kian
پسندها
2

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• سلام مثل اینکه قبلا یه پست گداشته بودید به این نام " تاپیک اعتراض زیر گروه زیست شناسی به مجلس " من اون زمان توی روم نبودم می خاستم بدونم کاری از پیش بردید یا نه ؟ و اصلا این جور کارا نتیجه میده ؟
    در ضمن من این قسمت رو درست کردم خوشحال میشم به عنوان یک زیست شناس نظر بدید :
    http://olumpezeshki.ir/thread12591.html
    کیان اواتارتو توضیح بده خیلی نااشناست
    حداقل برا من:25r30wi:
    راستی کا جدیدتم خیلی خیلی مبارک باشه
    تقریبا میشه گفت عالیه
    خوب کاری کردی ریسک بود ولی تو از پسش برمیایی
    نگی داددددددددی تبریک نگفت:New (6):
    سلام به همه دوستان گلی که گاهی میان به خلوت من یه سرکی میزنن!!! واقعا شرمنده که دیگه مثل قدیما فعال نیستم..
    گرفتاری رو که همه میشناسین!! انگار رفیق فاو من شده!!!
    این درس و دانشگاه و آینده تاریکش تو این آب و خاک هم که دل و دماغ همه رو میگیره!!! تمام حس منم برده...
    بزودی نتیجه ارشد بهداشت و علوم هم میاد!! امیدوارم همه قبول شین ... یه جای خوب...
    سلام
    شرمنده دوست من حق داری..انشاا.. امسال با قبولیت خوشحالیتو ببینم
    یاد پارسالم بخیر همیشه تلاش برای گرفتن حق دلچسبه..
    امیدوارم سالم و پیروز باشی
    سلام.
    کلید نهایی ژنتیک اومده؟

چیزی تغییر کرده؟
    کیان کجا بودی پسر خوب شد دیدمت منم خاستم ببینم به کدوما اعتراض بدیم:smilies:
    بله اقا شیر منم عارضم بخدمتت که منم گند زدم تقریبا ژن70 3تای بقیه 50 نمیدونم قبول بشم یا نه؟من حتی به قبولی زابولستانم راضیم ولی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کیان بیا راه و چاره پیدا کنیم فرار کنیم ازینجاااااااااااااااااااا:image170:
    شیری یا روباه کیان جان؟چرا نجمه خودش خودشو بن کرده؟؟؟؟؟؟؟بچه به این با فعالیتی
    بهش بگو ما حالا حالاها با هم کار داریم:28:
    منظورم اینه که کسی اهمیت نمیده ...
    حالا خودت نمیخوای با دکتر رسول صحبت کنی ...؟
    اینجور که تو تاپیک میزاری دو ساعت دیگه میره اون ته ... خبری ازش نیست ...:65d6a5d6s:
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا