آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

shino

New member
الان شماره اداره آموزشو درآوردم مال همدان، اما اشتباهه، کد همدان چند شده؟

sheida93

New member
سلام بچه ها من بین الملل بهشتی قبول شدم امسال 3 تا عادی میگرفت 2 تا با پرداخت شهریه

کسی از هزینه هاش اطلاعی داره؟ وام به بین الملل ها میدن؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

emrane

New member
سلام بچه ها من بین الملل بهشتی قبول شدم امسال 3 تا عادی میگرفت 2 تا با پرداخت شهریه

کسی از هزینه هاش اطلاعی داره؟ وام به بین الملل ها میدن؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

سالی حدود 15 تومن میشه. نصفشم وام میدن.
ببخشید عنوان دانشگاه را براتکن چی زده؟ زده بین الملل بهشتی؟ یا چیز دیگه؟

هیراد

New member
سلام بچه ها منم تربیت مدرس قبول شدم ولی اونقد ناراحت بودم که نشد بیام اینجا بنظرم با اینکه آزمون علوم با بهداشت یکی شده ولی تو مصاحبه ی علومی علومیه وبايد دوباره برگرده همون جای اولش.من تو رشته خودم نمره م خوب بود ولی ازنظر بورد محترم باید برم ی گشتم تربیت مدرس به همین خاطر اولویت سوم قبول شدم. بچه بی عدالتی تو آزمون دکترا بیداد میکنه.باید به دوست خوبم رز آبی بگم دلیل قبول نشدنش علومی بودنش بوده چون ی علومی تو این آزمون باید جز بهترین نمره ها باشه بلکه اولویت های آخرش قبولش کنن و این داستانی خیلی غم انگیز هست

sheida93

New member
سلام بچه ها منم تربیت مدرس قبول شدم ولی اونقد ناراحت بودم که نشد بیام اینجا بنظرم با اینکه آزمون علوم با بهداشت یکی شده ولی تو مصاحبه ی علومی علومیه وبايد دوباره برگرده همون جای اولش.من تو رشته خودم نمره م خوب بود ولی ازنظر بورد محترم باید برم ی گشتم تربیت مدرس به همین خاطر اولویت سوم قبول شدم. بچه بی عدالتی تو آزمون دکترا بیداد میکنه.باید به دوست خوبم رز آبی بگم دلیل قبول نشدنش علومی بودنش بوده چون ی علومی تو این آزمون باید جز بهترین نمره ها باشه بلکه اولویت های آخرش قبولش کنن و این داستانی خیلی غم انگیز هست

بله متاسفانه وزارت علوم بودن شرایط رو کمی سخت میکنه :( منم علومی هستم

ع ل ی رضا

New member
الان ما دانشجوی ترم آخریم، چه مدرکی ببریم که نشان دهنده دفاع باشه؟
همون برگه ای که نشون میداد شما ترم آخری هستی و واسه مصاحبه بردی و توش معدل هم زده بود و نوشته بود شما تا آخر بهمن تموم میکنی

shino

New member
همون برگه ای که نشون میداد شما ترم آخری هستی و واسه مصاحبه بردی و توش معدل هم زده بود و نوشته بود شما تا آخر بهمن تموم میکنی

خیلی ممنون دوست عزیز. البته منم انتخاب سومم قبول شدم. بهداشتیم هستم و از اول دانشگاه تهران بودم، اگه سوم مدرسو میزدم قبول میشدم، اینطورم نیست، اما قبول دارم اساتید تو مصاحبه خودشون تقسیم میکنن برای همین از شما اولویت انتخابو میپرسن

jamzilan

New member
سلام
دو سوال داشتم: 1- علوم پزشکی مشهد گفته که خوابگاه نمیدن، به نظر شما برای این ترم اصلا خوابگاه نمیده یا فقط در سطح حرف میباشد؟
2- ایا برای کسی که قبول شده امکان این وجود دارد قبل از امتحان جامع دکتری در همون سال اول یا دوم انصراف بدهد؟
از دوستانی که اطلاع دارن ممنون میشوم راهنمای کنند

