B
پسندها
0

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• جاتون خالیه فاطمه خانم.:d
    باید بگم تاپیکی که واسه دانشگاه تهران زدید روی من تاثیر بسزایی گذاشت
    فکر میکنم باید اون تاپیکو ادامه بدید و تجربیات جدیدتون رو هم از دانشگاه تهران بنویسید
    کار جدید و بسیار مفیدی هست.
    سلام بیوتک عزیز
    خوبی؟
    منم مثل تو دانشگاه تهران قبول شدم و مثل تو ناراضی
    فاطمه جان اگه اشتباه نکنم اسمتو! میتونم ازت خواهش کنم منابع بیوتک رو که خوندی کامل واسم بگی. راستش از وقتی دانشگاه تهران قبول شدم چندتا از دوستام ازم خواستن از بچه های بیوتک منابعو بگیرم که من سعادت دیدار شما ها رو نداشتم. دانشکده من پورسیناست و فکر کنم شماها همت باشید
    ممنون میشم عزیزم
    محفل آریاییتان طلایی ، دلهایتان دریایی ، شادیهایتان یلدایی ، پیشاپیش مبارک باد این شب اهورایی

سلام .... تو حرفاتون گفتین که ادامه نمیدین مگه توخارج از کشور !!!! میخواستم دلیلشو بدنم ..... مگه جو تو ایران چجوریه ؟؟؟؟ البته منم برنامم اینه که برم به دلایل شخصی .... اما میخواستم دلیل شما رو هم بدونم تا
    روشن تر شم ..... و بعد اینکه اصلا وضعیت بورس گرفتن تو این رشته در حال حاضر چطوره؟؟؟؟ و شرایطش چیه ؟؟؟ وشمایی که اان دارین میخونین بازار کارو چطور میبینین.... ؟؟؟؟؟ ممنون میشم جواب بدین
    راستی یکی از دوستام بین اپید و بیوتک مونده که کدومو انتخاب کنه به نظر شما کدوم در حال حاضر بهتره تو ایران مخصوصا از نظر بازار کار؟
    سلام
    ببینید یه حرف خوب که مرتضی زد ودر مورد دانشگاه تهرانم صدق میکنه انه که:افرادی که به عنوان استاد در این رشته هستند ،اصلا برای این کار تربیت نشدند وعملا هیچ اطلاعاتی هم در مرد این رشته وکاربردش نمیدونن......در مورد دانشگاه تربیت مدرس هم باید بگم؛افرادی که اونجا درس میخونن واسه اینکه کلاس کارشون پایین نیاد،اصلا واقعیتها رو نمیگن..وقتی سوال میکنیم،جواب درستی بهمون نمیدن!!!!!
    کسی حقیقت رو نمیگه!!!!
    اما توصیه م اینه که؛رنگ ناامیدی نگیرید..واتفاقا با فهم این شرایط خودتونو آماده کنید برای مطالعه وتحقیق بیشتر!!!!ومطمئن باشید این شما هستید که میتونید با یک تفکر عالی وتلاش مستمر ،روزی یکی از برترینها وتربیت شده های عالی در این رشته باشید!!!!
    این ایمیلمه:fateme.saebi@yahoo.com
    سلام بیوتک جان .من واقعا از اطلاع رسانی که در مورد رشتت میدی ممنونم .کاش همه عین شما باشن .لااقل تو تصمیم گیری آینده ماها که وارد این رشته نشدیم کمک میکنه.البته من از قبل ورود به دانشگاه میدونستم چنین رشته هایی توی کشورما آنچنان فرصت پژوهشی که خیلی از ما دنبالشیم رو نداره .ومیدونسم باید خودم تلاش کنم وفرصت هارو به وجود بیارم.خرف شما روقول دارم وفکر میکنم برای دکترا حتما باید به فکر خارج از ایران باشم .البته بعد از گذشتن از سد ارشد.شما اطلاعی از وضع این رشته توی دانشگاه مدرس ندارید؟البته اونم از لحاظ سطح بندی پایینتر از تهرانه .باز م ممنون از خبرایی که میدید .اگه میشه بازم ادامه بدید.موفق باشید.
    سلام بیوتک25 .خوبی؟
    یه سوال.چه واحدهای رو تو ارشد بیوتک میگذرونید.راستی درصدهاتون رو میشه بدونم؟
    سلام دوباره
    واسه بهداشت:.....بعد ازاینکه علوم تموم شد،یک هفته استراحت کردم وبعدش واسه بهداشت شروع کردم..
    سلولی:لودیش+خالصی(من همه ی لودیش ونخوندم...بلکه توش قسمتهای سوال خیزوپیدامیکردم و اونا رو کامل میخوندم)+تستای آی کیوبی
    میکروب:کتاب امید عزیزی +کتاب بهادر+تستای آی کیو بی...در ضمن یک کتاب مرجع کنارتون باشه تا ابهامات وغلطای توی تستا رو از تو اونا رفع کنید
    زبان:لزگی وکتابای دانشگاه علوم پزشکی شیراز
    شیمی:مورتیمر وتستای سالای قبل
    آزمونای خلیلی وسنا..
    روزی سه تادرس بخونید وزبان و هر درسی رو که توش ضعیفتر هستینوهر روز...(من :زبان ومیکروب )
    ودوتا درس دیگه رو یه روز در میون....(من شیمی وسلولی)
    بچه های گل:........خیلی خیلی خیلی خیلی خیلیییییییییییییی تست بزنید
    سال بعد منتظرتونم ها:thumbsupsmileyanim:
    ژنتیک:کتاب حسن اکرمی...البته من بیسم ژنتیک بود...اما نیاز نیست که همه ی کتاب وبخونید..مثلا قسمتای مولکولیشو با درس سلولی مولکولی بخونید وتست بزنید+تست نجات مهدیه
    سلولی:لودیش وخالصی+تست آی کیو بی
    بیوشیمی:جزوه سنجش تکمیلی
    میکروب:کتاب امید عزیزی+کتاب تست میکروبشناسی (واسه وزارت علوم) از امید عزیزی
    زبان:لزگی
    بیوفیزیک:اصلا نخوندم ولی یه تست وکه مطمئن بودم وج دادم وشد4%..(من که میگم عالیه!!:thumbsupsmileyanim:)

