mikhak s
پسندها
35

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• ببین فرموله هیبریداسیونو نشون میده مثلا اگه باهاش هیبریداسیون ch4 حساب کنی میشه sp3، یه بار دیگه فرمو میگم البته فارسییشو:شماره ی گروه عنصر مرکزی+تعداد اتمهای اتصال یافته کلا تقسیم بر 2
    منم اصن تمرینای آخر فصلو حل نمی کنم چون اصن ارزششو نداره بری تست بزنی بهتره بعدشم این فرموله رو اتفاقی پیدا کردم.
    برات 91 وزرات بهداشتو فرستادم
    ایول شد دستت درد نکنه خانوم مهندس
    برات جواب 91 فرستادم اگه به دستت نرسیده بگو تا دوباره بفرستم
    میخک جان گلای قشنگی بود ،ممنون می تونستم بوی عطرشونو حس کنم خیلی بم حال داد. از کمکتم ممنون حالا یه امتحان می کنم ببینم می تونم عکس بذارم یا نه؟؟؟
    راسی از کتاب حل المسائل شیمی مورتیمر یه فرمول برای هیبریدا پیدا کردم برای اکثر ترکیبات درست از آب دراومد به جز ptcl4 دوبار منفی. اینم از فرموله: (تعداد اتمهای اتصال یافته + گروه عنصر مرکزِی)/2 = هیبرید مولکول خنثی
    برا هیبرید آنیون تعداد بارش اضافه و برای هیبرید کاتیون تعداد باشو از صورت کسر کم می کنیم. شکل هندسی ترکیباتو به صورت کلی به راحتی حفظشون کردم البته امیدوارم یادم نره.
    سلام سعیده جون.مرسی .خیلی گلای قشنگین:rose:
    ممنون میخک جان به خاطر اطلاعات مفیدی که در اختیارم گذاشتی....:thanks::28::ad54ad:
    عید شما مبارک
    ایشالا سالی توام با موفقیت مخصوصا تو کنکور داشته باشی
    راسش منم یه عکس می خواسم برات بذارم ولی بلد نبدم چطوری آپلودش کنم . عکست قشنگ بود

بوی باران، بوی سبزه، بوی خاک
    شاخه‌های شسته، باران خورده، پاک
    آسمان آبی و ابر سپيد
    برگهای سبز بيد
    عطر نرگس، رقص باد
    نغمه شوق پرستوهای شاد
    خلوت گرم کبوترهای مست

نرم نرمک می رسد اينک بهار..

"فریدون مشیری"
    یه سؤال دیگه: اینکه گفتی مالاتیون از پریمور بهتره، به خاطر همین دوره کارنس اون هست؟ چون توی اینترنت که سرچ کردم دوره کارنس پریمور رو 3 هفته گفته..
    اگه اشتباه نکنم دوره کارنس یعنی مدت زمان بین مصرف سم تا زمانی که اثر سم از گیاه خارج بشه... درسته؟...
    پس برای مالاتیون که این دوره کارنس ، یک هفته هست یعنی تا یک هفته اثرش روی گیاه میمونه..
    یک سؤال: چرا در مورد محصولات قابل خوردن گفته میشه که قبل از تموم شدن دوره کارنس سم استفاده شده، نباید اون مجصول رو استفاده کنیم؟
    ضمناً اگه این سم رو برای گل رز استفاده کنیم، و داخل باغچه، سبزیجات هم کاشته شده باشه، میتونه به صورت غیر مستقیم روی اونا هم اثر بزاره؟ یا با خیال راحت میتونیم ازش استفاده کنیم...
    میخک! گفتی: برای اطمينان دو روز بعد دوباره تكرار كن. ولي زودتر از يه هفته سم پاشي نكن..
    اینو نفهمیدم چی شد؟ 2 روز بعد یا یک هفته بعد؟؟:smiliess (4):
    ممنون میخک جان...
    این سم رو از کجا باید تهیه ش کنم؟ یعنی فقط یکبار استفاده بشه برای یک هفته، 10 روز کفایت میکنه؟ یعنی با این کار دیگه ریشه کن میشن؟ به چه مدت باید تکرار بشه؟
    سلام...
    بابت تبریک پیام تولد ممنون...
    امیدوارم سال خوبی داشته باشین
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا