آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

saharii

New member
نتیجه:
من مردود
راضیم به رضای تو ای خدا
و در همه حال شکرگزار تو ام
یا علی بچه ها

nasim**

New member
بهشتیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

mehsad

New member
بر و بچچچچچچچچچچچچچچچچچ کجاااااااااااااااااااااااایید؟
قبووووووووووووووووووووول شدم اولوییییییییییییییت اولممممممممممممممم:riz481:
امیدوارم همه تون قبول ششششششششششششششیددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد بچه های تاپیک واسه همه تون ارزوی موفقیت دارمممممممممممممممممممممممممممممممممم:riz304::ad54ad:
دیشب دقیقا خواب قبولیمواولویت اول میدیدمممممممممممممممم خوشحاااااااااااااااااااااااااالم.. خیلی خوشحالم امیدوارم همه خوشحال باشییییییییییییید:riz304:

mojiii1369

Member
سلام دوستای عزیزم.به همه تون تبریک میگم.انشالا همیشه موفق باشین...:riz304:

saharii

New member
بچه ها من قبول نشدم
واسه قلبم دعا کنید
واسه قلب مادرم دعا کنید
گریه م گرفته
یا علی

30s2mars

New member
من نشدم. همه اونایی که شدن موفق باشن. ازون موقع دارم میگم ای وای

با سلام و ضمن آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان و آرزوی توفیق در آینده برای کسانی پذیرفته نشدند(غصه نخورید بالاخره نوبت شما هم میشه از نسیم یاد بگیرید که با اون درصدهای بسیار عالی پارسال پذیرفته نشدند ولی باز جا نزدند و امسال شهید بهشتی آوردن ضمن تبریک به ایشان)
aram,immuno,morteza,daneshjoo,ع ل ی ر ض ا،roseabi,daneshjoo,pajoohan کجایید شما چیکار کردید؟!
پیروز باشید و سلامت

saharii

New member
بچه های ژنتیک بیاین بگین نتیجه رو
من که اشکام بهم مهلت نمیده

rozeabi

New member
بچه ها من قبول نشدم
واسه قلبم دعا کنید
واسه قلب مادرم دعا کنید
گریه م گرفته
یا علی
عزیزم توکل کن به خدا. منم قبول نشدم. خدا رو شکر که تو لاقل کاری داری من اونم ندارم و باید حسابی به فکر آینده باشم. یه سال زودتر یا دیرتر فرق چندانی نمی کنه. مهم اینه که این مسیر ماست و باید ادمه بدیم.
"اشتباه می‌کنند بعضی‌ها که اشتباه نمی‌کنند! بايد راه افتاد، مثل رودها که بعضی به دريا می‌رسند بعضی هم به دريا نمی‌رسند. رفتن، هيچ ربطی به رسيدن ندارد!" سید علی صالحی

aaram

New member
بچه ها کسانی که قبول نشدن ناراحت نباشنوخدا بزرگه..منم پارسال قبول نشده بوم تلاش کنید سال بعد هم هست

doneshjoo

New member
سلام، منم انتخاب اولم قبول شدم

مشهد

خدایا شکرت که امام رضا رو به ما دادی

rozeabi

New member
بهشتیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

نسیم جان از صمیم قلبم بهت تبریک میگم. واقعا اطلاعات خوبی بهم دادی و باعث شدی این روزای اخر رو با امید سپری کنم. هرچند که قبول نشدم. تو برو راه رو برای ما هم باز کن :*

بالا