آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

biotec1393

New member
دوستایی که قبول شدین تبریک میگم بهتون.
اونایی هم که قبول نشدن ناراحت نباشن میگذره این روزا.
زندگی ادامه داره...

ع ل ی رضا

New member
دوستانی که قبول شدید الان که نتایج اومده میتونید بگید که cv رو در قبولیتون بیشتر مؤثر میدونید یا کتبی؟ درسته کتبی سهم بیشتری داره ولی میخوام بدونم در جلسه مصاحبه نمره کتبیتون بیشتر به کمکتون اومد یا cv؟

ممنون میشم پاسخ بدید.
دوستانی هم که قبول نشدن خیلی ممنون میشم به این سوال جواب بدن.
جواب این سوال موقع اومدن کارنامه ها مشخص میشه...الان دقیقا معلوم نیست تاثیر کدومش بیشتر بوده

ع ل ی رضا

New member
سلام دوستان منم ژنتیک مشهد قبول شدم
خیلی هم ناراحت هستم چرا تهران قبول نشدم، فقط میتونم بگم متاسفم برای برای اساتیدی که تو مصاحبه بودن، فکر نکنم هیچ و قت انان را ببخشم

مشهد فقط مشکل خوابگاه داری وگرنه گروه ژنتیک مشهد خیلی گروه خوب و مجهزیه...بعلاوه اساتید خیلی خوبی هم داره...

sadra.s

New member
دوستانی که قبول شدن (آرام، صدرا، نسیم، علیرضا، رضای ایمونو، آنی و...) به همتون تبریک میگم. اگه براتون مقدرور بود کارنامه های اسفندتون رو با اسم بی اسم هر طور که دوست داشتید بذارید تو سایت تا کسایی که سال بعد کنکور دارن بتونن استفاده کنن. بازم تبریک و به امید موفقیت بیشتر در همه ی مراحل زندگیتون :rose:

ممنون دوست خوبم.مچکرم.حتما.از صمیم قلبم آرزودارم که شما و بقیه بچه هایی که قسمتشون سال دیگه س همونجایی که دوس دارند رو قبول بشن.از صمیم قلب برا همتون بهترین و قشنگترین آرزوهارو آرزو میکنم.به همه قبولی ها هم تبریک میگم.

آخرین ویرایش:

shino

New member
منم انتخاب سومم همدان قبول شدم، تبریک به همگی
و آرزوی صبر برای کسایی که سال دیگه با دست پرتر میان

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: aaram

Rezath17

New member
دوستانی که قبول شدید الان که نتایج اومده میتونید بگید که cv رو در قبولیتون بیشتر مؤثر میدونید یا کتبی؟ درسته کتبی سهم بیشتری داره ولی میخوام بدونم در جلسه مصاحبه نمره کتبیتون بیشتر به کمکتون اومد یا cv؟

ممنون میشم پاسخ بدید.
دوستانی هم که قبول نشدن خیلی ممنون میشم به این سوال جواب بدن.

من سی وی نداشتم اصلا ولی چون نمره کتبی خوب بود قبول شدم. اگه سی وی ندارید باید کتبی بالا بزنید.

rozeabi

New member
همین کم داشتیم اونجا دنبال خونه بگردیم
مشهد هم خوبه. ای کاش منم همونجا قبول می شدم. البته کتبی شما خیلی خوب بود. منم تعجب کردم که مشهد قبول شدید. وزارت علومی بودید؟

- - - Updated - - -

همین کم داشتیم اونجا دنبال خونه بگردیم
مشهد هم خوبه. ای کاش منم همونجا قبول می شدم. البته کتبی شما خیلی خوب بود. منم تعجب کردم که مشهد قبول شدید. وزارت علومی بودید؟

rozeabi

New member
رز عزیز من هم قبول نشدم..ولی اصلن ناراحت نیستم چون هر چی در توانم بود گذاشتم...انتظار قبولی هم داشتم ولی خب تقدیر الهی چیز دیگه ایی رقم زد برام...باز هم از خدا ممنونم...انشالله سال آینده از قبولی های این آزمون خانمان سوز! باشیم
متاسفم سیلک جان. ای کاش قبول می شدید و من یه رقیب قوی سال بعد کمتر داشتم :)) امیدوارم سال بعد دانشگاه مورد علاقه مون قبول بشیم و زحمت یه سال موندن از تنمون بره

biotec1393

New member
رز آبی جان ناراحت شدم قبول نشدی سخته ولی میدونم که ارادت قوی هست
ایشالا سال بعد با بهترین رتبه اونجایی که دوس داری قبول شی

من سی وی نداشتم اصلا ولی چون نمره کتبی خوب بود قبول شدم. اگه سی وی ندارید باید کتبی بالا بزنید.

ایمنی شهید بهشتی بدون سی وی؟:21::smiliess (15): بیگ لایک... واقعا هیچی سی وی نداشتی؟
دوستان دیگه کسی هست که بدون سی وی بدرد بخور قبول شده باشه؟
آخه شما توی مصاحبه چی گفتید که قبولتون کردن؟ لطفا ما بی سی وی ها را راهنمایی کنید..ممنونم:sad:

jamzilan

New member
وزارت علوم بودم ولی میگن جناب دکتر. ن. د پدرکشتگی با کسانی که از nigeb میان داره

- - - updated - - -

ع ل ی رضا

New member
مشهد خوابگاه نداره؟؟؟؟ دیگه کجا نداره؟ چرا؟ من دیدم داره که . مگه میشه دانشگاه به این بزرگی برای دکترا خوابگاه نداشته باشه؟؟؟؟؟

داره اتفاقا خیلی هم بزرگشو داره اما چون دانشجو زیاد داره از همون اول میگه به تحصیلات تکمیلی خوابگاه نمیدیم...البته بعد از یکی دو ترم بچه ها گرفتن ...ولی خب اولشو باید بری خودگردان!

بالا