آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

shoeleh.

New member
بچه هایی که دکترای ایمنی قبول شدن لطفا بگید چه کتابایی خونده بودین. ممنونم

agigesabz

New member
کسی میدونه در مصاحبه زنتیک پزشکی گواهی شرکت در کارگاه معتبر امتیازی داره؟؟

varia

Well-known member
برای مصاحبه وزارت بهداشت گواهی شرکت در کارگاه آموزشی امتیاز خاصی نداره ولی میتونه نشان دهنده فعال بودن شما باشه و بعضی از گواهی ها که از مراکز معتبر و قابل ترجمه هستند بیشتر جلب توجه میکنه.

maaahi

New member
دوستان کسی مهندسی پزشکی شرکت نکرده؟ کلن کسی اگر اطلاعاتی داره بده لطفن

sparrow

New member
سلام.برای شرکت در ارمون دکتری حتما باید طرح رفت؟؟؟
یعنی مثلا علوم ازمایشگاهی طرح داره اما من سال اول ارشد بیوشیمی قبول شدم.حالا برای امتحان دکتری باید حتما طرح برم؟؟؟؟نمیشه شرکت کنم؟؟؟

yassii

New member
یعنی مثلا علوم ازمایشگاهی طرح داره اما من سال اول ارشد بیوشیمی قبول شدم.حالا برای امتحان دکتری باید حتما طرح برم؟؟؟؟نمیشه شرکت کنم؟؟؟
منم همین سوالو دارم:ph34r-smiley:
خواهشا ج بدین کسی میدونه با تشکرر:shocked:

aaram

New member

سلام.فقط سال اول می تونید شرکت کنید بدون اینکه طرح گذرانده باشید.

ع ل ی رضا

New member
منم نه سربازی رفتم و نه طرح ! علوم آزمایشگاهی هم بودم...امسالم دکترا قبول شدم الان دارم میخونم ! بخونید آقا راه بازه....البته به شرط اینکه یه ضرب بخونید

anne_

New member
مشاهده فایل‌پیوست 7760
سلام کارنامه ژنتیک پزشکی اینجا گذاشتم قبلا هم به اشتراک گذاشتم ظاهرا قابل دسترس نبوده
دوستان ژنتیکی اگر دیدین که دوباره قابل دسترس نیست پیام خصوصی بدن تا ارسال کنم
تبریک میگم که قبول شدین. انشا... دوره دکترا رو هم به خوبی درصداتون پشت سر بذارین.
میشه لطف کنین منابعی رو که خونده بودین بگین؟
و اینکه منابع تا چه حد سوالا رو تحت پوشش میده؟

ROJO

New member
برای مصاحبه وزارت بهداشت گواهی شرکت در کارگاه آموزشی امتیاز خاصی نداره ولی میتونه نشان دهنده فعال بودن شما باشه و بعضی از گواهی ها که از مراکز معتبر و قابل ترجمه هستند بیشتر جلب توجه میکنه.

گواهی هایی که به امضا و تایید دانشگاهها ( مثلا ایران و تربیت مدرس ) رسیده باشند، جزو این دسته اند? البته ن برای مصاحبه در کل منظورمه

saharii

New member
این انتقال ظرفیت یه جور شیره مالیدن سر داوطلبانه
ظرفیتی که قرار بود همه برای امسال (94) در نظر گرفته بشه نصفیش میره واسه مهر 95
سال 96 هم که ظرفیت خودشو داره
در صورتی که درستش اینه که ظرفیت سال 95 مربوط به همون سال باشه فقط 4 ماه میوفته جلو( از بهمن به مهر)

یعنی عملا با یه کنکور اضافی فقط استرس و زحمت ما داوطلبا رو بیشتر کردن و یه پول اضافه هم واسه ثبت نام 95 تو جیبشون رفته!!!!!!!!!!!!

این شد نتیجه اعتراضمون!

biosta

Well-known member
امان از سی وی !!!!!!!! من کتبیم در حد نفر 5 و 6 شده اما مصاحبه بهم 80 دادن و رتبه م شده 19 ! باورم نمیشه آخه 13 رتبه !؟

سلام چون اطلاعات خودم نیز افزایش یابد می پرسم از کجا متوجه شدید رتبه ی کتبی تان در حد نفر 5و 6 بوده ؟
این اختلاف 13 نفری در مواقعی که تعداد شرکت کنندگان خیلی زیاد هست مثل پرستاری امکان رخ دادن هست

rojiin

New member
سلام.بچه ها حضور توی دانشگاه محل تحصیل در دوره دکترا اجباریه؟یعنی اینطوری نیست که چند روز در هفته برگزار بشه که همش توی رفت و آمد نباشیم؟

phd-ohe

New member
سلام

سلام.بچه ها حضور توی دانشگاه محل تحصیل در دوره دکترا اجباریه؟یعنی اینطوری نیست که چند روز در هفته برگزار بشه که همش توی رفت و آمد نباشیم؟

سلام
هر دانشگاهی فرق میکنه
بعضی دانشگاهها سیستم ورود خروج داره و صبح ها باید کارت بزنی و ...
بعضی جا ها هم فقط همون کلاسات رو میای و میری دنبال ادامه زندگیت

rojiin

New member
سلام
هر دانشگاهی فرق میکنه
بعضی دانشگاهها سیستم ورود خروج داره و صبح ها باید کارت بزنی و ...
بعضی جا ها هم فقط همون کلاسات رو میای و میری دنبال ادامه زندگیت

بنظرتون دانشگاه کرمان چطوریه؟حضور دائمی میخواد؟

بالا