factorVIII
پسندها
2

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• فاکتور جان تورو خدا مارو فاکتور نگیری فردا اومدم رو سایت امیدوارم منابع ببینم من یک سال و نیم فقط فرصت دارم باید منابع تهیه کنم استارت با راهنماییهای شما بزنم من همینجوریشم چند سال پشت کاردانی به کارشناسی موندم خوشکل!
    سلام فاکتور 8 عزیز لطف کنید منابعی که خوندید+رتبه ودرصداتونو رو سایت بگذارید. باتشکر
    factor jan salam bavar kon hich payam khususi nayumade vasam manam vasat ferestadm vasam ajib bood ke nadide bashi.che moshkeli hast akhe?eefaghan harchyam yahoo umadam offeto nadidam
    alanam onam ke
    salam factor jan?khubi?payam dada, inboxet khalye?javab nadadi
    movafagh bashi:riz304:
    سلام مجدد .نمیدونم چرا یاهو رو باز نمیکنه ... واسه شما هم مشکل داره ؟؟؟
    سلام ---بله ولی تو یاهو نیستم ..... تا ده دقیقه دیگه میام تو یاهو ..... خجالت آوره که اومده همچین چیزی رو نوشته اینجا .....
    aghaye factor man ke harchi umadam yahoo naboodi shoma off mizaram nisti khob .............ey baba:5:
    سلام حاجی
    چطوری؟؟؟خوش میگذره تهران؟؟اینجا که خبری نیست.:دی
    سلام اين سوال يكي از بچه هاست كه دقيقا سوال منم هست منتظرما تو رو خدا جواب بدين ؟
    1. شما وقتی برای کنکور می خوندین وقتتون آزاد بود ؟ یا اینکه کاروزی یا طرح می رفتین یا شاغل بودین ؟
    2. روزی چند ساعت درس می خوندین ؟ ( قبل عید و بعد عید )
    3. از کی به طور جدی شروع کردین به درس خوندن ؟
    4. قبل از اینکه جدی درس بخونید اطلاعات کاملی در مورد دروس اصلی ( ایمونو و هماتو ) داشتین ؟ کلا قبل از شروع جدی چقد تسلط داشتین به مطالب ؟
    5. رتبه تون چند شده ؟

میشه یکم به ما مشاوره بدین ؟
    خدا بگم این استرس رو چیکار کنه :((
    سلام
    میشه کمی از نحوه برنامه ریزیتون بگین.برای قبولی تو ارشد میگم.
    فقر گرسنگی نیست.عریانی هم نیست.فقر چیزی را نداشتن است.
    ولی ان چیز پول نیست.طلا وغذا هم نیست.فقر همان گردو خاکی است که بر کتابهای فروش نرفته یک کتاب فروشی می نشیند.فقر کتیبه 3هزارساله ای است که روی ان یادگاری نوشته اند.فقرپوست موزیست که از پنجره یک اتومبیل به خیابان انداخته میشود.فقر شب را بی غذا سرکردن نیست.فقر روز را بی اندیشه شب کردن است
    salam
    man taze ozv shodam.mamnoon misham agar yak rahnamai kamel dar morede manabei ke motale kardin dar ekhtiyaram bezarin?
    mamnoon
    سلام آقای فاکتور..
    نمیخواین یه سر به انجمن و بخشی که مدیرش هستین بزنین ؟ :)

من چنتا سوال دارم :
    1. شما وقتی برای کنکور می خوندین وقتتون آزاد بود ؟ یا اینکه کاروزی یا طرح می رفتین یا شاغل بودین ؟
    2. روزی چند ساعت درس می خوندین ؟ ( قبل عید و بعد عید )
    3. از کی به طور جدی شروع کردین به درس خوندن ؟
    4. قبل از اینکه جدی درس بخونید اطلاعات کاملی در مورد دروس اصلی ( ایمونو و هماتو ) داشتین ؟ کلا قبل از شروع جدی چقد تسلط داشتین به مطالب ؟
    5. رتبه تون چند شده ؟

میشه یکم به ما مشاوره بدین ؟
    خدا بگم این استرس رو چیکار کنه :((
    با سلام و خسته نباشید.چون دیدم شما امسال ارشد قبول شدید در مورد زبان از شما سوال داشتم.
    من واسه ارشد امسال کلاس زبان رفتم.3000لغت_گرامر جهت خواندن ریدینگ_کتابهای select reading .درصدهای بقیه درسهام خوب بود اما زبان25درصد زدم
    میخواستم راهنماییم کنید واسه امسال چه کتابهایی بخونم؟چطوری بخونم؟
    با تشکر فراوان
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا