آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

sadra.s

New member
منظور اینه که دیگه الان اسم نفرات تعیین شده و دیگه نمیشه عوضش کرد و باید واسه یه هدف دیگه صلوات فرستاد....مثلا من الان صدتا صلوات میفرستم برای اینکه این یه هفته زودتر تموم شه...

جناب آقای علیرضا دوست عزیزم و دیگر دوستانی که هی میگید دیگه الان صلوات فایده ای نداره.میشه خواهش کنم وقتی از چیزی اطلاع ندارید اظهار نظر نکنید.یعنی میفرمایید الان اگه خدا بخواد تغییراتی توی اونچه رقم خورده بده ، زورش به زور سنجش نمیرسه؟من به زبون خیلی ساده و عامیانه گفتم که جای هیچ بحثی نمونه ولی واقعا از شماها که دکترای آینده هستید این جور حرفا بعیده.تشریف ببرید مبانی دینی قضا و قدر رو مطالعه بفرمایید اونوقت میبینید که خدا حتی در آخرین لحظات هم اگه بخواد میتونه اونچه رو خودش تقدیر کرده بوده تغییر بده که این تغییر هم از قبل در درگاه حق تعیین شده بوده.

aaram

New member
مهم؛ لطفا به اشتراک بگذارید!
اعتراض و پیگیری آخرین وضعیت افزایش هزینه های آموزش رایگان برای تمامی رشته ها و مقاطع ورودی های 86 به بعد:
شنبه 4 بهمن از ساعت 9 صبح؛ درب وزارت بهداشت!
از تمامی دانشجویان و فارغ التخصیلان رشته های دانشگاه های علوم پزشکی در مقاطع کاردانی، کارشناسی، ارشد، دکتری حرفه ای و پی اچ دی و دستیاری تخصصی و فوق تخصصی خواهشمندیم حضور یابند.

- - - Updated - - -

سلام دوستان؛
هزینه های آموزش رایگان تمامی رشته ها و مقاطع وزارت بهداشت چندین برابر شده
پزشکی از ‏700هزار به ‏8تا13میلیون تومن!
بقیه رشته ها:
http://goo.gl/forms/uj6nPw0ZxF
لطفا نامه اعتراضی رو امضا و به همه شبکه ها بفرستین.
ما در تهران پیگیری میکنیم.

- - - Updated - - -

اینو برام فرستادن.گفتم برای شما هم بذارم

آخرین ویرایش:

aaram

New member
Armeshعزیز،منم میفرستم هر روز صلوات و قرارمون یادم هست.به امید قبولی

Rezath17

New member
جناب آقای علیرضا دوست عزیزم و دیگر دوستانی که هی میگید دیگه الان صلوات فایده ای نداره.میشه خواهش کنم وقتی از چیزی اطلاع ندارید اظهار نظر نکنید.یعنی میفرمایید الان اگه خدا بخواد تغییراتی توی اونچه رقم خورده بده ، زورش به زور سنجش نمیرسه؟من به زبون خیلی ساده و عامیانه گفتم که جای هیچ بحثی نمونه ولی واقعا از شماها که دکترای آینده هستید این جور حرفا بعیده.تشریف ببرید مبانی دینی قضا و قدر رو مطالعه بفرمایید اونوقت میبینید که خدا حتی در آخرین لحظات هم اگه بخواد میتونه اونچه رو خودش تقدیر کرده بوده تغییر بده که این تغییر هم از قبل در درگاه حق تعیین شده بوده.

مسلما زورش می رسه!!!
ولی از عدالت خدا به دوره که یکی رو جای یکی دیگه که زحمت بیشتری کشیده جایگزین کنه. تمام این توسل ها و دعا ها هم از طریق افزایش بازدهی و انگیزه خودمونه که باعث افزایش موفقیت ما میشه.

ع ل ی رضا

New member

من خودم یه پا آخوندم !... شما با این حرفتون حکمت و عدالت خداوند رو ندیده میگیرید... اگه قبل از آزمون یا قبل از مصاحبه صلوات بفرستید و از خدا بخواید قطعا با روشهای مختلفی مثل آرامش دادن به شما و بالا بردن اعتماد به نفس و اینکه بتونید سر جلسه تمام توانایی تونو به کار ببرید، بهتون کمک میکنه اما بعد از اینکه شما آزمونو مصاحبه رو دادید و رتبه ها دیگه مشخص شده و معلوم شده مثلا حق شما اینه که قبول بشید نمیاد و جای شما رو با کسی که قبول نشده و حقش نیست عوض بکنه !... تفکر شما نسبت به خدا فقط صفت قدرته !... خداوند صفات گوناگونی داره و هیچوقت کاری نمیکنه که هر صفتی با صفت دیگه در تعارض قرار بگیره..ضمنا گفتم که منم صلوات میفرستم ولی نه برای اون هدفی که شما گفتید همین....

آخرین ویرایش:

shino

New member
دوستان خواهشا بحثو دینی نکنید، صلواتم بفرستسید اونم که دوست نداره نفرسته
اعتقادات هرکس مربوط به حیطه شخصیه خودشه و خواهشا پا روی عقاید هم نذارید ، خدا نیاز به وکیل وصی نداره ، خواهشا راجع به آزمون بحث کنید ممنون :rose:

آخرین ویرایش:

ع ل ی رضا

New member
مهم؛ لطفا به اشتراک بگذارید!
اعتراض و پیگیری آخرین وضعیت افزایش هزینه های آموزش رایگان برای تمامی رشته ها و مقاطع ورودی های 86 به بعد:
شنبه 4 بهمن از ساعت 9 صبح؛ درب وزارت بهداشت!
از تمامی دانشجویان و فارغ التخصیلان رشته های دانشگاه های علوم پزشکی در مقاطع کاردانی، کارشناسی، ارشد، دکتری حرفه ای و پی اچ دی و دستیاری تخصصی و فوق تخصصی خواهشمندیم حضور یابند.