ع ل ی رضا

New member
سلام
دو سوال داشتم: 1- علوم پزشکی مشهد گفته که خوابگاه نمیدن، به نظر شما برای این ترم اصلا خوابگاه نمیده یا فقط در سطح حرف میباشد؟
2- ایا برای کسی که قبول شده امکان این وجود دارد قبل از امتحان جامع دکتری در همون سال اول یا دوم انصراف بدهد؟
از دوستانی که اطلاع دارن ممنون میشوم راهنمای کنند
تا جایی که من دیدم ...معمولا سالای قبل ترم یک و دو رو نمیدادن اما بعدش هر کس پیگیری کرد بعد از یه ترم بهش دادن...البته خوابگاه خودگردان از همون اولش هست اما راضی کننده نیست...امسالم احتمالا همین وضع باشه...

love virology

New member

درود بر شما تبریک بالاخره قبولی ویروس دیدم / ارشد مدرس بودین؟؟/ پایاین نامه روی چی کار کرده بودین ؟؟ / بیس کارشناسی تون چی بود؟؟ / رزومه چی داشتین/ پوزش از این همه پرسش /

saharii

New member
دوستان اگه هنوز تو انجمن فعالین خواشها جواب سوالمو فوری بدین
دستورالعمل استخراج RNA و ساخت cDNA رو میخواستم

به من دل شکسته ی از قافله جا مانده کمک کنید

هیراد

New member
QUOTE=love virology;596066]درود بر شما تبریک بالاخره قبولی ویروس دیدم / ارشد مدرس بودین؟؟/ پایاین نامه روی چی کار کرده بودین ؟؟ / بیس کارشناسی تون چی بود؟؟ / رزومه چی داشتین/ پوزش از این همه پرسش /[/QUOTE]
سلام من ارشد تربیت مدرس بودم و پایان نامه در مورد متیلاسیون ویروس هپاتیت ب در دو گروه بیماران مزمن بود بیس کارشناسیم علوم آزمایشگاهی پزشکی بود رزومه ی مقاله ی همکاری طرح و سه سال سابقه کار بود

varia

Well-known member
دوستان منم قبول نشدم ایشالا سال بعد.

به همه دوستان قبول شده ام تبریک میگم/ امیدوارم آینده موفقی داشته باشید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: کینز

Hamidvet

New member
سلام دوستان عزیز ... به به میبینم که نتایجم اومده! :thanks:

تبریییییییک میگم به اونائی که قبول شدند :bunnyearsmiley:

اونائی که قبول شدین بدونین وظیفه سنگین تری تو دوره Ph.D دارید ...

و اونائی که احیاناً مردود .... ناامید نباشین، اول توکل به خدا و بعدش هم تمام عزمتون رو جزم کنید واسه خوندن برای سال بعد؛ مطمئن باشید که بدون جواب نمیذارتون :heart:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: aaram

biotechnologist

New member
سلام. به همه ی دوستانی که قبول شدن تبریک می گم. از دوستان بیوتکی که قبول شدن خواهش می کنم تو یه تاپیک جداگونه در مورد منابع صحبت کنن تا به بچه های سال بعد هم کمک بشه. من می خوام شروع کنم ولی نمیدونم از کجا شروع کنم. ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن.:riz304:

ROJO

New member
QUOTE=love virology;596066]درود بر شما تبریک بالاخره قبولی ویروس دیدم / ارشد مدرس بودین؟؟/ پایاین نامه روی چی کار کرده بودین ؟؟ / بیس کارشناسی تون چی بود؟؟ / رزومه چی داشتین/ پوزش از این همه پرسش /
سلام من ارشد تربیت مدرس بودم و پایان نامه در مورد متیلاسیون ویروس هپاتیت ب در دو گروه بیماران مزمن بود بیس کارشناسیم علوم آزمایشگاهی پزشکی بود رزومه ی مقاله ی همکاری طرح و سه سال سابقه کار بود[/QUOTE]

تبریک میگمم دوست عزیز

امسال 5 نفر از 14 نفر ظرفیت ازینجا بودن ک یکیشون هملاسیه اینده ی شماست:riz304:

بالا