رتبه م: از190 تا 330 ...
    دیگه هرچی رویادم رفته رو تو صفحه بنویسید تا بگم
    پایدار باشید[/COLOR]
    سلام به همه ی دوستای کنکوری عزیز...خسته نباشید...وخدا قوت!!!!!
    واسه علوم من اینطوری خوندم:اول ژنتیک ومیکروب وسلولی وزبان وشروع کردم...میکروب فقط پزشکی میخوندم..بعد حدود دی ماه جزوه بیوشیمی سنجش تکمیلی رو برداشتم وشروع کردم وکتاب تست میکروبشناسی از امید عزیزی انتشارات پردازش(که تستای میکروب صنعتی وقارچ وویروس وهم توش هست).وتستاشو حفظ کردم..وبا این کتاب تونستم بعضی از سوالای قارچ وویروس وهم ج بدم...واما البته یکی دوتا صفحه خلاصه از ویروسها وطبقه بندیشونو از تو یک کتاب خلاصه جاوتز پیدا کردم واونو هم واسه ویروس خوندم...
    وباید اینو بگم...که بچه های عزیز..واسه قبول شدن نیاز نیست که همه ی در صداتون بالای 60-70 باشه.بلکه مهم اینه که بتونید از هر درسی یه سری تعداد سوال وکه واقعا بلدید وج بدید....
    خاهشا وخواهشا وخواهشا..از ج دادن به سوالای شکی اکیدا خودداری کنید
    ...مثلا درس بیوشمی: 25 تا سواله..که اگه شما 5تا رو فقط ج بدین وهمینا درست باشه میشه 25% واین مطلوبه..
    اسم کوچیکت..فاطمه است..خب من نمیدونستم تازه اون اوایل فکر میکردمmale..هستی
    ببین لطف میکنی بیای از شرایط الان دانشگاه ..استاداتون و جوش بنویسی.. از استادا راضی هستی؟
    شرایط ازمایشگاهی ..جو علمی..مثلا بچه های ایمنو از جو علمی رشته شون راضین و میشه گفت تهران گروه ایمنو قوی اره..بیوتک چه جوره؟
    امیدوارم درک کنی چقدر برام این سوال مهمه که میپرسم..ممنون برای تمام همکاری و مهربونی هایی که تا حالا داشتی.
    مرسی فاطمه جون که پاسخ دادی.ضمنا عیدتون هم مبارک:bunnyearsmiley::heart:
    سلام شرمنده صندوقتون پر میشه خالیش کنین سوالی داشتم
    ممنون
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا