آزمون دوره ششم لیسانس به پزشکی چطور بود؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

masoud13

New member
بچه ها یه نکته رو باید بدونید در مورد شرکت کردن بچه های ارشد توی این ازمون.
فارغالتحیلان ارشد با وجود این که برای شرکت در این ازمون منع شدن اما فقط با ارائه دادن مدرک کارشناسیشون توی ازمون شرکت می کنن. نیازی نیست که جار بزنن که اهای ملت ما ارشد داریم. دنشگاه خراب شده تهران هم که اصلا سامانه استعلام واسه این ازمون نداره. خوب حالا یه ارشد اناتومی یا فیزیولوژی رو فرض کنین که بیاد شرکت کنه پس هیچی دیگه ما بریم سماق بمکیم.
خود اقای موسوی به من گفت که شما با مدرک کارشناسیمیتونین توی این ازمون شرکت کنین و ما کاری با بقیه مدارکتون نداریم.
من خودم میشناسم دانشجوی ارشد بوده و تمام کرده و توی ازمون هم شرکت کرده و قبولم شده و کسی هم نگفته خرت به چند؟

در ضمن مشکل سربازی هنوز حل نشده چون نظام وظیه نمیتونه بعداز یک مقطع کارشناسی دوباره یه معافیت از تحصیل 6 ساله صادر کنه. به همین خاطر بود که امسال گفتن که هیچ گونه مسئولیتی در قبال کسایی که پایان خدمت ندارن برعهده نمی گیرن و همین عامل شکست من شد. یکی نیست که بگه خوب پدر سوخته ها چرا از همون اولش اعلام نمی کنین که کسایی که پایان خدمت ندارن نباید شرکت کنن.

در ضمن مشکل سربازی هنوز حل نشده چون نظام وظیه نمیتونه بعداز یک مقطع کارشناسی دوباره یه معافیت از تحصیل 6 ساله صادر کنه. به همین خاطر بود که امسال گفتن که هیچ گونه مسئولیتی در قبال کسایی که پایان خدمت ندارن برعهده نمی گیرن و همین عامل شکست من شد. یکی نیست که بگه خوب پدر سوخته ها چرا از همون اولش اعلام نمی کنین که کسایی که پایان خدمت ندارن نباید شرکت کنن.[/quote
بچه ها دوستمون راست میگه من تونسته بودم یه تبصره به قانون پذیرش اضافه کنم که درافراد مشمول میتونن تو این ازمون شرکت کنن چون تصمیم گیری در این مورد باید با حضور مسوولان وزارت و دانشگاه و نظام وظیفه باشه و جمع کردن اینا کار حضرت فیله . منتها باید قبل از مصاحبه نظام وظیفه بپذیره که واسشون معافیت تحصیلی صادر کنه.واسه ی رییس امر تحصیلی نظام وظیفه سرهنگ حلوایی و یه سرهنگ دیکه که یه سالی میشه تازه اومده و براشون بد جا افتاده بود این طرح و فکر میکردن که هشت سال طول میکشه و ما ترمی 14واحد پاس میکنیم توضیح دادم و قرار شد که توی چلسه ای که از مسوولین وزارت و دانشگاه و نظام وظیفه همه حضور داشته باشن حل بشه این موضوع و اجازه قطعی رو صادر کنن ولی مثل اینکه این سه طرف تا یه اهرمی به اسم زور بالا سرشون نباشه کار نمیکنن و جلسه رو تشکیل ندادن هنوز

LSG

New member
میخوای ما از حقمون بگذریم تا تو بتونی سال بعد اگه قرار به برگزاری شد شرکت کنی؟ من تا اخرش میرم حتی تا بیت رهبری.صحبت های معاونت رو هم ضبط کردم که تو دادگاه تخلف اداری پخش کنم .خیلی دوس دارم سال دیگه این موقع حالتو بپرسم یه وقت از انجمن نری دلمون برات تنگ میشه .تازه اینم بدونی بد نیست که منم سال بعد میتونم شرکت کنم ولی دیگه ...خل نیستم این کارو بکنم از هفت نفری که داریم پی این کارو میگیریم چهار نفر میخواستن سال بعد شرکت کنن و کاری نمیکردن که سال بعد برگزار نشه ولی الان چون دیگه واقعیت ها رو خودشون با چشمای خودشون دیدن منصرف شدن

واقعا برات متاسفم یعنی همه ما کسایی که میخوایم سال بعد شرکت کنیم خل و چلیم اگه منظورت اینه باید بگم ادبیات حرف زدنتو تغییر بده وقتی سال بعد قبول شدم و تو هنوز دنبال بروکراسی اداریت بودی اونوقت قیافه تو دیدنیه خوتو از همه بالاتر میدونی چه خبرته ؟
تا وقتی که افرادی مثل تو تو انجمن باشن اینجا جای ماها نیست
بچه ها قضاوت رو میذارم به عهده ی خودتون

radiology85

New member
نتایج مذاکره با دکتر جلیلی معاونت دانشگاه تهران :هرکی رتبه خودشو میخواد یه درخواست بنویسه واسه معاونت بهش میگیم . تمام اوراق رو هم یکبار دیگه تصحیح کردیم نتایج همین بوده . تعداد پذیرش متاسفانه زیاد نمیشه و به تعداد سالهای قبل برنمیگرده و چند تا چرت و پرت دیگه.قراره هفته بعد بهمون زنگ بزنن و با ریاست دانشگاه ع پ تهران دیدار داشته باشیم .با مشاور ریاست دکتر بلورچی حرف زدیم ایشون مدیریت اموزش رو به اتاق خودشون احضار کرد و توضیح خواست و بعد از اینکه توضیحاتش مارو و خود دکتر بلورچی رو قانع نکرد قرار به ملاقات حضوری با خود رییس دانشگاه گذاشته شد .کسی که همیشه پشت بچه های لیسانس به پزشکی بوده و باعث پذیرش دکتر لاریجانی رییس اون موقع دانشگاه تهران که الان دیگه نیست و همیشه از نمرات و معدل بچه های لیسانس دفاع میکرد .حالا رییس جدید همچین راقب نیست به پذیرش از مقطع لیسانس و همچنین معاونت اموزشی .[/QUOT

داداش دمت گرم یه مرد تو دنیا باشه اونم خودتی!
من مطمئنم تو موفق می شی اگه تونستی کارنامه بگیری حتما مارو هم در جریان بذار مرسی

scarletttt

New member
اقا مسعود ماشااللله چه پشتکاری داری. ماهایی که دستمون به اونورا نمیرسه و از چیزی با خبر نیستیم رو هم در جریان بذار. به هر حال دونستن حقایق شاید بتونه به کسانی مثل من که اول راهند کمک کنه. مرسی

sohii

New member
با این صحبت های دوسنان دچارتردید شدم من فقط همین راه رو واسه ادامه تحصیلم میدونستم الان دیگه موندم:sad:

M.Z- 87

New member
واقعا برات متاسفم یعنی همه ما کسایی که میخوایم سال بعد شرکت کنیم خل و چلیم اگه منظورت اینه باید بگم ادبیات حرف زدنتو تغییر بده وقتی سال بعد قبول شدم و تو هنوز دنبال بروکراسی اداریت بودی اونوقت قیافه تو دیدنیه خوتو از همه بالاتر میدونی چه خبرته ؟
تا وقتی که افرادی مثل تو تو انجمن باشن اینجا جای ماها نیست
بچه ها قضاوت رو میذارم به عهده ی خودتون

دوست عزیزم ناراحت نشو. داداش مسعود اگه خیلی پیگیری میکنه حق داره. لابد خوت خوب میدونی چندین ماه سرسختانه درس خوندن چقدر سخته. شبها رو فقط 5 ساعت خوابیدن خیلی سخته. قبول دارم که ما با این همه سختی به هر دلیلی قبول نشدیم . اما لازمه یک ازمون اینه که شرایط کاملا واسه همه یکسان باشه. و دیگه این که خیلی ناراحت کننده است وقتی که اصلا بهت نمیگن تو چیکار کردی و کارنامه و رتبه ای در کار نیست . بخدا منم یلدم میاد روزهای اولی که واسه این ازمون داشتم میخوندم خیلی خیلی امیدوار بودم و از خوندم خودم مطمئن بودم اما بعدش دیدم خود بخود بعضی از داوطلب ها واقعا برحسب اتفاق توانمندی های فوق العاده ای واسه این ازمون دارن و با بیش ترین احتمال برنده اصلی هستن. مثل فارغ التحصیل های بعضی از رشته های ارشد و یا داوطلبایی که چند سال پشت سر هم روی این ازمون زوم کردن. من فقط با یک چهارم زمانی که واسه این ازمون صرف کردم میتونستم با بهترین رتبه بهترین دانشگاه رو واسه ارشد قبول بشم. توی این دنیای شلوغ تنها سرمایه ما جوونافقط زمانمون هستش پس بهتره که بطور بهینه ازش استفاده کنیم. این حرفها رو قبلا به من گفتن اما گوش نکردم که نکردم.

M.Z- 87

New member
من یه چیزی میخوام بگم اما نمیدونم بهم حق میدین یانه.
قبول دارم که خیلی از ما ها عشق پزشکی هستیم. اما اگه خوب فکر کنیم می بینیم که هر تلاشی فقط در یه مدت زمان مشخصی میتونه بهترین بازده رو داشته باشه نه همیشه. منظورم اینه که تلاش سرسختانه واسه دانشجوی پزشکی شدن همون موقع دیپلم و کنکور سراسری بهترین کارایی رو میتونست داشته باشه یا این که حداقل اگه مدرک کاردانی داشتیم میتونستیم دوباره با جدیت کنور سراری شرکت کنیم تا پزشکی قبول شیم. چرا؟ چون که شرکت مجدد توی کنکور حقی بود که توسط سازمان سنجش به ما داده شدو اصلا خطر و ریسکی نداشت ومیدونستیم که اگه پزشکی قبول نشیم کم کاری فقط و فقط از خودمون بوده وبس و اشکال جایی دیگه نیست. خوب همه اون دوران گذشت. اما حالا چی؟ ایا این منطقی که واسه جبران گذشته بخواییم یه تلاش فوق العاده با ریسک خیلی بالایی رو انجام بدیم. این زمانی که الان در اختیار داریم رو میتونیم طوری استفاده کنیم که چندین سال اینده دوباره حسرتش رو نخوریم. اشکالی نداره اگه شما یه پزشکی نشدید در عوض میتونید که نامورترین استاد یکی از رشته های علوم پایه بشین. اون موقع بیشتر از خودتون راضی خواهید بود. تاوان شکست ما توی کنکور سراسری شرکت توی این ازمون پرخطر نیست بلکه به نظر من سرسختانه ادامه دادن رشته خودمون بهترین کار واسه جبران گذشتمون میتونه باشه.دنیای ما قفط جغرافیای شهرمون و یا حتی کشورمون که نیست. شما با علمتون اگه بخواییدمیتونیدتوی هرکشوری کار کنید و درس بخونید و درس بدید. اختراع کنید و کتاب تالیف کنید.

آخرین ویرایش:

M.Z- 87

New member
با این صحبت های دوسنان دچارتردید شدم من فقط همین راه رو واسه ادامه تحصیلم میدونستم الان دیگه موندم:sad:
چرا فقط همین راه. ارشد رشته خودت رو با جدیت ادامه بده . شک نکن بهترین راه خواهد بود.. خودتو یه دانشمند توی رشته خودت تصور کن که همون دانشجوهای پزشکی کتاب های تو رو بعنوان رفرنس درس هاشون مطالعه کنن.

maryam.f

New member
میشه بگید درسی مثل تغذیه چندتا سوال داشت؟ و از آسیب شناسی سوال میدن یا نه؟

m_70

New member

M.Z- 87
masoud13

این آزمون برای پسران استعداد درخشان مضر هست
بچه ها من ترم آخر کارشناسی مهندسی مکانیک هستم. کنکور ارشدمو نخوندم به این فکر که "وای میستم سال دیگه ارشد رو هم بهتر می خونم هم اینکه باسه این آزمون هم می خونم و شانسمو برای پزشک شدن امتحان می کنم". بعد نتایج ارشد اومد دیدم دوستام رتبه هاشون خوب شده ولی من :( . در صورتیکه اگه امسال می خوندم باسه ارشد، با توجه به سهمیه رتبه اولی دانشگاه به راحتی می تونستم بهترین دانشگاه های تهرانو قبول بشم
الان، با این وضع و توصیه ای که M.Z- 87 کرد و البته این وضعی که بعد از اعلام نتایج دیدم، تصمیم گرفتم که از طریق استعدادهای درخشان برم ارشد و وای نستم که پشیمون بشم. فکر کنم تهران قبول بشم دانشگاه سوم چهارمشو ... اگه نشد هم همین مشهد می مونم باسه دکترا می خونم که برم تهران. دعا کنین برام...
M.Z- 87 خدا یه جایی برات جبران می کنه ...

sohii

New member
چرا فقط همین راه. ارشد رشته خودت رو با جدیت ادامه بده . شک نکن بهترین راه خواهد بود.. خودتو یه دانشمند توی رشته خودت تصور کن که همون دانشجوهای پزشکی کتاب های تو رو بعنوان رفرنس درس هاشون مطالعه کنن.
آخه من رشته خودم ارشدنداره بایدبرا ارشدبعضی رشته های دیگه روشرکت کنم . دلم ازین میسوزه که وقتی تومحیطکارم که خیلی بادکترادرارتباطم وبعضیاشونومیبینم که واقعا افسوس میخورم که چرا اون باید پزشک باشه اما بعضیا که واقعا استعدادوهوششو دارن نه امیدوارم متوجه منظورم شده باشیداین برامن شده یه حسرت بزرگ

masoud13

New member
اقا مسعود ماشااللله چه پشتکاری داری. ماهایی که دستمون به اونورا نمیرسه و از چیزی با خبر نیستیم رو هم در جریان بذار. به هر حال دونستن حقایق شاید بتونه به کسانی مثل من که اول راهند کمک کنه. مرسی

چشم حتما دوست گلم

masoud13

New member
بچه ها امسال یه نفر به اسم ممی زاده جزو پذیرفته شده ها اعلام شده که دانشجوی ترم شیش اتاق عمل همون دانشگاه تهرانه این در صورتیه که توی اطلاعیه عنوان شده فقط فارغ التحصیل ها که تا موقع ثبت نام واسه شرکت تو ازمون یعنی اذر ماه حق شرکت دارن .خودتون قضاوت کنید ... من پارسال کلی درس خونده بودم واسه این ازمون اما به دلیل اینکه تاریخ فراغت از تحصیلم بعد از تاریخ درج اطلاعیه ثبت نام بود کارت ورود به جلسه هم واسم صادر نشد چه برسه شرکت کنم و جزو قبول شده ها اسمم دربیاد ... خدا ازشون نگذره.الهی از زندگیشون خیر نبینند وحتی چند ده نفر هم دانشجوی ارشد بودن که شرکت کردند .تو اطلاعیه نوشتن که دانشجوهای ارشد حق شرکت ندارن مگر اینکه انصراف بدن . وقتی اینو از مسئولین میپرسیم میگن ما فرضمون اینه که همه راست میگن و این ارشد ها مدرک کارشناسیشونو فرستادن واسه ما و ما نه امکانات وزارت خونه رو داریم که استعلام کنیم که ایا دانشجوی ارشد هستن یا نه و نه وقتشو . پس هرچند که این خبر واسه ما بد بود اما واسه دانشجوهای ارشد خبر خوبیه و میتونن از این اب گل الود ماهی خودشونو بگیرن .این ها نتیجه ی این همه تلاش ماست .به شما شنونده محترم توصیه میکنم خودتونم صحت حرف های منو بپرسید و بعد تصمیم به هر کاری بگیرید

hanika

New member
آقامسعود ، دوست گرامی تازه چه خبر ؟ تونستی به نتیجه ی مشخصی برسی ؟ راستش استاد میکروبم معاون دکتر قانعی (معاونت پژوهشی وزارت بهداشت ) هستند ، ایشون جلوی خودم با رئیس پژوهشی دانشگاه تهران که صحبت کرد گفتن ما هم گفتیم به مسئولین که کارنامه بدن ، شاید بدن . من سعی میکنم از طریق استادم پیگیری کنم ، اگر شما اطلاعات خاص ومفیدی داری ممنون میشم در اختیارم قرار بدی . خواهش میکنم کمک کن تا به نتیجه برسیم . خواستی بگو تا آدرس میلمو بذارم . ممنون

LSG

New member
بچه ها امسال یه نفر به اسم ممی زاده جزو پذیرفته شده ها اعلام شده که دانشجوی ترم شیش اتاق عمل همون دانشگاه تهرانه این در صورتیه که توی اطلاعیه عنوان شده فقط فارغ التحصیل ها که تا موقع ثبت نام واسه شرکت تو ازمون یعنی اذر ماه حق شرکت دارن .خودتون قضاوت کنید ... من پارسال کلی درس خونده بودم واسه این ازمون اما به دلیل اینکه تاریخ فراغت از تحصیلم بعد از تاریخ درج اطلاعیه ثبت نام بود کارت ورود به جلسه هم واسم صادر نشد چه برسه شرکت کنم و جزو قبول شده ها اسمم دربیاد ... خدا ازشون نگذره.الهی از زندگیشون خیر نبینند وحتی چند ده نفر هم دانشجوی ارشد بودن که شرکت کردند .تو اطلاعیه نوشتن که دانشجوهای ارشد حق شرکت ندارن مگر اینکه انصراف بدن . وقتی اینو از مسئولین میپرسیم میگن ما فرضمون اینه که همه راست میگن و این ارشد ها مدرک کارشناسیشونو فرستادن واسه ما و ما نه امکانات وزارت خونه رو داریم که استعلام کنیم که ایا دانشجوی ارشد هستن یا نه و نه وقتشو . پس هرچند که این خبر واسه ما بد بود اما واسه دانشجوهای ارشد خبر خوبیه و میتونن از این اب گل الود ماهی خودشونو بگیرن .این ها نتیجه ی این همه تلاش ماست .به شما شنونده محترم توصیه میکنم خودتونم صحت حرف های منو بپرسید و بعد تصمیم به هر کاری بگیرید

ممی زاده فارغ التحصیل هوشبری شهید بهشتی است و تاریخ فارغ التحصیلی اش قبل از زمان ثبت نام بوده است لطفا اطلاعات غلط ندید

hamed-hsh

New member
سلام
من دانشجوی هوشبری شهید بهشتی هستم و آقای علی ممی زاده ترم هشت را گذرانیده و فارغ التحصیل شده
جهت اطلاع دوستان و نایید حرف lsg .

paria90

New member
سلام
نور تو رو خدا از دوستات بپرس چی خوندن(خداییش) بابا خیلی حیاتیه
خواهش میکنم
:sadsmiley:

چيستا

New member
من یه چیزی میخوام بگم اما نمیدونم بهم حق میدین یانه.
قبول دارم که خیلی از ما ها عشق پزشکی هستیم. اما اگه خوب فکر کنیم می بینیم که هر تلاشی فقط در یه مدت زمان مشخصی میتونه بهترین بازده رو داشته باشه نه همیشه. منظورم اینه که تلاش سرسختانه واسه دانشجوی پزشکی شدن همون موقع دیپلم و کنکور سراسری بهترین کارایی رو میتونست داشته باشه یا این که حداقل اگه مدرک کاردانی داشتیم میتونستیم دوباره با جدیت کنور سراری شرکت کنیم تا پزشکی قبول شیم. چرا؟ چون که شرکت مجدد توی کنکور حقی بود که توسط سازمان سنجش به ما داده شدو اصلا خطر و ریسکی نداشت ومیدونستیم که اگه پزشکی قبول نشیم کم کاری فقط و فقط از خودمون بوده وبس و اشکال جایی دیگه نیست. خوب همه اون دوران گذشت. اما حالا چی؟ ایا این منطقی که واسه جبران گذشته بخواییم یه تلاش فوق العاده با ریسک خیلی بالایی رو انجام بدیم. این زمانی که الان در اختیار داریم رو میتونیم طوری استفاده کنیم که چندین سال اینده دوباره حسرتش رو نخوریم. اشکالی نداره اگه شما یه پزشکی نشدید در عوض میتونید که نامورترین استاد یکی از رشته های علوم پایه بشین. اون موقع بیشتر از خودتون راضی خواهید بود. تاوان شکست ما توی کنکور سراسری شرکت توی این ازمون پرخطر نیست بلکه به نظر من سرسختانه ادامه دادن رشته خودمون بهترین کار واسه جبران گذشتمون میتونه باشه.دنیای ما قفط جغرافیای شهرمون و یا حتی کشورمون که نیست. شما با علمتون اگه بخواییدمیتونیدتوی هرکشوری کار کنید و درس بخونید و درس بدید. اختراع کنید و کتاب تالیف کنید.

خیلی ببخشید ولی با شرکت تو این آزمون چیزی رو از دست نمی دید اگه واقعا به پزشکی علاقه داشته باشید چون برای ارشد هم باید معدل الف باشی که در این صورت بدون کنکور می تونی تو آزمون ارشد شرکت کنی که یکی از شرایط این آزمون هم هست و اینکه اگه بخوای تو این ازمون قبول شی باید درسارو از همون اول خوب خونده باشی که این هم کمک بزرگی به ازمون ارشد می کنه و خلاصه اینکه اینقدر بدبین نباشید و واسه رسیدن به هدفتون همه راهها رو امتحان کنید و با این حرفها بقیه رو نا امید نکنید.

nutgirl92

New member
دوستان یه چیزی بهتون بگم..
یکی از دوستان من .. که خیلی هم زبر و زرنگه .. و یک سال هم خونده بود و با کمال تعحب قبول نشده .. میگفت که این آزمون... سالم نیست .. و اصلا ربطی نداره شما آزمونتو چطور دادی؟
خود دوستم آزمونشو خیلی خوب داده بوده... و میگفت یکی از کسانی که قبول نشدن از ترم 1 کارشناسیش خونده بوده ... !!

من در باره این جزئیات اطمینان ندارم .. بازم بهتون میگم .. تحقیق کنید ... مسلما کسی که قبول شده نمیاد بگه بله من پارتی بازی رفتم ... کسی هم که قبول نشده دو حالت داره یا واقعا خراب کرده ... یا اینکه خب به دلایلی پذیرفته نشده ! و باید دنبال اون دلایل بود ..

من با رتبه 500 رفتم رشته ی تغذیه ... با 500 پزشکی بهشتی و تهران و ایران نه ولی شاهد قبول میشدم... که اصلا نزدم ...دندون و دارو رو هم کلا نزدم ! با اینکه دارو قبول میشدم دانشگاه تهران ! ... ولی دیدم الان اون چیزی که به نفع منه و کلا همه جوره با شرایطم جور درمیاد تغذیه است ...
بهتره عجله نکنید ... پزشکی خوندن عشق عجیب غریب میخواد ... با یه علاقه ی مختصر نمیشه ادامه داد ..

بنابراین ، همیشه باید روی جیزی برنامه ریزی کنیم که عمرمونو تلف نکنه.
موفق باشید عزیزان

dr.leader

New member
دوستان یه چیزی بهتون بگم..
یکی از دوستان من .. که خیلی هم زبر و زرنگه .. و یک سال هم خونده بود و با کمال تعحب قبول نشده .. میگفت که این آزمون... سالم نیست .. و اصلا ربطی نداره شما آزمونتو چطور دادی؟
خود دوستم آزمونشو خیلی خوب داده بوده... و میگفت یکی از کسانی که قبول نشدن از ترم 1 کارشناسیش خونده بوده ... !!

من در باره این جزئیات اطمینان ندارم .. بازم بهتون میگم .. تحقیق کنید ... مسلما کسی که قبول شده نمیاد بگه بله من پارتی بازی رفتم ... کسی هم که قبول نشده دو حالت داره یا واقعا خراب کرده ... یا اینکه خب به دلایلی پذیرفته نشده ! و باید دنبال اون دلایل بود ..

من با رتبه 500 رفتم رشته ی تغذیه ... با 500 پزشکی بهشتی و تهران و ایران نه ولی شاهد قبول میشدم... که اصلا نزدم ...دندون و دارو رو هم کلا نزدم ! با اینکه دارو قبول میشدم دانشگاه تهران ! ... ولی دیدم الان اون چیزی که به نفع منه و کلا همه جوره با شرایطم جور درمیاد تغذیه است ...
بهتره عجله نکنید ... پزشکی خوندن عشق عجیب غریب میخواد ... با یه علاقه ی مختصر نمیشه ادامه داد ..

بنابراین ، همیشه باید روی جیزی برنامه ریزی کنیم که عمرمونو تلف نکنه.
موفق باشید عزیزان
سلام
متاسفام که همین طوری بدون تحقیق کردن قضاوت میکنید و حکم هم صادر میفرمایید
من خودم یکی از قبول شده های امسالم و هیچ گونه پارتی هم نداشتم و به جز خدا به هیچ کسی تکیه نداشتم
میدونید چیه اونایی که قبول نشدن شاید کمتر از اونایی که قبول شدن درس خوندن اما خودشون متوجه نیستن!
در ضمن میتونید تاپیکی باز کنید که تو اون مسایل مربوط به مخالفتتون رو با پزشکی بگید نه این جا که همه میخوان برای پزشکی بخونن
ممنون و خدا نگهدار

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا