آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

samanpasha

New member
من کد رهگیریمو "کپی" کردم منتظرم تا جوابا اومد "پیست" کنم :)
یعنی انقد من فعالم:)

saharii

New member
راستی چقدر نامه سرگشاده آقا رو خطاب به جوونای اروپا و آمریکا دوست دارم:heart:
چه پر معنی و نغز نوشته شده
ان شاالله این رویکرد زمینه های ظهور امام زمان رو تسهیل کنه
دوستت دارم آقا
تحت هر شرایطی

قسمتی از نامه:

خواسته‌ دوم من این است که در واکنش به سیل پیش‌داوری‌ها و تبلیغات منفی، سعی کنید شناختی مستقیم و بی‌واسطه از این دین به دست آورید. منطق سلیم اقتضا می‌کند که لااقل بدانید آنچه شما را از آن می‌گریزانند و می‌ترسانند، چیست و چه ماهیّتی دارد. من اصرار نمی‌کنم که برداشت من یا هر تلقّی دیگری از اسلام را بپذیرید بلکه می‌گویم اجازه ندهید این واقعیّت پویا و اثرگذار در دنیای امروز، با اغراض و اهداف آلوده به شما شناسانده شود.

اجازه ندهید ریاکارانه، تروریست‌های تحت استخدام خود را به عنوان نمایندگان اسلام به شما معرفی کنند. اسلام را از طریق منابع اصیل و مآخذ دست اوّل آن بشناسید. با اسلام از طریق قرآن و زندگی پیامبر بزرگ آن (صلّی‌الله‌علیه‌وآله‌و‌سلّم) آشنا شوید.

درباره‌ انگیزه‌های سیاه‌نمایی گسترده علیه اسلام پرسش و کاوش کنید | گروه اینترنتی رهروان ولایت

:heart::heart::heart:

آخرین ویرایش:

saharii

New member
نسیم جان من کد تو رو تو سیستمم دارم ولی کد خودمو ندارم
این دیگه نوبره
باید فراموشی کد رهگیری بزنم:25r30wi:

saharii

New member
همیشه کامنتهام یکی دوتا یا چند تا لایک میخورد حالا که از علاقه شخصیم به رهبرم نوشتم هیچ...
اشکال نداره
در اقلیت بودن هم عالمی داره:rose:

doneshjoo

New member
میگن هر سیگار فلان قدر از عمر آدم کم میکنه ولی من میگم یبار کنکور دکتری دادن و گذشتن از هفت خوانش و موندن تو برزخش دست کم 20( +-1 دقیقه)سال از عمر را می کاهد، شک نکنید اونایی که شک دارن در گمراهی آشکارند ( الان اگه زیرش نوشته بودم دکتر حسابی از فردا تو فیسبوک و ... دست به دست میگشت، دیدم که میگم:riz277:)

rozeabi

New member
نسیم جان من کد تو رو تو سیستمم دارم ولی کد خودمو ندارم
این دیگه نوبره
باید فراموشی کد رهگیری بزنم:25r30wi:
من توی یه فایل ورد که رو دسکتاپمه نوشتم. با نتیجه ی مرحله ی اول هم چک کردم که مطمئن شم درسته :a2d3:

rozeabi

New member
میگن هر سیگار فلان قدر از عمر آدم کم میکنه ولی من میگم یبار کنکور دکتری دادن و گذشتن از هفت خوانش و موندن تو برزخش دست کم 20( +-1 دقیقه)سال از عمر را می کاهد، شک نکنید اونایی که شک دارن در گمراهی آشکارند ( الان اگه زیرش نوشته بودم دکتر حسابی از فردا تو فیسبوک و ... دست به دست میگشت، دیدم که میگم:riz277:)

سعی کنید حواستون رو از نتایج پرت کنید ولو برای چند دقیقه. مثلا من رفتم کامنتهای لینکهای تابناک در مورد بازی دیروز رو خوندم کمی فکرم منحرف شد از کنکور :tonguesmiley:

saharii

New member
بچه ها اینجا داره برف میبارههههههههههههههه
روز 26 آذر (مصاحبه) هم بارون میبارید
خدایا به خاطر اینهمه نعمتی که به ما دادی و لایقش نیستیم منوووووووووونتیممممممممممم

به فال نیــــــــــک می گیـــریم!:thanks::thanks:

shino

New member
من ساعت یک خوابیدم، الان بیدار شدم :)
خواب دیدم با چندتا ریش سفید توی مسجد نماز میخوندیم :smilies:

negar62

New member
بچه ها واقعأ دلیل عدم اطلاعیه سنجش چی میتونه باشه؟؟
من که مغزم هنگه... هیچ کاری نمیتونم انجام بدم!!!

alikkk

New member
فعلا این اطلاعیه رو برای قبولی های بهشتی داشته باشید:

ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع ph.d سال تحصیلی 94-93

ضمن خیر مقدم و عرض تبریک به پذیرفته شدگان آزمون ph.d سال تحصیلی 94-93 این دانشگاه ، به اطلاع می رساند ثبت نام پذیرفته شدگان در تاریخ های 93/11/11 و 93/11/12 در دانشکده های مربوطه می باشد و جزئیات ثبت نام پس از اعلام اسامی از مرکز سنجش وزارت متبوع متعاقباً در همین سایت اعلام خواهد شد.

امور تحصیلات تکمیلی دانشگاه

TUMS

Well-known member

سلام
صبح همگیتون ب خیر

من دیشب 2 خوابیدم الان بیدار شدم پس من حسابی خوابیدم 8 ساعت

چندتا خواب درهم برهم دیدم هیچیشم یادم نمیاد خخخخ

خیلی ها برامون دعا کردن امیدوارم همه قبول شیم و اینجا هم جشن بگیریم

دوس دارم بعد از نتایج همه عبارت خدایا شکرت قبول شدم را تایپ کنن

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: aaram

saharii

New member
بچه ها واقعأ دلیل عدم اطلاعیه سنجش چی میتونه باشه؟؟
من که مغزم هنگه... هیچ کاری نمیتونم انجام بدم!!!

نمیدونم چرا تو همچین شرایطی گریه م میگیره
این چند قطره اشک چه وزنی دارن که اینهمه آدمو سبک میکنن!!!

silk

New member
نسیم از الان بلیط بگیر که 11 ام باید بری واس ثبت نام :thumbsupsmileyanim:

silk

New member
سلااااااام به همه دکترین 4-5 ساعت آینده...سعی کنید به چیز های مثبت فکر کنید...ایشالله همگی خوش خبر باشیم.

rozeabi

New member
نمیدونم چرا تو همچین شرایطی گریه م میگیره
این چند قطره اشک چه وزنی دارن که اینهمه آدمو سبک میکنن!!!
فکر کنم اطلاعیه رو یه ربع یا نیم ساعت زودتر از اومدن نتایج بذارن. نگران نباشید ایشاللا امروز نتایج میاد :sad:

اینجا هم داره شدید برف میاد .اولین برف زمستانی پایتخت. راستی saharii مطلبت در مورد نامه رهبر بیگ لایک داشت!! منم خیلی عاشقشم:heart::heart::heart:... خداییش ته آدم حسابیه!!

بالا