم در هر فیلدی قدم بذارم موفق میشم کافیه اراده کنم ولی متاسفانه خودم کاهلی می کنم...اطرافیانم تاحدودی من کشف کردن از زبون بعضیاشون به شخصه شنیدم.

shadman

New member
n.b.m عزیز همین که خودمون باشیم و تو این یکبار فرصت زندگی کردن بدونیم که برای چی هستیم کجاییم و کجا میریم یعنی اینکه خودمونو کشف کردیم و درست میگی انتظار اکتشاف توسط دیگران شاید درست نباشه ولی اجتناب ناپذیره نه؟!!!

n.b.m

New member
n.b.m عزیز همین که خودمون باشیم و تو این یکبار فرصت زندگی کردن بدونیم که برای چی هستیم کجاییم و کجا میریم یعنی اینکه خودمونو کشف کردیم و درست میگی انتظار اکتشاف توسط دیگران شاید درست نباشه ولی اجتناب ناپذیره نه؟!!!
قبوله...............................

najma

New member
به نام خدا.

الان دیگه مطمئن باش که کشف شدی
129fs370785.gif

fateme67

New member
به نام خدا.
شما نگران نباش آقا شهرام چون همه بچه های این انجمن شمارو کشف کردن..شما بسیار خود شیفته تشریف دارین..من ندیدم کسی انقد از خودش تعریف کنه.:13:البته ببخشیدا ولی این حرف تو دلم قلمبه شده بود..آخه شما تو هر تاپیکی رفتم دیدم از خودتون تعریف کردین:5:

shahram25

New member
شما نگران نباش آقا شهرام چون همه بچه های این انجمن شمارو کشف کردن..شما بسیار خود شیفته تشریف دارین..من ندیدم کسی انقد از خودش تعریف کنه.:13:البته ببخشیدا ولی این حرف تو دلم قلمبه شده بود..آخه شما تو هر تاپیکی رفتم دیدم از خودتون تعریف کردین:5:
خواهش ميكنم عزيزم من دراوزه دلم بر روي انتقادهاي سازنده بازه.اخه بايد بديهيات رو گفت ديگه

shahram25

New member
همه دسته جمعی به این افتخار نائل آمدیم شهرام جان . توی مراحل اداری ثبتت هستیم فعلا .
پس از روند كار و ميزان پيشرفتش باخبرم كنيد مث پروزه هاي دولتي نباشه ده سال طول بكشه 26% پيشرفت فيزكي داشته باشه ها.من ميخوام طرح كوتاه مدت زود بازده باشه

fateme67

New member
خواهش ميكنم عزيزم من دراوزه دلم بر روي انتقادهاي سازنده بازه.اخه بايد بديهيات رو گفت ديگه
به هر حال شما کشف شدی آقا شهرام اونم توسط همه گل دخترا و گل پسرای ناز و مودب و شیرین و تو دل بروی این انجمن پس حتی ی کوچولو هم غصه نخورررررررررر!!:thanks:

بالا