آمار بروز جهان

شفيع

New member
Worldometers - آمار به روز جهان

به سایت بالا مراجعه کنید

7.198.532.910

جمعيت کنوني جهان

133.338.743

متولدين امسال

25.703

متولدين امروز

55.017.165

مرگ و مير امسال

10.605

مرگ و مير امروز

78.321.578

رشد جمعیت در سال جاری

آخرین ویرایش:

sepideeee

New member
اونوقت ارقام مربوط به هر گزینه پایینشه یا بالاش ؟؟؟ :shocked:

Nr1

Well-known member
شفیع من آمار عاشقا رو ندیدم!!!!!!!!!!!!! این پستا از تو بعیده.... مگه میشه شفیع پست بذاره عشق و عاشقی نباشه توش...:riz481: آمار خواستگارارم بذار جالب ناک میشه هههههههههههههههههههههههههههههههههههه....:thumbsupsmileyanim:

شاعر میگه: من به آمار زمین مشکوکم اگه این سطح پر از آدمهاست پس چرا اینهمه دلها تنهاس... ایشون از شعرای اداره آمار بودن :ph34r-smiley:

شفيع

New member
شفیع من آمار عاشقا رو ندیدم!!!!!!!!!!!!! این پستا از تو بعیده.... مگه میشه شفیع پست بذاره عشق و عاشقی نباشه توش...:riz481: آمار خواستگارارم بذار جالب ناک میشه هههههههههههههههههههههههههههههههههههه....:thumbsupsmileyanim:

شاعر میگه: من به آمار زمین مشکوکم اگه این سطح پر از آدمهاست پس چرا اینهمه دلها تنهاس... ایشون از شعرای اداره آمار بودن :ph34r-smiley:
منو عشق؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/چی میگی عزیزم؟هههههههههه

Nr1

Well-known member
ان ار تو که دوستوم بودی تو دیگه چلا؟

هنوزم دوستتم داداش غمت نباشه... شفیع و سالار مقابل تموم دنیا...shafi and salar against the world... دارمت داداش چون دوستتم شوخی میکنم اینطور نیس؟

آخرین ویرایش:

شفيع

New member
هنوزم دوستتم داداش غمت نباشه... شفیع و سالار مقابل تموم دنیا...shafi and salar aginst the world... دارمت داداش چون دوستتم شوخی میکنم اینطور نیس؟

دقیقا همینطوره.ههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه.هنوزم دوستیم.

- - - Updated - - -

هنوزم دوستتم داداش غمت نباشه... شفیع و سالار مقابل تموم دنیا...shafi and salar aginst the world... دارمت داداش چون دوستتم شوخی میکنم اینطور نیس؟

دقیقا همینطوره.ههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه.هنوزم دوستیم.

بالا