آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

TUMS

Well-known member
[رزومم در حده متوسط زیاد عالی نیست. تبریز خوندم. شما ایمنی رو چند زده بودین چون من با توجه به وضع دوستام و خودم که واقعا خونده بودیم احتمال می دادم بالای 75 نداریم؟ quote=imunoo;569109]کجا خوندین؟
رزومه تون چطوره؟
[/quote]

82
البته بگم فک کنم تا 85 هم داشتیم !
فقط چندنفرن که بالای 80 زدن
دیگه هر کی پرسیدم بین 70 تا 80 بوده

mehrnaz1367

New member
خب پس خیلی پایه ی قوی داشتین که این درصد رو زدین چون به نظرم عالیه. این دوستاتون کجا خوندن ؟

mehrnaz1367

New member
پس قبولی های امسال شمایید:applause: راست گفتین که از شیراز قبول میشید البته انشاالله.

mohsenhsm

New member
سلام بر تمام دوستان
کسی از بچه های بهداشت محیط تو انجمن نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بابا یکی از آزمون بهداشت محیط بگه
نبود کسی؟؟؟؟
درصدا باید پطور باشه؟؟

حکمت جان به نظرم جابجا گفتیاااا؟ 50 درصد میانگین کل رشته های امتحانی و 30 درصد میانگین رشته امتحانی.فک کنم دفترچه اینجوری نوشته بود.

سلام دوست عزیز
93 و به بعد - -2 بر اساس مصوبه یکصدو بیست و دومین جلسه شوراي برنامهریزي علوم پزشکی، از سال تحصیلی 94
کسب حدنصاب 50 % میانگین کل نمرات شرکت کنندگان در آزمون کتبی هر رشته و کسب حداقل 30 % از نمره کل آزمون
رشته هاي علوم پزشکی با رعایت سایر شرایط و مقررات ( Ph.D) جهت ورود به مرحله مصاحبه آزمون دکتري تخصصی
الزامی است.
-

mehsad

New member
آرام جان پس با این وضعیت نمره و رتبه همون 4 بهمن اعلام میشه و 12 آذر فقط دعوت شدن به مصاحبه اعلام میشه؟
خب ما الان فقط به این فکر باید باشیم که دعوت هستیم یا نه !دیگه هر چی میخواست بشه شده!
و این تبصره های دفترچه که میگید متفاوت شده واقعا نمیدونم می خوان چیکار کنن! آخه حیفه که عده ای به نمره خوب جزو دو برابر نباشن! فکر نمیکنم ایننطور باشه آخه مصاحبه هم 30 درصد نمره رو داره و واقعا نقش تعیین کننده ای داره!

negah

New member
سلام دوست عزیز
93 و به بعد - -2 بر اساس مصوبه یکصدو بیست و دومین جلسه شوراي برنامهریزي علوم پزشکی، از سال تحصیلی 94
کسب حدنصاب 50 % میانگین کل نمرات شرکت کنندگان در آزمون کتبی هر رشته و کسب حداقل 30 % از نمره کل آزمون
رشته هاي علوم پزشکی با رعایت سایر شرایط و مقررات ( Ph.D) جهت ورود به مرحله مصاحبه آزمون دکتري تخصصی
الزامی است.
-

ببخشید من اصلا این قانونو متوجه نشدم! مثلا اگه میانگین نمره کتبی رشته ای شد 260، 50%ش یعنی 130 به بالاها دعوتند؟

آخرین ویرایش:

aaram

New member
آرام جان پس با این وضعیت نمره و رتبه همون 4 بهمن اعلام میشه و 12 آذر فقط دعوت شدن به مصاحبه اعلام میشه؟
خب ما الان فقط به این فکر باید باشیم که دعوت هستیم یا نه !دیگه هر چی میخواست بشه شده!
و این تبصره های دفترچه که میگید متفاوت شده واقعا نمیدونم می خوان چیکار کنن! آخه حیفه که عده ای به نمره خوب جزو دو برابر نباشن! فکر نمیکنم ایننطور باشه آخه مصاحبه هم 30 درصد نمره رو داره و واقعا نقش تعیین کننده ای داره!

مهساد جان تازه 4 بهمن باز هم نمره و رتبه نمیاد..فقط میاد که کجا قبول شدی..چند ماه بعدش میاد درصدهات و نمره و رتبه ات:1dco2x0p1lilzhfpg1t البته اگر مث پارسال باشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: yara

sadra.s

New member
اگه اینطور باشه آبدارچیه گروهم میاد مصاحبه

حرف منم همینه.توی چندین پست خوندم بچه ها نوشتند قانونی که امسال واسه دعوت به مصاحبه گذاشتند(50 درصد میانگین هر رشته و 30 درصد میانگین همه رشته ها)باعث میشه نفرات کمتری به مصاحبه دعوت بشن و سیالشکر نیان و اونایی که دعوت میشن امید به قبولیشون بالاتره و نمرات نزدیک به هم هست و مصاحبه خیلی تعیین کننده ست و صدتا حرف دیگه از این قبیل.اما من نمیفهمم اگه قرار باشد 30 درصد و 50 درصد دعوت بشن،اگه اینو اینجوری معنی کنیم که درصورتیکه میانگین شرکت کننده های یه رشته مثلا 280 شده، از 140 به بالا باید دعوت بشن.خب مسلما اینجوری که نفرات خییییلی بیشتری از دو برابر ظرفیت و حتی سه برابر ظرفیت دعوت میشن.اینجوری فک کنم هرکی شرکت کرده دعوت میشه.دیگه واسه 30 درصد همه رشته ها خودتون حساب کنید.مثلا آزمون امسال میانگین کل شرکت کننده ها شده 210.هر کی از 63 به بالا بیاره و از 50 درصد رشتش بالاتر باشه دعوته.خداوکیلی یه نفر که خوب میفهمه این قانون یعنی چی بیاد توضیح بده شفاف سازی کنه.

حرف منم همینه.توی چندین پست خوندم بچه ها نوشتند قانونی که امسال واسه دعوت به مصاحبه گذاشتند(50 درصد میانگین هر رشته و 30 درصد میانگین همه رشته ها)باعث میشه نفرات کمتری به مصاحبه دعوت بشن و سیالشکر نیان و اونایی که دعوت میشن امید به قبولیشون بالاتره و نمرات نزدیک به هم هست و مصاحبه خیلی تعیین کننده ست و صدتا حرف دیگه از این قبیل.اما من نمیفهمم اگه قرار باشد 30 درصد و 50 درصد دعوت بشن،اگه اینو اینجوری معنی کنیم که درصورتیکه میانگین شرکت کننده های یه رشته مثلا 280 شده، از 140 به بالا باید دعوت بشن.خب مسلما اینجوری که نفرات خییییلی بیشتری از دو برابر ظرفیت و حتی سه برابر ظرفیت دعوت میشن.اینجوری فک کنم هرکی شرکت کرده دعوت میشه.دیگه واسه 30 درصد همه رشته ها خودتون حساب کنید.مثلا آزمون امسال میانگین کل شرکت کننده ها شده 210.هر کی از 63 به بالا بیاره و از 50 درصد رشتش بالاتر باشه دعوته.خداوکیلی یه نفر که خوب میفهمه این قانون یعنی چی بیاد توضیح بده شفاف سازی کنه.

والا منم نظرم همين حرف شماست... پارسال هم تقريبا همين كارو كردن يعني كيلويي همرو دعوت كردن... البته اگه مصاحبه واقعي و عادلانه باشه به طور حتم اينطوري سختتر ميشه چون عده اي هستند كه سي وي بسيار عالي دارن ولي به دلايل زياد شخصي نتونستن خوب بخونن ونمره كتبي كمي گرفتن و اگه همين كيلويي دعوت كردن باعث بشه اون افراد به مصاحبه برن قطعا با نمرات خوبي كه از سي وي ميگيرن ميبينيد كه همون نفرات كيلويي ميتونن در رنج قبولي باشن و شمايي كه كتبي خوبي داشتي ازشون عقب ميفتي....

rozeabi

New member
والا منم نظرم همين حرف شماست... پارسال هم تقريبا همين كارو كردن يعني كيلويي همرو دعوت كردن... البته اگه مصاحبه واقعي و عادلانه باشه به طور حتم اينطوري سختتر ميشه چون عده اي هستند كه سي وي بسيار عالي دارن ولي به دلايل زياد شخصي نتونستن خوب بخونن ونمره كتبي كمي گرفتن و اگه همين كيلويي دعوت كردن باعث بشه اون افراد به مصاحبه برن قطعا با نمرات خوبي كه از سي وي ميگيرن ميبينيد كه همون نفرات كيلويي ميتونن در رنج قبولي باشن و شمايي كه كتبي خوبي داشتي ازشون عقب ميفتي....
توی بهداشت وقتی گفتن کتبی هفتاد درصده باید هم به کتبی بها بدن. وگرنه شش ماه تو خونه نمی پوسیدم که مثلا چند درصد جلو بیفتم... به جاش سی وی رو تقویت می کردم و کم می خوندم. اتفاقا به نظر من کتبی خوب آوردن سخت تر از تقویت سی ویه. چون واقعا مجبوری چند ماه تو سن بالای بیست و پنج سال خونه نشین بشی و درس بخونی. هر کی هم یه چیزی میگه. نمی دونم مدرک گرفتی تو خونه بمونی یا تو نتونستی یه کار پیدا کنی و از این حرفها...همون تعادل هفتاد به سی بهتره و برای مصاحبه هم امیدوارم روند همونطوری که گفتید عادلانه و روی حساب کتاب باشه.

rozeabi

New member
فکر کنم برای برخی رشته ها مثل باکتری و آموزش بهداشت که میانگین ها زیاد نیست و دور و بر پنجاهه این قانون باعث ریزش بشه و در رشته هایی مثل ژنتیک یا ویروس باعث رویش ناگزیر جوانه ها بشه :rolleyessmileyanim:

amnb

New member
سلام بچه ها خسته نباشین امیدوارم همه قبول بشین یه سوال این رو شنیدین قراره تخصص داروسازی برگزاریش تغییر کنه یعنی مثل تخصص پزشکی بشه یعنی همه یه امتحان کلی بدن بعدش انتخاب رشته کنن قراره فقط داروسازا بتونن شرکت کنن من خودم شنیدم نگین شایع سازی میکنه میخام بدونم امکان داره چون خودم احتمال داره بیوتک دارویی امتحان بدم میگم نکنه چت کنن این کارو بکنن.

فکر کنم برای برخی رشته ها مثل باکتری و آموزش بهداشت که میانگین ها زیاد نیست و دور و بر پنجاهه این قانون باعث ریزش بشه و در رشته هایی مثل ژنتیک یا ویروس باعث رویش ناگزیر جوانه ها بشه :rolleyessmileyanim:

توي رشته ي باكتري سال قبل ميانگين نفر اول 47 و نفر آخري كه قبول شد 40 بود يني نمره هاي قبولي بين 180 تا 215 بود....حالا شما فك كن با اين نمره تاثير مصاحبه كه 150 نمره داره چقد زياد ميشه

sadra.s

New member

کسی نبود شفاف سازی کنه؟

بالا