biomar
پسندها
6

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• ســلام

صندوق پیام هاتون پـُر هست.

لطفـاً خالی کنیـد.
    صندوقتون پر بود.
    بله تست خيلي مهمه منظورم تست زمان دار واينا نيست.تست زدن جزئي از مرور كردنه وباعث ميشه مطالب مهم دستمون بياد ونحوه مطالعه مون رو جهت ميده.
    خواهش ميكنم.موفق باشي
    مطالعه گروهی ارشد بیـوتـکنـولـوژی پـزشکی سال 93
    ممنون ک جواب دادین
    منم نظرم همینه برا انگیزه و برنامه ریزی میخوام وگرنه هیچ آزمونی نمیتونه یه سنجش واقعی از عملکرد ما تو کنکور واقعی بده
    اما خب جامعه اماری و مقایسه خودمون با دیگرانم خودش انگیزه میاره
    به هر حال ممنون:rose:
    سلام .... ی راهنمایی میخوام
    نمیدونم ازمونای شرکت کنم
    یا ؟؟
    شما چی پیشنهاد میکنی؟؟؟
    اره اتفاقا گفته هاتونو سیو کردم که از راهنماییاتون استفاده کنم
    بازم ممنون :riz304:
    سلاااااااام
    ممنون ازینکه زود جوابمو دادین
    منم دارم همین کتابا رو میخونم
    ::bunnyearsmile
    چرا میگویند درخت از ریشه میخشکد
    درختانی که من میشناسم
    هنوز نخشکیده اند ولی هیچ برگی نمیدهند
    نمیدانم چرا ؟
    باید ریشه داشت تا از ریشه پرسید این معما را ؟
    k1nd
    آخه چرا هیشکی منو دوست نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:33:
    سلام خیلی ممنون از لطفتون
    من با یکی که چند سال پیش بیوتک قبول شده بود مشورت کردم منابع اینجوری معرفی کرد
    زیست مریم خالصی-خودم تاحالا این کتابو ندیدم ولی به نظرم لودیش خیلی برای کنکور مناسب نباشه ومجد خوبه ولی قدیمیه
    باکتری مورای البته اگه وقت کم دارید-جزوه عباس بهادر -ولی خودم جاوتزم گرفته ام وفکر میکنم جاوتز خیلی مهمه شاید هم دوتاشو خوندم
    زبان لزگی
    شیمی مورتیمر وکتابهای شیمی دبیرستان چند سال پیش
    بهرحال موفق باشید
    راستی برنامه خوندنتون چه جوریه منظورم اینه که چند دور باید بخونیم کی تست بزینم مرور کنکورازمایشی و...
    دوست عزیز برای جاوتز من تو تاپیک نظرات راجب بیوتک جوابتونو دادم ولی بازم این لینک رو اینجا میزارم که برید و فصل اول ترجمه ی جاوتز ارجمند رو دانلود کنید و بعد تصمیم بگیرید چون منم همین کارو کردم و حسابی جواب داد

میکروب*شناسی پزشکی جاوتز جلد اول: کلیات، ایمنی*شناسی و باکتری*شناسی | انتشارات ارجمند
    سلام دوست عزیز.
    ای کاش توی همون پست مینوشتید تا اگر کسی مثل شما سوالی داره پاسخ بدم یا دوستان دیگه پاشخ بدن و همه استفاده کنیم.
    من هم تازه شروع کردم. منابعم رو هم از نظر دوستان توی همین سایت انتخاب کردم! البته انقلاب هم رفتم و کتابای دیگه رو نگاه کردم ولی اینا به نظرم واسه شروع از بقیه بهتر بودن. شاید بعدا کتابای دیگه هم خریدم خوندم!
    کتابهارو به راحتی از انقلاب میتونید تهیه کنید.
    کتاب مریم خالصی دو جلده، یکی مولکولی یکی سلولی. فقط خودش مولفه. قیمت هردوجلدش مجموعا نزدیک 18 هزار تومنه.
    نمیتونم بگم بهترین کتابه، اما بین کتابهای مختلف برای سلولی که اکثرا هم ترجمه هستن، بهتر بود واسه ی کنکور. (ترجمه که میدونید اغلب به درد نخورن!) .
    کتاب سلولی و مولکولی انتشارات پوران پژوهش هم هست که به نظرم خیلی عالی بود، تا اونجایی که تورق کردم! اونم دو جلده ولی خیلی خیلی مفصله برای کنکور. اما به عنوان مرجع کتاب خیلی خوبی بود.
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا