آهای اعضای محترم!به سوال من پاسخ بدید لطفا!

نظر بدید.

• مجموع رای دهندگان
    0

mohana

Well-known member
سلام...از چ نظر؟
انتظار ندارین که توی فضای مجازی آدما همه ویژگی و مشخصاتشون و در اختیار بقیه بذارن؟

mohana

Well-known member
مثلا چه ویژگی و چه مشخصاتی؟نمیگم که اطلاعات خصوصی بدین.مثلا اینکه شخصیتشونو مخفی میکنن.آخه آشکار بودن شخصیت به چه درد بقیه میخوره؟مثلا دونستن چیزایی که هستید به چه درد بقیه میخوره؟!

فکر نمیکنم این مسئله اونقد مهم باشه که بخواد اینقدر شما رو ناراحت کنه...
هرکسی هرطور راحته عمل میکنه....
+ اینکه.. ممکنه اوایل کسی بتونه شخصیت خودشو پنهان کنه اما بعد مدتی خود ب خود مشخص میشه....مطمئن باشید

mahsa.

New member
من میخام تعارف رو بذارم کنار و خیلی واضح بگم.بابا شما فکر کردید کی هستید آخه؟فکر کردید بقیه نشستن مثلا ببینن حرف اول اسم شما چیه و بعد ازش استفاده کنن؟!

همه اینطور نیستن اقا شهاب فقط کد ملی من از بقیه پنهان ................بقیه مسایلم و همه میدونن البته کسی که دوست داشته بدونه.

mohana

Well-known member
من ناراحتیم از ندونستن جواب سوالمه.وگرنه هر کسی آزاده هر جور دوس داره عمل کنه و به من اصلا مربوط نیس.

من قصد جسارت نداشتم...منظورم اینه که نیاز نیس آدم ذهنشو درگیر همچین مسائلی کنه..
موفق باشید...خدانگهدار

am-ml

New member
میتونم یه سوال بپرسم؟چرا اینجا اینجوریه؟!همه(اکثریا) انگار میخان مخفی کاری کنن؟بابا مگه چیز مهمیه آخه؟مگه میخاید اطلاعات مهمی رو لو بدید؟مگه توی سازمان cia کار میکنید؟کلا انگار ایرانیا(اکثرشون) اینجورین همونطور که توی یه کتابی که یه خارجی راجع به ایرانیا گفته بود.حس خوبی ندارم.از چی میترسید؟بابا یکی به مام بگه بفهمیم تو رو خدا.من نمیدونم این احساس نا امنی واسه چیه؟نمیدونم مشکل از منه یا . . .؟ببخشیدا.:eek:t0837h0nn8zfqu8ult

واسه اینکه معاشرت با همه هم مفید نیست.
واسه اینکه انسان بر دین همنشینش هست.و یه دوست بد هم زیادیه .
میشه اینجا به آسونی غیر از اونی که هستی نشون بدی ،فقط کافیه کمی بی وجدان و به دور از انسانیت باشی.
کافیه کسی برای چند لحظه یادش بره که چون محیط مجازیه ،دلیل نمی شه هر کاری دلش می خواد انجام بده و با هر کسی که دوست داره صحبت کنه.
برای اینکه توی واقعیت شما نگاه میکنین به شخصیت طف مقابلتون و منشش و رفتارش و بعد به خودتون اجازه میدین باهاش چطور رفتار کنین .
اینجا طرف پیام خصوصی میده : میشه بیشتر باهاتون آشنا بشم ؟ حالا مشخصاتش رو ببینین : رشته تحصیلی .... سال ورود ..... رشته مورد علاقه برای مقطع بعدی : ..... تعداد پست ها : 0
شما بفرمایین : با این آدم که این شکلیه (؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟)چطور رفتار میکنین؟ بعدم که بهش اینطوری جواب بدی که : فکر کردین چون محیط مجازیه میتونین با هر کسی صحبت کنین ؟ شما چی از من میدونین که میخوایین بیشترش کنین؟
باور کنین که اگر این آدم لااقل می گفت بخاط فلان تاپیکتون و یا فلان پستتون زورم نداشت .
جواب میده : حالا مگه چی هستی ...
خوب این محیط هزار جور آدم متشخص و بی شخصیت رو کنار هم داره ،نباید احتیاط کرد؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahsa.

mahsa.

