آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

safoora

New member
تو کارنامه نهایی وزارت بهداشت فقط مینویسن که 21 شده...نمینویسن قبلا 7بوده....

خیر نمره کتبی به همراه رتبه و نمره نهایی به همراه رتبه رو مینویسن. سال قبل یکی از بچه ها رتبه کتبی یازده بود فکر کنم نمره مصاحبه 9 داده بودند رتبه نهایی 35 شد

ع ل ی رضا

New member
خیر نمره کتبی به همراه رتبه و نمره نهایی به همراه رتبه رو مینویسن. سال قبل یکی از بچه ها رتبه کتبی یازده بود فکر کنم نمره مصاحبه 9 داده بودند رتبه نهایی 35 شد

لطفا دقت کنید...نوشتم وزارت بهداشت نه وزارت علوم

ع ل ی رضا

New member
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: rozeabi

varia

Well-known member
دوستان قرار بود حس و حالتونو بگید ها! خب چخبر از فعالیتهاتون؟ چیکار میکنید این مدت ی ماهه رو؟

shino

New member
منکه دفاع کردم، فارغ التحصیلم شدم. مدرکمم پست کردن دو روز دیگه به دستم میرسه و دیگر هیچ.....:ph34r-smiley:

ع ل ی رضا

New member
دوستان قرار بود حس و حالتونو بگید ها! خب چخبر از فعالیتهاتون؟ چیکار میکنید این مدت ی ماهه رو؟

کارای من >>>>>>>>> 80 درصد زمانم توی فیسبوکم...5 درصد توی همین انجمن..5 درصدشو دارم بخش یک و دو پایانامه رو مینویسم... ده درصدش هم به کارای جانبی... کلا دو هفته ست وضعیتم همینه ! خدا فیسبوکو از ما نگیره که اگه نبود من هیچ راه جذابی برای پر کردن وقتم پیدا نمیکردم !

varia

Well-known member
کارای من >>>>>>>>> 80 درصد زمانم توی فیسبوکم...5 درصد توی همین انجمن..5 درصدشو دارم بخش یک و دو پایانامه رو مینویسم... ده درصدش هم به کارای جانبی... کلا دو هفته ست وضعیتم همینه ! خدا فیسبوکو از ما نگیره که اگه نبود من هیچ راه جذابی برای پر کردن وقتم پیدا نمیکردم !

خب علیرضا خان کمی عجله کن تا پایان نامرو تمومش کنی. بعد قبولیت مشکل ایجاد نکنه!

rozeabi

New member
من شبها تا دو بیدار میمونم رمان می خونم. عوضش صبحها ده بیدار میشم. گاهی میرم مهمونی. گاهی میرم خرید. فیلم می بینم. بیشتر هم تو اینترنت وقت می گذرونم. اصلا هم استرس کنکور ندارم. بیشتر هیجان دارم زودتر نتیجه نهایی رو ببینم و اینکه تو مصاحبه چند بهم دادن. یعنی یک درصد استرسی رو که برای مرحله اول داشتم الان ندارم. شاید هم چون شکست رو از حالا قبول کردم و بنا به تجربه انتظار هیچ معجزه ای رو هم ندارم. :rose:

negar62

New member
منم هرروز از 8 تا 3 عصر میرم کتابخونه یونی فصل 4 و 5 پایان ناممو مینویسم. مقالمم فردا میدم به استادم تازه نظر بده. :sdasdasd:
عصرام با بچه ها توی خوابگاه چای و گپ و شام و لپ تاپ بازی و لالا!!
روز از نو روزی از نو!!:sad:

saharii

New member
من شبها تا دو بیدار میمونم رمان می خونم. عوضش صبحها ده بیدار میشم. گاهی میرم مهمونی. گاهی میرم خرید. فیلم می بینم. بیشتر هم تو اینترنت وقت می گذرونم. اصلا هم استرس کنکور ندارم. بیشتر هیجان دارم زودتر نتیجه نهایی رو ببینم و اینکه تو مصاحبه چند بهم دادن. یعنی یک درصد استرسی رو که برای مرحله اول داشتم الان ندارم. شاید هم چون شکست رو از حالا قبول کردم و بنا به تجربه انتظار هیچ معجزه ای رو هم ندارم. :rose:

انقد واسه ورود انرژی های منفی به وجودت دعوت نامه نفرست!
به اندازه کافی دیگران انرژی منفی تولید میکنن
:|:|:|:/

TUMS

Well-known member

من روزا روی پایان نامه از 9 صبح الی 2 عصر
بعدش ناهار و خواب تا 6 عصر
بعدش لب تاب را روشن کرده و فعلآ دارم 3 فصل اول پایان نامه را مینویسم که هنوز تموم نشده منتظر پایان نامه های مشابه هستم خخخخ
مقاله هم که خبری نیست
خدا ب خیر کنه:bunnyearsmiley:

30s2mars

New member
بچه ها یه سوال. اگه به فرض اینکه من از نظر کتبی رتبه پنجم شده باشم و رشتمون بیست نفر بگیره و مصاحبمم خیلی بد بوده باشه(هیچ رزومه ای نداشتم) به نظرتون امکان داره که قبول بشم؟ سر مصاحبه یکی از اعضا بهم گفت ایشالا سال بعد پربارتر بیا :(

mehsad

New member
بچه ها یه سوال. اگه به فرض اینکه من از نظر کتبی رتبه پنجم شده باشم و رشتمون بیست نفر بگیره و مصاحبمم خیلی بد بوده باشه(هیچ رزومه ای نداشتم) به نظرتون امکان داره که قبول بشم؟ سر مصاحبه یکی از اعضا بهم گفت ایشالا سال بعد پربارتر بیا :(

نه دوست عزیز. نگران نباش.. اگر کتبی خوب زده باشی احتمال قبولیت زیاده. اینقدر نگران نباش. باور کن کسانی رو میشناسم که اصلا رزومه خوبی نداشتند! کتبیشونم خوب نبوده چندان! بسته به رقیبا همه چیز میشه که متاسفانه ما ازشون بیخبریم.. واسه همین محکومیم این مدتو استرس بکشیم! :mad_majidonline:

30s2mars

New member
نه دوست عزیز. نگران نباش.. اگر کتبی خوب زده باشی احتمال قبولیت زیاده. اینقدر نگران نباش. باور کن کسانی رو میشناسم که اصلا رزومه خوبی نداشتند! کتبیشونم خوب نبوده چندان! بسته به رقیبا همه چیز میشه که متاسفانه ما ازشون بیخبریم.. واسه همین محکومیم این مدتو استرس بکشیم! :mad_majidonline:

دقیقا همین استرس داره پیرم میکنه. هی میام درس بخونم واسه کنکور وزارت علوم بعد میگم بیخیال بابا قبول میشی. از طرفی ماه دیگه وقت سربازیمه نمیدونم پاشم برم این شهر اون شهر دنبال امریه یا نرم. اصلا روزای خوبی نیست. فقط وقتی میشینم بازی میکنم همه چیز یادم میره. به شما هم پیشنهاد میکنم بازی کنید :))

varia

Well-known member

دوستان این نمونه کارنامه ای که گذاشتند اینجا نشون میده که مصاحبه خیلی نقش داره ها! جالب بود!

بالا