karshenasgh
پسندها
46

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• سلام دوست عزیز
    با عرض شرمندگی قرار بود ترجمه هارو 16 دی تحویل بدم ولی متاسفانه کامل نشد و به خاطر اینکه امتحاناتم شروع شده و تا 3 بهمن ادامه داره نمی تونم تا اون موقع کاری کنم ولی به محض تموم شدن امتحاناتم انشالله تکمیلش میکنم و براتون میفرستم.
    الان هم سرکار میرم.هم درس میخونم.هم از دوران شیرین بارداری لذت می برم
    سلام عزیزم.خوبی؟اون هدف منه که میخوام تا دکترا ادامه بدم ولی الان کارشناس مامایی ام و دارم واسه ارشد میخونم.موفق باشی دوست خوبم:riz304:
    سلام
    بله میتونم ترجمه کنم فقط چون امتحاناتم شروع شده نمیدونم به موقع میشه تحویل بدم یا نه.
    اگه نشد تا 30 حتما انجامش میدم ایشالا
    موفق باشید
    باشه پس خبرت ميكنم. نميدونم من خودم منتظرم حالش خوب بشه كه در مورد تست شيمي ازش بپرسم ببينم چه كتابي بهم معرفي ميكنه. ولي اطلاعاتش خوبه به نظرم
    ازم خواست برنامه درسيمو ساتايي كه در س ميخونم ساعتاي استراحتم نوع تست زنيو ... براش بفرستم تا با مشاورش صحبت كنه. و برنامه رو برام بفرسته.
    قراره برنامه ريزيو برام ايميل كنه. ولي ظاهرا مريض شده گفت آمادست هر وقت حالش بهتر شد برام ميفرستش. تو تماس نگرفتي؟
    سلام خيلي خوبه، سعي كن زيستو شيمي هم در كنارش بخوني. من شيمي عمومي يك رو تموم كردم. زيست سه فصل و بيوشيمي هم تستاي فصل ليپيدها رو كار كردم.
    سلام خواهش میکنم کاش گفته بودید الانم نمیتونم بگم کجاهارو چون بعضی متنا در حد کلمه بود بعضی قسمتا هم جمله .برا ایمیل هم مسئله ای نیست هروقت فرصت کردید
    سلام عزیزم ترجمه رو فرستادم به میلت بازم ممنونم:riz304:
    " چهار چیزرا در زندگیت نشکن

اعتماد ,

قول ,

رابطه

و قلب ...

اینها که می شکنند صدا ندارند ولی درد زیادی دارند "
    سلام ممنون از اهمیتتون برای موضوع مجله و تشکل . من جوابتون رو توی همون تاپیک دادم لطف کنین بخونین . ممنون
    سلام کارشناس جان

من تا فردا شب خبر میدم دیر نمیشه تا فردا ؟

یه کاری ممکنه برام پیش بیاد که وقتمو بگیره ولی خیلی مشتاقم

که ترجمه رو به عهده بگیرم :riz304:

من فردا خبر میدم ببخشید توروخدا یه هویی پیش اومده شرمنده

که الان نمیتونم قطعی بگم :riz513:

ممنون میشم اگه تا فردا قسمت هایی که به من دادید رو به کسی

ندین :riz304:
    سلام دوست عزیز متاسفانه من فک کردم باتوجه به آخرین پست هایی که دوستان گذاشتن کار تموم شده نا امید شدم ازاون موقع هم نیومده بودم انجمن شرمنده الان متنا رو دادین به کس دیگه ای؟ :riz277::riz513::riz513:
    سلام منم فصل 14 شيمي رو ديروز خوندم امروزهم تقريبا 40 تست بيوشيمي از فصل ليپيدها كار كردم و چند صفحه زيست خوندم:65d6a5d6s:
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا