negar91
پسندها
12

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• آره والا . با این سوالا ی آسون آبرو ریزی کردیم . ولی نگار من خیلی میترسم . اگه سال بعد سوالا سخت بودن چی . باز تو میگی رشته ی خودمه هر چی هم بشه می خونی واسش من چیکار کنم که موندم سر دو راهی
    ای خداااااا . نگار منم فیزیو رو 41 زدم . درصد هامونم بهم شبیهه .
    واسه سال بعد چیکار کنم من ای خدا
    فدای تو مرسی . خیلی از سوالا جوابشون دو تا بوده ها . بعد از اصلاحیه هم درصدا جابجا میشن . ولی درصد من بازم اونقدری نمیشه که قبول شم .اه
    منم قبول نمیشم نگار . با کلیدهایی که اینا دادن 40.55 درصد زدم منم .
    پس چرا بیوشیمی و فیزیو رو نداره
    سلام نگار جان....اره برا ما gakh2012 بود .... حالا اینو بزن ببین قبول میکنه!
    ایشالله قبول میشی..هیچ چی معلوم نیست فعلا
    :tsimuzpzwoap1t9y3o7
    نگار جونم سلام . خوبی؟
    چطور دادی؟ راضی نیستی؟
    دیدی سوالا چقدر آسون بودن . حیفم اومد واقعا . کاشکی از فروردین مثل این یک ماه گذشته می خوندم . فکر نمی کنم قبول شم .
    سلام نگار جونم
    نگار ویدا آره اما من نـــــــــــــه..واقعا گند زدم
    خیلی گیج کننده بود سوالا
    سلام:applause:
    خسته نباشییییییییییی:28:
    امشب ساعت 10 بیا تایپیک مطالعه گروهی ما اونجا هستیممممممممممم منتظرتتتتت
    سلام عزیزم مرسی/خیلی خوشحالم که دوستای گلی مثل شماها دارم که اینقدر به فکرمند:28:
    اینجا چپیکار میکنی؟:New (6):
    مگه شب کنکورت نیست:smilies-azardl (12)
    نگاه آخرین ارسالا نکن:sdasdasd:
    سلام نگار جون, عزیزم من از تغذیه فعلا دارم ویتامینها رو میخونم اما از روی کتاب دکتر کشاورز که مال 2008 ,عزیزم میخواستم بدونم شما که برای امسال خوندید ویتامینهای 2012 با 2008 تغییراتی داره اعداد و ارقام ویتامینها هم عوض شده ؟ممنون میشم راهنماییم کنی:smilies-azardl (181
    آهان ینی یه کتاب کاملیه که مجموعه این چند تا کتابو در خودش جمع کرده.میسی عزیزم.
    آخه شما گفتین که کتاب لزگی و رضا زاده خیلی خوبه .من کتاب developing رو دارم میخونم وکتاب خیلی خوبیه .لغاتش رو چک کردم تو سوالات کنکور بوده میخواستم بدونم ینی لزگی و رضازاده بهتره؟
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا