آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

tabestan

New member
سلام دوستان همیشه میگن 18 ولی زودتر اعلام می کنن
واسه ارشد حدود ساعت 14 رو سایت بود
با آرزوی موفقیت برای دوستانی که زحمت کشیدند.

TUMS

Well-known member

شادی من شروع شد

آهنگ شاد بندری حس خوبی میده :25r30wi:

خل شدیم رفت

rozeabi

New member
آره ساعت کار ادارات تهران هست !
اینکه میگن 6 اعلام میکنیم به خاطر اینه که کسی زنگ نزنه و .....

راستی کسی امروز زنگ نزده ببینه چی میگن؟

من زنگ زدم همش اشغال بود. یه بارم که بوق آزاد زد بعد از بوق چهارم از برخوردشون ترسیدم قطع کردم :)))

TUMS

Well-known member

1 و یک دقیقه بقییه کجا رفتین
بیایین خووو

قراره با هم باشیم :smilies-azardl (113

sadra.s

New member
کلا یاد نامه ی بیداری اسلامی سر قضیه مصر افتادم که بعدشم محمد مرسی اومد سر کار !... این نامه بیشتر به درد جوانان خودمون میخوره که بگه بعله توی اروپا هم همه منتظرن ببینن رهبران ایران چه نصیحتی میکنن..... من همین امروز از چندین نفر توی سوئد و آلمان پرسیدم که قضیه نامه رهبر ما رو شنیدن !؟... میگفتن اسم رهبرتون چی هست اصلا؟!... کسی که یه بار توی عمرش اروپا یا آمریکا رفته باشه خواهد فهمید که این نامه ها بیشتر مصرف داخلی داره که به توصیه ی مشاوران کار کشته نوشته میشه.... پیشاپیش بگم که من خودم بسیجی فعالم پس سعی نکنید بهم برچسب بزنید !

جناب آقای بسیجی فعال ! بهتره یه سری توی سایت تویتر بزنید (همین الان) و کامنتای این نامه رو ببینید.در ضمن ما نمیدونستیم دوسه نفری که توی سوئد و آلمان شما باهاشون صحبت کردید نماینده کل جوانان اروپا و آمریکا هستند.جالبه یعنی آقا به جوانان خود ایران گفتند اسلام هراسی که رسانه ها نشونتون میدند رو باور نکنید.یکی به من بگه کی به جوانان ایرانی اسلام هراسی رو نشون داده؟الان کدوم جوان ایرانی داعش یا القائده رو نماینده اسلام میدونه؟کدوم جوان ایرانی مسلمونارو تروریست میدونه؟آقای علیرضا قبلا هم توی بحث قضا و قدر بحثی با شما داشتم که از اونجا که دیدم حداقل مبانیات رو نمیدونید ترجیح دادم باهتون ادامه بحث ندم.اما این بار میگم حداقل یکبار متن نامه آقارو میخوندید بعد اظهار نظر فیلسوفانه میکردید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: saharii

TUMS

Well-known member

این بیشتر روی اعصابه

اطلاعیه شماره 15 اصلاح ظرفیت رشته طب سنتی فرمت pdf

برش دارین دهههههع

ع ل ی رضا

New member
يه ایرانی و يه آمريكاييه و يه انگليسيه داشتن تو يه كنفرانس علمي در باره پيشرفتهاي علمي كشورشون صحبت ميكردن. آمريكاييه ميگه: ما يه موشك ساختيم كه دقيقا وسط ماه فرود مياد. ميگن: دقيقا وسط ماه؟! ميگه: نه، حدوداً يه وجب اينورتر. بعد انگليسيه مياد ميگه: ما يه سفينه فرستاديم وسط مريخ. ميپرسن: درست وسطش؟ ميگه: نه، تقريباً يه وجب اينورتر. نوبت ایرانیه ميرسه، هر چي فكر ميكنه چيزي به نظرش نميرسه، آخرسر ميگه: ما تو كشورمون با چشمامون غذا ميخوريم! همه ملت تعجب میکنن مي‌كنن، ميگن يعني چي، مگه ميشه؟ يعني واقعا با چشماتون غذا ميخورين؟! طرف ميگه: نه، حدوداً يه وجب پايين تر!!!

avina-m

New member
سلام دوستان. من استرس زیادی ندارم چون نه آزمونو خوب دادم و نه مصاحبه! و از همون موقع هم شروع کردن به خوندن دوباره. انشاالله هرکی زحمتی کشیده جوابشو بگیره.

rozeabi

New member
من اومدم برای قبول نشدن برنامه ریزی کنم نمیدونم چرا اینقد خوابم گرفت !...
من درصورت عدم قبولی برنامه دارم فردا رو هیچ کاری نکنم. اما از فردا برنامه ریزی کنم برای پیدا کردن کار و تلاش مجدد برای بهداشت. کنکور علوم رو شرکت کردم اما نمی خوام براش بخونم. دوباره برای بهداشت می خونم.

- - - Updated - - -

من اومدم برای قبول نشدن برنامه ریزی کنم نمیدونم چرا اینقد خوابم گرفت !...
من درصورت عدم قبولی برنامه دارم فردا رو هیچ کاری نکنم. اما از پس فردا برنامه ریزی کنم برای پیدا کردن کار و تلاش مجدد برای بهداشت. کنکور علوم رو شرکت کردم اما نمی خوام براش بخونم. دوباره برای بهداشت می خونم.

آخرین ویرایش:

sadra.s

New member
تا تعداد صفحات این تاپیک 285 نرسه نتایج نمیاد.بچه ها کجااااااائید؟

avina-m

New member
میانگین 42!!! پزشکی مولکولی !!
البته الان دیگه دارم واسه سال آینده ژنتیک پزشکی میخونم اگه خدا بخواد.

بالا