آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

TUMS

Well-known member
ببخشید یعنی کل تعداد سوالاتی رو که صحیحی زدیم ضرب در 3 میشه نمره کتبی ؟ مثلا 102 تا صحیح از 150 تا سوال نمره کتبی میشه 306؟ درست میگم؟؟؟
بله درست میگین

خب کارولین جان گفتند با احتساب نمره منفی! ینی اگه 102 تا صحیح داری(صحیح خالص و پاسخ غلط نداری، یا مثلا 104تا صحیح داری با 6 تا غلط پس باید دوتا از صحیح هات کم کنی و تعداد صحیح هات بشن 102) بله نمره کتبی شما میشه 306.
همونطور که گلچین گفت البته باید نمرات منفی هم کم کنید که تعداد صحیح خالص به دست بیاد بعد در 3 ضرب کنید

TUMS

Well-known member

از بچه های ایمنی بیاین بگین ببینیم چکار کردین

sadra.s

New member
سلام.اگر طبق روال پارسال باشه به این صورت:

12 اذر اعلام میشه که دعوت شدید به مصاحبه یا نه.همون زمان ظرفیت ها هم میاد و انتخاب شهر میکنید.اما نمره و رتبه نمیاد فقط میگن مجاز هستین برای مصاحبه یا خیر...
بعد از مصاحبه هم که منتظر جواب نهایی باید بود که 4 بهمن هست.

نمره و رتبه بعد از نتایج نهایی میاد.

جواب سوال آخر رو نمیدونم!! اما سی وی هم ضعیف باشه باز یه بخشی از نمره اتون بستگی به برخورتون و رفتارتون و نحوه پاسخگویی به سوالات در روز مصاحبه داره

موفق باشید

ممنون از جوابتون.اینجوری درواقع انتظار باید تا 4 بهمن طول بکشه:dadad4:

sadra.s

New member
سلام
ببینید دوستان امسال روال دعوت به مصاحبه با توجه به بخشنامه ای که در دفترچه آمده بود متفاوت است شاید بارها اشاره ای شد در پستهای متفاوت
از آنجا که صحبت از کسب حداقل 50 درصد نمره کتبی میانگین کل شرکت کنندگان رشته امتحانی و 30 درصد میانگین نمره کتبی کل شرکنندگان تمامی رشته ها!!
بنابراین امسال رتبه های بسیار نزدیک به هم رو به بالا بصورت دو برابر ظرفیت دعوت میشوند یعنی دیگه سیاهه لشکری نیست مثل سالهای قبل که الکی دعوت شوند به نوعی مصاحبه تاثیر گذارتر میشود در بین دعوت شدگان و این شانس رو میتوانند هریک از دعوت شدگان رزومه خوبی داشته باشند برای قبولی داشته باشند البته در حد یک احتمال ولی شواهد با این بخشنامه اینگونه است ! مثلاً رتبه یک کتبی در یک رشته نمرش اگر 330 باشه دیگه هر چی نزدیک رو به پایین هستند دعوت میشوند تا سقف دو برابر ظرفیت! مثلاً اگر مینگین بشه 250 دیگه 250 به پایین حذف میشوند جهت مصاحبه
البته مواردی که اشاره کردم حدس و گمان خودم است شاید صحیح نباشد!
پیروز باشید

حکمت جان به نظرم جابجا گفتیاااا؟ 50 درصد میانگین کل رشته های امتحانی و 30 درصد میانگین رشته امتحانی.فک کنم دفترچه اینجوری نوشته بود.

aaram

New member

خواهش میکنم..
بله باید بدون اطلاع از هیچ رتبه ای منتظر بمونیم :j58r36j3gcr4suxymup
انشااللله همه بچه های این تاپیک قبول میشن هر شهری که دوست دارند

- - - Updated - - -

خواهش میکنم..
بله باید بدون اطلاع از هیچ رتبه ای منتظر بمونیم :j58r36j3gcr4suxymup
انشااللله همه بچه های این تاپیک قبول میشن هر شهری که دوست دارند

TUMS

Well-known member

من که قبولم اونم شیراز هههه
انجمن روحیه دهی به خود :25r30wi:

mehrnaz1367

New member
بله منم امتحان دادم. منم 290 شدهو نگرانم کرده کلی. البته قبل اینکه کلید نهایی رو بدن بیشتر بود.چون چند تا از سوالا رو که من از جان وی خونده و صحیح زده بودم رو حذف کردن متاسفانه.
شما هم امتحان دادین؟
من 300
شما چطور؟

TUMS

Well-known member
بله منم امتحان دادم. منم 290 شدهو نگرانم کرده کلی. البته قبل اینکه کلید نهایی رو بدن بیشتر بود.چون چند تا از سوالا رو که من از جان وی خونده و صحیح زده بودم رو حذف کردن متاسفانه.

خوبین دیگه
جن وی هم خونده بودین ؟!!
من عباسو به زور خوندم و قسمت هایی هم از وجگانی

ترم 5 بودین؟

mehrnaz1367

New member
آره جان وی رو کامل خونده بودم که دستشون درد نکنه فقط چند سوال از اون بود که اونا رو هم حذف کردن و البته کنارش ابوالعباس و چند فصل از وجگانی . من دو ساله دفاع کردم. پارسال هم امتحان داده بودم.
خوبین دیگه
جن وی هم خونده بودین ؟!!
من عباسو به زور خوندم و قسمت هایی هم از وجگانی

ترم 5 بودین؟

sadra.s

New member
ههه شما هم مث من تهران رو اشتباه تایپ کردین؟ یا از قصدی بود؟

ههه فکر کنم از هولمون بود

نه عزیزم اشتباه نبود،شمارو نمیدونم ولی با اوضاعی که من دارم جایی که قبول میشم طهناره نه تهران یا حتی طهران:14:

TUMS

Well-known member
آره جان وی رو کامل خونده بودم که دستشون درد نکنه فقط چند سوال از اون بود که اونا رو هم حذف کردن و البته کنارش ابوالعباس و چند فصل از وجگانی . من دو ساله دفاع کردم. پارسال هم امتحان داده بودم.
کجا خوندین؟
رزومه تون چطوره؟

mehrnaz1367

New member
[رزومم در حده متوسط زیاد عالی نیست. تبریز خوندم. شما ایمنی رو چند زده بودین چون من با توجه به وضع دوستام و خودم که واقعا خونده بودیم احتمال می دادم بالای 75 نداریم؟

آخرین ویرایش:
بالا