karshenasgh
پسندها
46

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• سلام خانمي ممنون خوبم، آفرين خيلي خوبه ، نه نا اميد نشدم وبا اين پيشرفتي كه داشتي كه ديگه اصلا. خوشحالم كردي :ad54ad::riz304:
    سلام . من ایمیل شما رو ندارم . باید براتون متن های ترجمه شده رو ایمیل کنم
    بلندترين شب سال هم خورشيد را ملاقات خواهد کرد و اين يعني بوسه گرم خداوند بر صورت زندگي وقتي همه چيز يخ مي زند.*يلدا مبارک*
    گوش های خدا پر از آرزوهاست و دست هایش پر ز معجزه، آرزویی بکن... شاید کوچکترین معجزه اش، بزرگترین آرزوی تو باشد...! یلدا مبارک :thanks:
    فایل اول اسمشzaban.rar توی اون چندتا فایله.اون فایل که نوشتهlaytner.rar باز نمیشه
    فایل wordرو تونستم باز کنم.اما اون که rar داره رو نتونستم
    کارشناس جان فقط اون فایلی که به اسم زبان هست و لایتنر آزمون و مهارته باز نمیشه.باید چه کار کنم؟
    سلام ممنون از زحمت شما.قابلی نداشت وظیفه بود دوست عزیز.ممنون منم فایل ها رو دریافت کردم.فقط من چون کتاب لزگی ندارم متنشو ندارم.اما لغت ها واقعا خوب بود
    كارشناس عزيز اگه ايميل ترجمه ها بدستتون رسيد لطفا اطلاع بديد با تشكر
    سلام دوست عزيز شرمنده برام مشكل پيش امده نميتونم زود به زود به سايت مراجعه كنم شرمنده. ايميلم براتون ميذارم يه پيام بزاريد.zibaz71@yahoo.com
    سلام کارشناس جان ترجمه هامو ارسال کردم به ایمیلت.
    سلام خسته نباشید
    پس از ترجمه اولم ایمیل بقیه ترجمه ها رو دریافت کردم اما باز نمیشه لطفا مجددا برام ارسال کنید به همراه ترجمه های اخیر
    من ازمون سال 82-83رو برا ترجمه برداشتم زمان تحویل 15دی tok.tam1@yahoo.com
    سلام من می خوام متنهای 9و10و11و12سوالات متفرقه رو ترجمه کنم وتا10/10/91تحویلشون میدم اگه موافقید لطفا جواب بدید وثبتش کنید.:rolleyessmileyanim:
    سلام.آزمون84-85 عصر رو می خوام ترجمه کنم
    اگه موافقت شد تو تایپیک لزگی ثبتش کنید که متوجه شم...
    تحویل 7/10/91
    خواهش می کنم...وظیفمه که کارمو کامل انجام بدم...
    :riz304:
    اشه دوست عزیز مشکلی نیست فقط اونی که من اون روز دیدم این قسمت هایی که شما الان گفتید توش نبود...حتی من ذخیره ش هم کرده بودم اون تایپیک 105 رو اما حالا ندارمش ...احتمالا اون پست ویرایش شده و من بعد ویرایش ندیدمش...به هرحال مشکلی نیست...سعی می کنم تا امشب براتون بفرستمش
    خواهش می کتم...
    ممنون از شما به خاطر زحمت هاتون
    :riz304:
    سلام.
    من ترجمه رو دیشب فرستادم...نرسیده ؟
    الان بازم می فرستم
    سلام خسته نباشيد لطفا دوباره چك كنيد :ad54ad:
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا