آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

nono

New member
فردا ساعت 10 لینک غیر فعال میاد رو سایت و ساعت 1.30 نتایج:ad54ad:

aniii

New member
من که این چند روز همش در حال خوندن کتاب های هری پاترم، خدا را شکر انقدرم زیاده تموم بشو نیستن، الان جلد چهارم هستم!!!!!!!
با اینکه تکراریه اما از هیچی بهتره و سرمو گرم می کنه و بیشتر از اینکه به آینده فکر کنم یاد بچگی هام می افتم
:1dco2x0p1lilzhfpg1t

nasim**

New member
من که این چند روز همش در حال خوندن کتاب های هری پاترم، خدا را شکر انقدرم زیاده تموم بشو نیستن، الان جلد چهارم هستم!!!!!!!
با اینکه تکراریه اما از هیچی بهتره و سرمو گرم می کنه و بیشتر از اینکه به آینده فکر کنم یاد بچگی هام می افتم
:1dco2x0p1lilzhfpg1t

خیلی کم موند

هیراد

New member
من فردا سر کارم امیدوارم برگشتم همه تون خبر قبولی بدین فقط نمیدونم کی نتیجه منو ببینه

negar62

New member
واقعأ این لحظات دیر میگذره. بچه ها الان سر نماز یاد همتون بودم. واقعأ از ته دلم دعا کردم همتون به خواسته دلتون برسین.
منم با فیلم و ... خودمو دارم سرگرم میکنم.
خداکنه فردا زودی بیاد...:14:

30s2mars

New member
من یه جور برنامه ریزی کردم که وقتی بیدار میشم جوابا اومده باشه. به همین دلیل 36 ساعته نخوابیدم که خوابام جمع بشه تا فردا ساعت 6 عصر بخوابم.
امیدوارم فردا که میام اینجا خبر قبولی همتونو ببینم.
@->------

ع ل ی رضا

New member
من یه جور برنامه ریزی کردم که وقتی بیدار میشم جوابا اومده باشه. به همین دلیل 36 ساعته نخوابیدم که خوابام جمع بشه تا فردا ساعت 6 عصر بخوابم.
@->------
خوب نیس !...فرض کن حالا از این خواب اصحاب کهف بیدار شدی و رفتی سر اینترنتو دیدی قبول نشدی!!!.... دیگه بعدش خوابم بی خواب...

- - - Updated - - -

@->------
خوب نیس !...فرض کن حالا از این خواب اصحاب کهف بیدار شدی و رفتی سر اینترنتو دیدی قبول نشدی!!!.... دیگه بعدش خوابم بی خواب...

- - - Updated - - -

@->------

aaram

New member
@->------
نه زودتر بیدار شین.نتایج زودتر از ساعت شش میاد.
حالا برعکس من.میخوام از نصف شب شر و کنم به چک کردن و توی خواب هم چک کنم سایتو.وقتی هم بیدار شدم لپ تاپو روشن میکنم تا وقتی نتایج بیاد.اخه با گوشی مزه نمیده جواب ببینی.

rozeabi

New member
ای کاش تو سنجش یه آدم داشتیم فردا اول وقت می پرسیدیم که قبولیم یا نه :sad:
من که در همه حال فقط در حال حساب کتابم. می ترسم نتایج بیاد هم دست بر ندارم :))

rozeabi

New member
راستی من اول میام می بینم شما چی کار کردین بعدا می رم نتیجه ی خودم رو نگاه می کنم. قبول شدید فورا اینجا بگید :applause:

30s2mars

New member

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

علیرضا جان قبول نشم دیگه خواب میخوام چیکار. خوراک میخوام چیکار.

TUMS

Well-known member

16 ساعت ....

منم ترجیح میدم ببینم دوستان چکار کردن

mehsad

New member
:sad:
برو بچچچچچچچچچچچچچچچ تپش قلب گرفتم... :wacsmiley:
پروپرانولوووووووووووول بندازم بالا عایا؟:33:
آرااااااااااااام زودتر از 6 میزنن یعنی چند؟:sad:

TUMS

Well-known member

تا یک احتمال خیلی زیاد اعلام میکنن با توجه به تجربه های قبلی م

این روزها که میگذرد، خوشحالم که میگذرد...

nono

New member
منم با ایمونو موافقم من سال 91 ارشد قبول شدم ساعت 1 نتایج اومد نتایج مرحله اول دکترا هم همینطور انشالله فردا هم ساعت یک به خیر و خوشی اعلام کنن:thanks:

ع ل ی رضا

New member
یه مسئله ی آزار دهنده همیشه برای من این بوده که چه توی آزمونهای ورودی راهنمایی و دبیرستان و چه توی تمام کنکورایی که واسه دانشگاه تا الان دادم هیچوقت نشد که نتیجه ی مردودی رو ببینم...پیش اومد که رشته های مد نظرمو نیاوردم اما هیچوقت مردود نبودم...اما همیشه از ترس حرف اطرافیانم بود که سعی کردم نتیجه ی مردودی نیارم...فقط و فقط ترس از حرف اطرافیان ...و مطمئنم که اگه این عامل نبود تا این مرحله نمیومدم و صد البته زندگی خیلی بهتری هم داشتم... الانم که استرسی شدمو همش میام اینجا بازم دارم به این فک میکنم که خب فردا اگه قبول نشم به بقیه چی بگم؟؟ حتی یه ذره هم به خاطر خودم ناراحت نمیشم...حتی یه ذره

بالا