آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

mehsad

New member
البته یه چی بگم ما بچه های فرهیخته... :tonguesmiley:همیشه از بحث خوشمون میاد!
ولی خب تا وقتی جدی نباشه و به کسی ضرر نرسه!
کلا به عقاید هم احترام بذاریم و دل همو نشکنیم خوبه.:smiliess (6):
حالا یکی برا تفریح یکی کاهش استرس یکی برا اطلاعات.. یکی مقایسه و رقابت... حالا هر چی... دوس داریم هر چه زودتر رتبه ودرصد و شانسمونو بدونیم!:j58r36j3gcr4suxymup
بد میگم!؟
درسته یکی تردید داره و بدبینه! یکی دلخوشه و منتظر! یکی امیدواره و مستعد... حالا هر چی!
همه مون هم مسیر های یه راهیم... آبجیا و داداشای گلم... بیاین برای یه لحظه هم خوش باشیم و خودمونو بی استرس رها کنیم!:thumbsupsmileyanim:
والاااااااااااااااااا

آخرین ویرایش:

sondos

New member
آخه من کاری نمیکنم که بخوام اعتماد سازی کنم مگه من بابت انجام این کار از کسی پولی خواستم یا سودی به من میرسه یا کسی رو مجبور کردم؟ که بخوام اعتماد جلب کنم. حتی به دلیل اینکه این کار نیاز به محاسبات داره وقت من هم گرفته میشه ولی خوشحال میشم اضطراب یه عده رو بتونم کم کنم. در این مورد هم فکر میکنم اکثرا این مطالب رو میدونند به صورتی که تا الان برای تخمن رتبه جبعه پیام های من تقریبا پر شده.

سلام دوست عزیزمون
بعضی یا هنوز بزرگ نشدند فقط قد و وزنشون بزرگ شده، امیدوارم موفق باشید.یه عده اونقدر تو روستا موندند که مغزشون در اندازه فندق هم نمیشه،خودتو ناراحت نکن که ارزشش رو نداره.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: varia

samanpasha

New member
سلام دوست عزیزمون
بعضی یا هنوز بزرگ نشدند فقط قد و وزنشون بزرگ شده، امیدوارم موفق باشید.یه عده اونقدر تو روستا موندند که مغزشون در اندازه فندق هم نمیشه،خودتو ناراحت نکن که ارزشش رو نداره.

دوست گرامی
شما اول برید حرف زدنتون رو یاد بگیرین بعد بیاین نظر بدین؛
برای مثالتون بهتر نبود از چیز دیگه ای بجای "روستا" استفاده میکردین?
مطمئنم منظورتون بی احترامی به اهالی روستا نبوده و فقط بدون توجه مثال زدی
ازین به بعد رو حرفاتون بیشتر توجه بفرمایید
والسلام

negar62

New member
دوستان گرامی سلام!

حس نمیکنین این بحثا داره دیوار احترام و صمیمیت رو بین همه میشکنه؟! اینجا یه جمع دوستانه مجازی هست و تنها جهت تبادل نظریات و گاهی همدردی واسه اینکه یادمون نره هممون توی شرایط پراز استرس و هیجان نتایج دور هم جمع شدیم. بهتره دیگه این بحث رو جمع کنیم و به نظرات هم احترام بذاریم‌.
بالاخره قراره روزی همه ما به عنوان اساتید آینده الگوی اخلاق برای جوانترهای بعداز خودمون باشیم!
با آرزوی موفقیت برای همه :rose:

TUMS

Well-known member
سلام دوست عزیزمون

به نظرم این طرز حرف زدن درست نیست !
آخه چرا اینطوری روستایی ها را بد جلوه دادین !

alikkk

New member
دوستان این بحث رو کش دار نکنیم به نظر من این بحث تمام شده هست یه سری چیزها باید مشخص میشد که شد کش دادنش هیچ فایده ای نداره. لطفا در این مورد دیگه بحث نکنید.

یکی بیاد اینجا بحث رو عوض کنه

nono

New member
استاد بحث عوض کردن:21:

راستی بچه ها متوجه شدین امسال زمستان به معنای واقعی نداشتیم سالای قبل این موقع هوا خیلی سرد بود:smiliess (3):

rozeabi

New member
استاد بحث عوض کردن:21:

راستی بچه ها متوجه شدین امسال زمستان به معنای واقعی نداشتیم سالای قبل این موقع هوا خیلی سرد بود:smiliess (3):

نه متوجه نشده بودم الان دقت کردم دیدم راست میگی :)) (جاست کیدینگ). بچه ها من امروز فیلم قوی سیاه رو دیدم. درسته خیلی معروفه ولی این چند سال اونقدر درگیر درس و پایان نامه و کنکور بودم که نتونسته بودم ببینمش. واقعا محشر بود. ندیدید حتما ببینید :thumbsupsmileyanim:

alikkk

New member
آره امسال هوا شده مثل اوایل پاییز انگار نه انگار که زمستون هست مخصوصا ظهر ها

arasbaran

New member
بچه ها لطفا اگه میشه جواب بدین. برای رشته ماداروسازی ظرفیت 10 نفر بود ولی 24 نفر برا مصاحبه اومده بودن یعنی بیش از 2 برابر معلوم بود یه عده شون جزو 80 درصد آخرین فردقبولی بودن که برا مصاحبه شبانه اومده بودن بنظرتون چند تاشون از اونا بودن من حدسم 6 تاس ولی احتمال 10 تا هم میتونه باشه یا شایدم همون 4 نفر باشه؟ کدومه بنظرتون؟

این سوال من دیروز بین جرو بحثا گم شد میشه جواب بدین

varia

Well-known member
حالا انتظار هست چیزی نگم و نمیگمم چون بقولی ناراحتی من فدای سر دوستانی که استرس قبول شدن رو دارند.

ولی بهتره قدری تحملمون رو بالا ببریم و توان شنیدن نظر مخالف رو داشته باشیم(خطاب به دوستی که مواردی چون زندگی روستایی، مغز اندازه فندق و ... مطرح کردن!)

آخرین ویرایش:

negar62

New member
بچه ها ژورنال انگلیسی داخلی میشناسین که زود اکسپت بدن؟ حداکثر یکماهه؟! :(50):
راستی رز آبی من اون فیلمو دیدم. خیلی قشنگه! :a2d3:
پس نتایج کی میااااااااااااااااد؟؟؟؟؟!!!:smiliess (2):

nono

New member
من احساس می کنم یک بهمن نتایج میاد تا نه سیخ بسوزه نه کباب :j58r36j3gcr4suxymupهم 4 روز زودتر نتیجه میاد هم توی دی اعلام نتیجه نکردن!

nono

New member
اینم تقدیم به همه روستاییان عزیز

روزی یک مرد ثروتمند، پسر بچه کوچکش را به ده برد تا به او نشان دهد مردمی که در آنجا زندگی می کنند، چقدر فقیر هستند.

آن دو یک شبانه روز در خانه محقر یک روستایی مهمان بودند. در راه بازگشت و در پایان سفر، مرد از پسرش پرسید: نظرت در مورد مسافرتمان چه بود؟پسر پاسخ داد:

عالی بود پدر! پدر پرسید آیا به زندگی آنها توجه کردی؟پسر پاسخ داد: بله پدر! و پدر پرسید: چه چیزی از این سفر یاد گرفتی؟پسر کمی اندیشید و بعد به آرامی گفت:

فهمیدم که ما در خانه یک سگ داریم و آنها چهار تا. ما در حیاطمان یک فواره داریم و آنها رودخانه ای دارند که نهایت ندارد.

ما در حیاطمان فانوس های تزیینی داریم و آنها ستارگان را دارند.

حیاط ما به دیوارهایش محدود می شود اما باغ آنها بی انتهاست! با شنیدن حرفهای پسر، زبان مرد بند آمده بود.

بعد پسر بچه اضافه کرد : متشکرم پدر، تو به من نشان دادی که ما چقدر فقیر هستیم!

آخرین ویرایش:

varia

Well-known member
بچه ها ژورنال انگلیسی داخلی میشناسین که زود اکسپت بدن؟ حداکثر یکماهه؟! :(50):
راستی رز آبی من اون فیلمو دیدم. خیلی قشنگه! :a2d3:
پس نتایج کی میااااااااااااااااد؟؟؟؟؟!!!:smiliess (2):

کلا اکسپ مقاله چه داخلی و خارجی طول میکشه، اگه میخاید زود اکسپت بگیرید در ژورنالی که قبلا استاد راهنماتون (یا خودتون) مقاله چاپ شده داشتند و آشنا دارید بفرستیدش و پیگیرش باشید. شنیدم مجله
Health Research و Hematology Oncology یزد زود اکسپت میکنه(البته بهتره قبل ارسال مقالتون با دفتر مجله تماس بگیرید).

mehsad

New member
بچه ها غیر سنجش منبعی برای اعلام اخبار تاریخ نتایج هست؟:sadsmiley:
بابا خیلی شددددددددددددددد:13:
آخرین مصاحبه 27 ام بوده؟
خو داروسازیا رودیرتر میتونن بدن... بقیه رو اعلام کنن دیگه ه ه ه :sadsmiley::13:

بالا