- - - Updated - - -

سلام دوستان؛
هزینه های آموزش رایگان تمامی رشته ها و مقاطع وزارت بهداشت چندین برابر شده
پزشکی از ‏700هزار به ‏8تا13میلیون تومن!
بقیه رشته ها:
http://goo.gl/forms/uj6nPw0ZxF
لطفا نامه اعتراضی رو امضا و به همه شبکه ها بفرستین.
ما در تهران پیگیری میکنیم.

- - - Updated - - -

اینو برام فرستادن.گفتم برای شما هم بذارم
یه توضیح میدی؟ من نفهمیدم !

Rezath17

New member
برررررررررررررر و بچ
یه پیشنهاد!!!
اونایی که موافقن لایک کنن! ( بابا از خودتون یاد گرفتم خووووووووووووووووووو!:smilies-azardl (113)
بیاین یه گروپ وایبر یا لاین یا واتساپ از بچه های کنکوردکترای وزارت بهداشت امسال (93) این انجمن تسکیل بدیم... :65d6a5d6s:

موافقم ولی دیر شده یکمی
تز هفته دیگه هممون باید گروه همکلاسی های جدید رو تشکیل بدیم....:smilies-azardl (181

TUMS

Well-known member

یه روز نبودما یا بحث دینی یا قلسفی دههههع

صلوارت بفرستین خوبه

امشب میخام دوبار روز شمار را بنویسم هر کسی هم مخالفه به من ربطی نداره :p

6 روز دیگر.....
ولی نمیدونم احساس میکنم زودتر میاد البته احساس بسی اشتباه هست خخخخ

negar62

New member
بچه هاااا
من یکساعتی هست که از جراحی دندون عقلم بگشتم. داغووونم...دردش دیوونه کنندس.. کلی گریه کردم تا الان!
خدا نصیب هیچکی نکنه این دردو...

متین.

New member
سلام بچه ها من تازه عضو شدم براتون ارزوی موفقیت می کنم:rose::rose: دوستان لطفا برای کسب نمره بالا در زبان چه منبعی رو معرفی می کنید.......با تشکر

Rezath17

New member
والا ب منم فرستادن من نفهمیدم.گفتم به شماها بگم شاید شما متوجه شدین چیه :p

یعنی اگه بخوای مدرکت رو آزاد کنی ( خدمت آموزش مجانی رو بخری ) باید نسبت به قبل چند برابر بیشتر پرداخت کنید.
بیشتر برا کسایی بکار می یاد که بخوان برن خارج از کشور برا ادامه تحصیل بلافاصله بعد از تموم شدن درس . قبلا یه مبلغ ناچیزی بود.
الیته میشه ۶ ماه تو ادراه کار ثیت نام کرد و چون کاری برات پیدا نمیشه خود به خود مدرکت آزاد میشه. یا برابر مدت تحصیل تو ایران کار کنی بعد مدرک آزاد میشه.

30s2mars

New member
ا چه قانون خوبی :)
اتفاقا امروز بود با دوستم بحث میکردم. یکی از راه هایی که حکومت میتونه مانع رفتن دانشجوها بشه اینه که آزاد کردن مدرک رو گرون کنه. واقعا کار احمقانه ایه. اون مدرک لیسانسی که این همه واسه ایران خرج برداشته فقط با پنج ملیون نباید آزاد بشه. باید هر چی پای اون دانشجو خرج کرده ازش بگیره خرج بقیه کنه.

Rezath17

New member
اتفاقا امروز بود با دوستم بحث میکردم. یکی از راه هایی که حکومت میتونه مانع رفتن دانشجوها بشه اینه که آزاد کردن مدرک رو گرون کنه. واقعا کار احمقانه ایه. اون مدرک لیسانسی که این همه واسه ایران خرج برداشته فقط با پنج ملیون نباید آزاد بشه. باید هر چی پای اون دانشجو خرج کرده ازش بگیره خرج بقیه کنه.

به شرطی درسته که اینجا کار باشه، وقتی یه نفر با کارشناسی اینجا براش کار نیست و کلی باید برا قبول شدن کنکور زجر بکشه ابا این قانون ها دارن زندانی می کنن ملتو.

TUMS

Well-known member

خرج بقییه کنه ؟!!!:(50): اینها همش به خاطر اینه که راه درآمدی باشد برای دولت وگرنه کسی برای اینهایی که میمونن دلش نسوخته !

برای اینکه دانشچوها نرن اونور باید راه حل بده نه مانع از رفتنشون بشه !

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: کینز

Masih6

New member
سلام بچه ها من تازه عضو شدم براتون ارزوی موفقیت می کنم:rose::rose: دوستان لطفا برای کسب نمره بالا در زبان چه منبعی رو معرفی می کنید.......با تشکر

سلام دوست عزیز بستگی داره برای چه مدرک زبانی میخوای تلاش کنی و کلی متونم بهت بگم برای گرامر باید کتاب گرامر داجست رو بخونی و برای کلمه کتابهای کلمات ضروری برای تافل و ایلتس و 504 رو باید بخونی و برای لیسنینگ کتاب open forum بخونی بهتره به امید موفقیت

بالا