New member
اینجا طرف پیام خصوصی میده : میشه بیشتر باهاتون آشنا بشم ؟ حالا مشخصاتش رو ببینین : رشته تحصیلی .... سال ورود ..... رشته مورد علاقه برای مقطع بعدی : ..... تعداد پست ها : 0
شما بفرمایین : با این آدم که این شکلیه (؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟)چطور رفتار میکنین؟ بعدم که بهش اینطوری جواب بدی که : فکر کردین چون محیط مجازیه میتونین با هر کسی صحبت کنین ؟ شما چی از من میدونین که میخوایین بیشترش کنین؟
:25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi:

mehrshad

New member
mage inja gharare kasi ba kasi ashna beshe? ! ! ! ! Man fek mikardam inja bara darso rahnamaie ham jam shodan! Guya eshtebah mikardam! Inja ham dare mesle facebook mishe aya? Bayad farar kard fek konam1

am-ml

New member
حرفهای شما کاملا درست.ولی منظور من این نیست که.ببینید شما وقتی وارد یه جا هم میشید قرار نیس با بقیه دوست بشید که.ولی یه سری چیزا رو بقیه می فهمن.و چیز مهمی هم نیس.مثلا چیکار میخان بکنن.مگه اینکه خطری شخص رو تهدید کنه.منکه نمیگم بگه من خانوادم اینجوریه و . . .منکه نمیگم قد و وزن و . . . خودشو بگه.هر چند تازه شما وقتی یه جایی میری ظاهرتونهم دیده میشه و اتفاقی نمیفته.نقاب واسه چیه؟اینو به من بگید.

البته من هم فکر نمی کنم بیان افکار و عقاید غلط باشه.
در واقعه بخوام خلاصه کنم : اینجا شخصیت افراد مهم هست و گفتنش درست ولی شخص رو معرفی کردن به دلایل زیادی از جمله همین که افرادی هستن که اخلاقیات رو رعایت نمی کنن ،درست نیست.
مثلا وقتی من نگفتم اهل چه شهری هستم،فامیلم چیه؟ یا اینکه ظاهرم چه جوریه شغلم چیه و ...،یعنی دوست ندارم کسی بدونه ولی اگه قرائنی رو توی صحبتام گفتم که بشه جستجو کرد و فهمید که مثلا من شغلم چیه؟ ،اگر کسی بیاد و پیش رو بگیره و بدونه شغلم چیه ، مزاحمت ایجاد کنه برای من و ...
نهایتا شما بعنوان نفر سوم کی رو مقصر میدونین ؟ آیا نمی گین چقدر ساده بوده که فکر کرده همه آدما توی محیط مجازی آآآآآآآآآآآآآآآآآآآدم هستن ؟ کم نیست آدم نما .(به هیچ کسی جسارت نمی کنم ،خصوصا توی اینجا ولی احتیاط شرط عقله)

am-ml

New member
احسنت.خوشم اومد.بالاخره یکی تونست ما رو قانع کنه.پس یعنی شما هم احساس امنیت نمیکنید.درسته؟من حق رو به شما میدم.اگه امنیتتون به خطر میفته نباید این کارو بکنید.

امنیت مطلق وجود نداره ،امنیت چه اینجا و چه توی واقعیت داداش ،بازخورد رفتار خود ماست .و البته یه بخشیش هم باید با قوانین و مجازات مجرمین ایجاد بشه که حالا جدیدا تازه پلیس ما داره با جرایم رایانه ای اونم در چه مواردی برخورد میکنه.(دیگه کلا آبرویی برای طرف نمونده )

ولی یه چیزایی رو نه میشه شکایت کرد ،نه میشه قصاص کرد و نه میشه ...
یه تاپیکی رو یکی از دوستای خوب ما اینجا گذاشته و سر بسته از ماجرایی گفته بود که توی محیط مجازی شروع شده و همین جا هم تموم شده .آقایی با کلی حرفای قشنگ و شیک و ... دل این دختر رو برده و خودش رو خیلی هم نظر با ایشون نشون داده (به نظر من برای اینکه مدت طولانی تری باهاش حرف بزنه ) و بعد که دیده قضیه بالا گرفته و این دختر کلی بهش متعهد شده ،خیلی راحت زده زیر حرفاش ...
اگه میدونستم راضیه ،آدرس تاپیک رو می دادم تا برین بخونین ،از حرف حرفش میشه فهمید ،چقدر این دختر آزرده شده.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: medical

mahsa.

New member
نخند مهسا : این یک ماجرای غم انگیز است .
:25r30wi:

هنوزم نفهمیدم چرا این کارو کرد ،اصلا دیگه اینجا پستم نذاشت .

منم از این موارد داشتم گلم به ادمین بکی در جا با توجه به ای پی شناسایی میکنه وبن میکنه .

Delaram92

New member
باشه از امروز دیگه واسه همیشه میرم کسی دیگه منو اینجا نمی بینه. من دیگه نه علاقه ای به محیط اینجا نه تاپیکاش دارم.

خداحافظ برای همیشه

am-ml

New member
منم از این موارد داشتم گلم به ادمین بکی در جا با توجه به ای پی شناسایی میکنه وبن میکنه .

من تا حالا هر کی بوده با همون جواب خودم رفته و دیگه پیداش نشده خدا رو شکر .
البته بعد اون جریان، پیام خصوصی رو اختصاصی دوستان و افراد لیست تماس هام کردم.

بالا