samanehm
پسندها
0

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• سلام سمانه جون:riz304:
    خوشحال میشیم اگه عضو گروه ماماهای در نوع خود متخصص! بشی...:a2d3:
    منتظرت هستیم دوستم:bunnyearsmiley:
    خوب که نیست اما واسه تنوع بدک نیست:دی
    مردم اشتباهات زندگی خود را روی هم می ریزند و از آنها غولی به وجود می آورند که نامش تقدیر است
    سمانه جان شما طرح گذروندی؟به نظرت خوبه که بریم؟
    salam dostam be nazare shoma refrence khobe kodakan baraye reshte ma chie:smiliess (4):
    زندگی تراژدی است برای آن*کسی*که احساس می*کند و کمدی است برای آنکه می*اندیشد.ژان دلابرویر
    سلام سمانه جان خوبید؟
    سمانه جان من کلا زبانم خوب بود اما کنکور علاوه بر خوندن به تکنبک نیاز داره مطالعه با تکنیک یکی از رمزهای موفقیت تو کنکورهای ایرانه
    واین تو درس زبان بیشتر به چشم میاد
    توصیم اینه که کتاب دکتر لزگی رو به همراه سی دی هاش گیر.این سی دی ها کلاس های تدریس شده این درس توسط دکتر لزکیه این کتابو با سی دی هاش بخونی خوبه اکه وقت داری بدون سی دی هم میتونی. وهفته ای 2 مهارت ازین کتایو بخون.علاوه بر یادگیری باید سرعت عملتم بالا ببری.موفق باشی.
    آن که پیروی خرد است دل به هوس نمی سپارد . حکیم بزرگمهر
    سلام به نظر من برای زبان فقط کتاب لزگی کافیه اگه کامل بهش مسلط بشین میتونین 80 درصد بزنین به نظر من لغاتش رو تو یه دفترچه بنویسین و هر روز مرور کنین من با این کار بیش از 80 زدم
    سلام به نظر من برای زبان فقط کتاب لزگی کافیه اگه کامل بهش مسلط بشین میتونین 80 درصد بزنین به نظر من لغاتش رو تو یه دفترچه بنویسین و هر روز مرور کنین من با این کار بیش از 80 زدم
    آره.فقط لغتتو فول کنی خیلی بهتره.تافل و 504فوله فول شو.
    خوبن اما نه واسه کسی که 5-6 ماه دیگه کنکور داره.
    سلام.خوبید؟ولله به نظرم فقط لغت بخونی کافیه.من 504 و تافل خوندم و لزگی هم خوندم 46 زدم.البته لزگی به نظرم خوبنبود و فقط وقتمو گرفت.
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا