آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

هیراد

New member
سلام من ارشد تربیت مدرس بودم و پایان نامه در مورد متیلاسیون ویروس هپاتیت ب در دو گروه بیماران مزمن بود بیس کارشناسیم علوم آزمایشگاهی پزشکی بود رزومه ی مقاله ی همکاری طرح و سه سال سابقه کار بود

تبریک میگمم دوست عزیز

امسال 5 نفر از 14 نفر ظرفیت ازینجا بودن ک یکیشون هملاسیه اینده ی شماست:riz304:[/QUOTE]
سلام ممنونم.چه خوب آقای احمدی هم قبول شد؟؟؟؟؟ کجا؟؟؟؟؟

- - - Updated - - -

سلام من ارشد تربیت مدرس بودم و پایان نامه در مورد متیلاسیون ویروس هپاتیت ب در دو گروه بیماران مزمن بود بیس کارشناسیم علوم آزمایشگاهی پزشکی بود رزومه ی مقاله ی همکاری طرح و سه سال سابقه کار بود

تبریک میگمم دوست عزیز

امسال 5 نفر از 14 نفر ظرفیت ازینجا بودن ک یکیشون هملاسیه اینده ی شماست:riz304:[/QUOTE]

- - - Updated - - -

تبریک میگمم دوست عزیز

sadra.s

New member
آقای احمدی همون بودن که یه رزومه قطور داشتند؟ایشون روز مصاحبه به من گفتند نمره شون حدود منه.

aniii

New member
شوخی نکن پس من خیلی بدبختم

ناشکری نکنین
الان خیلی ها آرزوشونه که جای شما بودن.
اگه الان قبول نشده بودین، حتما می گفتین ایکاش حداقل مدرس قبول می شدم.همیشه یه بدتر از بدی هم وجود داره.
خوشحال باشین.

- - - Updated - - -

شوخی نکن پس من خیلی بدبختم

ناشکری نکنین
اگه الان قبول نشده بودین، حتما می گفتین ایکاش حداقل مدرس قبول می شدم.همیشه یه بدتر از بدی هم وجود داره.
خوشحال باشین.

هیراد

New member
ناشکری نکنین
خوشحال باشین.

- - - Updated - - -

ناشکری نکنین
خوشحال باشین.
خدا رو صد هزار مرتبه شکر میکنم ولی باور کنید خیلی زور دارررررره

ROJO

New member
ههه هیچکس نمیاد روز مصاحبه راستشو بگه تازه الان ک قبول شدن همه دارن ی چیزایی لو میدن ؛)

aniii

New member
خدا رو صد هزار مرتبه شکر میکنم ولی باور کنید خیلی زور دارررررره

من بعنوان یک وزارت علومی کاملا می دونم چه احساسی دارین، اما بعضی وقت ها یه چیزایی از دست آدم خارجه
باید دعا کنیم تو این مسیری که وارد شدیم موفق باشیم، حالا کدوم دانشگاه فرقی نمی کنه خیلی

هیراد

New member
من بعنوان یک وزارت علومی کاملا می دونم چه احساسی دارین، اما بعضی وقت ها یه چیزایی از دست آدم خارجه
باید دعا کنیم تو این مسیری که وارد شدیم موفق باشیم، حالا کدوم دانشگاه فرقی نمی کنه خیلی

اوکی حق با شماس خدا خودش میدونه چکار کنه توکل به بزرگی خودش

هیراد

New member
ههه هیچکس نمیاد روز مصاحبه راستشو بگه تازه الان ک قبول شدن همه دارن ی چیزایی لو میدن ؛)

چی بگم والله من قبل از مصاحبه به نقل قول از یکی از بچه ها درصد هاشو شنیدم که مثل من بود جوری که صدرا میگه پس پایین تر بوده ولی رزومه ش قوی بود

- - - Updated - - -

چی بگم والله من قبل از مصاحبه به نقل قول از یکی از بچه ها درصد هاشو شنیدم که مثل من بود جوری که صدرا میگه پس پایین تر بوده ولی رزومه ش قوی بود

nono

New member
من می دونستم وقتی دکترا قبول شیم همگی پر می زنیمو دیگه این سایت خلوت می شه

shoeleh.

New member
سلام دوستای عزیز. تبریییییییک میگم به همه دوستانی که قبول شدن و آرزوی موفقیت در کنکور سال بعد برای دوستانی که قبول نشدن. ایشالا سال بعد نوبت ماها باشه.
:smilies-azardl (181

shoeleh.

New member
دوستان قضیه ی تغییر تاریخ کنکور دکترا از آبان به تابستون چیه؟ واقعیت داره؟

بالا